Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Kurs HISZPAŃSKI W BIZNESIE w Hiszpanii

 

Kurs specjalistyczny HISZPAŃSKI W BIZNESIE

 

 

Hiszpański w Biznesie w Hiszpanii

Hiszpański w Biznesie w Hiszpanii

“4 lekcje kursu ogólnego + 2 lekcje hiszpańskiego w biznesie. ”

Kursy hiszpańskiego dla dorosłych
4 lekcje kursu ogólnego + 2 lekcje hiszpańskiego w biznesie.

Kurs przeznaczony jest przede wszystkim dla kadry średniego i wyższego szczebla, menedżerów, kierowników, specjalistów, profesjonalistów i studentów kierunków ekonomicznych i biznesowych.


Jeżeli Twoja sytuacja zawodowa sprawia, że musisz szybko nauczyć się języka hiszpańskiego, lub jeżeli Twoje studia lub jakiekolwiek inne okoliczności tego wymagają, to mamy dla Ciebie świetną propozycję: kursy, które łączą Intensywne Kursy hiszpańskiego i Kursy specjalistyczne.

Specjalistyczne kursy języka hiszpańskiego HISZPAŃSKI W BIZNESIE, w Alicante lub w Vitorii, to nauka od 1 do 60 tygodni w trybie 6 lekcji hiszpańskiego dziennie.

Kurs Języka hiszpańskiegow biznesie, jest to intensywny kurs języka, który zawiera w sobie 4 lekcje hiszpańskiego “ogólnego” oraz 2 lekcje treningu z języka specjalistycznego, w małych grupach, (finanse, zarządzanie, bankowość, marketing, handel, księgowość itp. ), oraz elementy kultury i oraz etykiety w biznesie, w krajach hiszpańsko-języcznych.

Hiszpański dla ludzi biznesu, profesjonalistów, menedżerów, kierowników, instytucji rządowych, instytucji medycznych, prawników, specjalistów z dziedziny turystyki, specjalistów ds. transportu międzynarodowego i spedycji, handlu międzynarodowego, importu i exportu, specjalistów w dziedzinie zarządzania, studentów kierunków międzynarodowych, oraz wszystkich, dla których znajomość hiszpańskiego jest niezbędna na codzień i w pracy.

Kurs może trwać tydzień lub więcej i obejmuje poziomy od poziomu początkującego do zaawansowanego.

HISZPAŃSKI W BIZNESIE: Profesjonalizm w każdym calu.

Połączenie 20 lekcji ogólnych hiszpańskiego oraz 10 lekcji specjalistycznego treningu językowego HISZPAŃSKI W BIZNESIE - to tygodniowa dawka nauki hiszpańskiego, która zapewnia rozwój umiejętności językowych w sposób globalny, oraz gwarantuje poszerzenie znajomości słownictwa i zwrotów używanych w środowisku biznesowym.

Na zajęciach ogólnych z hiszpańskiego koncentrujemy się przede wszystkim na żywym, prawdziwym języku, użawnym przez Hiszpanów na codzień. Dodatkowe lekcje specjalistyczne pozwolą pogłębić wiedzę, poszerzyć słownictwo, a przede wszystkim znacznie polepszyć umiejętność komunikacji w języku hiszpańskim, gdyż lekcje indywidualne, to przede wszystkim nauka poprzez konwersacje.

Na lekcjach hiszpańskiego pracujemy nad wszystkimi częściami, składającymi się na umiejętność władania językiem obcym : bogate słownictwo, czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu. Jednak nawiększy akcent kładziemy na umiejętność skutecznej i płynnej komunikacji w języku hiszpańskim, oraz na znajomość kontekstu kulturowego Hiszpanii,dzięki czemu nasi słuchacze lepiej rozumieją język hiszpański.

Program “ogólnych” lekcji hiszpańskiego obejmuje następujące tematy: życie codzienne w Hiszpanii, hiszpański w podróży, nawiązywanie znajomości, rodzina, jedzenie, życie towarzyskie, środki transportu, kultura, ekonomia, polityka, geografia Hiszpanii, oraz hiszpańskie tradycje, zwyczaje i “fiestas”.

Lekcje specjalistyczne HISZPAŃSKI W BIZNESIE zostały tak zaprojektowane, aby nasi słuchacze nauczyli się komunikacji w świecie biznesu, uwzględniając specjalistyczne zwroty, reguły gramatyki, a także realia hiszpańskiego środowiska biznesowego. Uczestnicy będą uczyć hiszpańskiego w biznesie, za pomoca bloków tematycznych, związanych z wykonywana przez nich pracą, np:

  1. Prezentacje biznesowe
  2. Telefoniczny kontakt z klientami i kontrahentami
  3. Spotkania biznesowe
  4. Dyskusje na temat aktualnych wydarzeń ze świata biznesu
  5. Negocjacje
  6. Relacje społeczne w środowisku biznesowym: etykieta w hiszpańskim środowisku biznesowym
  7. Korespondencja : pisanie e-maili i dokumentów w języku hiszpańskim
  8. Informacje generalne, na temat hiszpańskiej ekonomii i najważniejszych hiszpańskich firm
  9. Analiza niektórych obszarów hiszpańskiej gospodarki: firmy, najważniejsze sektory hiszpańskiego rynku, infrastruktura i transportu, bankowości, handlu, turystyki itd.

Minimalny czas trwania programu to 1 tydzień. Jeżeli chcesz bardziej spersonalizować program kursu sprawdź nasze Kursy Indywidualne.

 

Kurs HISZPAŃSKI W BIZNESIE >> Charakterystyka.

Szkoły

Szkoła w Alicante i w Vitorii

Poziomy

8 Poziomów znajomości języka hiszpańskiego (od poziomu początkującego do zaawansowanego).

Liczba lekcji dziennie

6 lekcji dziennie (po 45 minut) (4 ogólnych + 2 lekcje specjalistyczne)

Rozkład zajęć

Lekcje hiszpańskiego zazwyczaj odbywają się rano. Niemniej jednak, w zależności od poziomu znajomości języka, daty kursu, lub preferencji studentów, kursy mogą być przesunięte na popołudnie.

Materiały do nauki

Materiały i książki do nauki języka nie są wliczone w cenę kursu.

Minimalny wiek

20 lat uczestnika

Ilość słuchaczy/grupie

Minimalnie 3 osoby i maksymalnie 7 osób

 

Najważniejsze na deser: jeżeli chcesz dostosować swój kurs hiszpańskiego do Twoich specjalnych potrzeb, wymagań lub zainteresowań, możesz spersonalizować Twój kurs hiszpańskiego podczas całego pobytu w Hiszpanii, lub też na pewien okres czasu, dzięki czemu, np.: na początku możesz uczestniczyć w ogólnym kursie hiszpańskiego, a następnie dostosować kurs do Twoich wymagań, np. hiszpański w biznesie, przygotowanie do egzaminów czy studiów.

 

DOSTOSUJ SWÓJ KURS HISZPAŃSKIEGO DO WŁASNYCH WYMAGAŃ!

Kurs HISZPAŃSKI W BIZNESIE w Hiszpanii

Kontakt
Zapytanie
Inne uslugi
Zakwaterowanie
Zajecia dodatkowe
Ubezpieczenie
Transfer
Ceny
Zobacz Cennik
Pobierz Cennik
Pobierz Katalog