Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Kurs językowy HISZPAŃSKI W TYRYSTYCE

 

Kurs językowy HISZPAŃSKI W TYRYSTYCE

 

 

Kurs językowy HISZPAŃSKI TURYSTYCE

Hiszpański w turystyce

“4 lekcje kursu ogólnego + 2 lekcje specjalistycznego języka, używanego w branży turystycznej”

Kurs językowy HISZPAŃSKI W TYRYSTYCE

Kurs Hiszpański w turystyce jest przeznaczony dla osób, które chcą nauczyć się hiszpańskiego, lub też udoskonalić swoje umiejętności językowe w określonym obszarze turystyki.

Kursy przeznaczone są przede wszystkim dla osób z branży turystycznej, dla hotelarzy, przewodników, pilotów wycieczek i pracowników biur podróży i agencji turystycznych.


Hiszpania : najbardziej rozwiniety przemysł turystyczny w Europie

Według danych Światowej Organizacji Turystyki, Hiszpania jest drugim krajem świata pod względem liczby przyjmowanych turystów zagranicznych. Co roku przyjeżdzają tu miliony turystów z całego świata, w tym coraz więcej Polaków.

Hiszpania to nie tylko raj dla plażowiczów, amatorów morskich kąpieli i wielbicieli południowych kurortów na Costa Brava, Costa del Sol, Costa Blanca, Wyspach Kanaryjskich czy Balearach. Hiszpania to rówież raj architekltoniczny, kulturowy oraz klimatyczny. Tak charakterystyczny dla krajów południowych klimat o dużej wilgotności, wysokie temperatury, egzotyczna roślinność na południowych wybrzeżach, niezwykłe krajobrazy zielonej północy, znakomita kuchnia, oraz pełni energii i życia mieszkańcy tego kraju - to jest to, co przyciaga do tego miejsca.

Wielu turystów tak jednoczy się z tym krajem i odnajduje w jego specyficznym klimacie, że wraca tu każdego roku, a nawet osiedla się na stałe.

Hiszpania, to nie tylko turystyka wypoczynkowa, ale również turystyka aktywna, kulturowa, sportowa i pielgrzymkowa, dlatego też jest ona bardzo ważnym kierunkiem dla specjalistów w dziedzinie turystyki.

Kurs HISZPAŃSKI W TURYSTYCE : zostań ekspertem!

Nikomu nie musimy tłumaczyć, jak ważne w branzy turystycznej, jest poznanie danej destynacji i kontakt z organizatorami usług w kraju docelowym. Umiejętność mówienia po hiszpańsku, to duża zaleta w branży, i niewątpliwie możliwość znacznego wyprzedzenia konkurencji.

Program kursu koncentruje się na umiejętnościach poprawnej i efektywnej komunikacji, oraz interakcjach i sytuacjach w życiu codziennym i zawodowym, co gwarantuje rozwój umiejętności posługiwania się językiem w praktycznych sytuacjach, przy użyciu właściwego dla danej dziedziny słownictwa.

Kurs HISZPAŃSKI W TURYSTYCE, to 10 godzin kursu ogólnego hiszpańskiego, oraz 2 godziny specjalistycznego jezyka uzywanego w branży turystycznej.

Program kursu specjalistycznego, zostanie dostosowany do Twojej branży turystyki. Pobyt w Hiszpanii, to nie tylko nauka języka na kursie, ale też sposobność do codziennego praktykowania języka, poznania hiszpańkiej kultury, tradycji i zwyczajów, możliwość zwiedzenia wielu znanych miejsc, oraz odkrycia nowych, a co najważniejsze - okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, które mogą zaoowocować wzbogaceniem oferty turystycznej Państwa firmy.

 

 

Kurs Hiszpański w turystyce - Charakterystyka.

Szkoły

Szkoła w Alicante i w Vitorii

Poziomy

8 Poziomów znajomości języka hiszpańskiego (od poziomu początkującego do zaawansowanego).

Liczba lekcji dziennie

6 lekcji dziennie (po 45 minut) (4 ogólnych + 2 lekcje specjalistyczne)

Rozkład zajęć

Lekcje hiszpańskiego zazwyczaj odbywają się rano. Niemniej jednak, w zależności od poziomu znajomości języka, daty kursu, lub preferencji studentów, kursy mogą być przesunięte na popołudnie.

Materiały do nauki


Materiały i książki do nauki języka nie są wliczone w cenę kursu.

Minimalny wiek

20 lat uczestnika

Ilość słuchaczy/grupie

Minimalnie 3 osoby i maksymalnie 7 osób NAUCZ SIĘ HSIZPAŃSKIEGO - WYPRZEDŹ KONKURENCJĘ!

Kurs językowy HISZPAŃSKI TURYSTYCE

Kontakt
Zapytanie
Inne uslugi
Zakwaterowanie
Zajecia dodatkowe
Ubezpieczenie
Transfer
Ceny
Zobacz Cennik
Pobierz Cennik
Pobierz Katalog