Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Indywidualne kursy języka hiszpańskiego

 

Indywidualne kursy języka hiszpańskiego

 

Indywidualne kursy jezyka hiszpańskiego w Hiszpanii

[ kursy jezyka hiszpańskiego w Vitorii, Kraj Basków kursy jezyka hiszpańskiego w Alicante, Hiszpanii Indywidualne kursy jezyka hiszpańskiego w Alicante lub Vitorii ]

 

 

Kurs dostosowany do Ciebie

Jeżeli Twoja praca, studia, lub inna sytuacja sprawia, że chcesz, lub musisz szybko nauczyć się języka hiszpańskiego, to mamy dla Ciebie świetna propozycję: możesz wziąć udział w indywidualnym kursie hiszpańskiego z 2, 3, 4, lub z większą ilością lekcji. Możesz też połączyć kurs intensywny w małej grupie, z dowolną ilością indywidualnych, pojedynczych lekcji, aby skoncentrować się na trudniejszych dla Ciebie tematach, przygotować się do egzaminów, lub nadrobić zaległości.

Cel: skuteczna komunikacja

Program naszych kursów skoncentrowany jest głównie na umiejętności porozumiewania się w języku hiszpańskim, dlatego też na zajęciach skupiamy się na rozwijaniu zdolności płynnej, dokładnej i skutecznej komunikacji w języku obcym. Niemniej jednak, nasze kursy to dużo więcej: staramy się, aby uczestnicy naszych kursów językowych poznali nie tylko język, ale też całą kulturę Hiszpanii.

Spersonalizowane kursy

Oferujemy spersonalizowane kursy hiszpańskiego, dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań poszczególnych studentów, lub grup. Kursy hiszpańskiego "szyte na miarę", to możliwość zaprojektowania Twojego osobistego programu kursu hiszpańskiego w Hiszpanii :

  1. Możesz wybrać datę rozpoczęcia kursu, oraz liczbę lekcji hiszpańskiego na dzień,
  2. Masz możliwość zaprojektowania programu kursu, oraz metodologię dostosowaną do Twojego poziomu umiejętności i indywidualnych potrzeb.

[ Ogólne indywidualne kursy języka hiszpańskiego ]

Ogólne indywidualne kursy hiszpańskiego 1-na-12, 3, 4 lub więcej lekcji dziennie

Indywidualne kursy hiszpańskiego w HiszpaniiIndywidualne kursy hiszpańskiego, z pojedynczymi, prywatnymi lekcjami, zostały stworzone dla profesjonalistów, osób zarządzających, menedżerów, oraz dla studentów, którzy nie mogą poświęcić zbyt dużo czasu na kurs hiszpańskiego w Hiszpanii, a szukają intensywnego kursu językowego, który pozwoli im szybko i skutecznie nauczyć się języka, lub też podszkolić swoje umiejętności. Jest to program językowy typu "zanurzenie w języku" hiszpańskim, dostosowany do wymagań, potrzeb, trybu i prędkości nauki danego ucznia.

Rejestracja

1-na-1, 1-na-2, 1-na32, 3, 4 lub więcej lekcji

Indywidualne kursy hiszpańskiego

Jeżeli dwie lub trzy osoby, (o tym samym poziomie umiejętności językowych, lub o tych samych preferencjach wobec programu kursu) chcą uczestniczyć razem w naszym indywidualnym kursie, mogą one wspólnie zamówić nasz indywidualny kurs języka hiszpańskiego.

Rejestracja

[ Specjalistyczne kursy hiszpańskiego w Alicante, lub Vitorii]

Specjalistyczne indywidualne kursy hiszpańskiego 1-na-12, 3, 4, lub więcej lekcji dziennie

Indywidualne kursy hiszpańskiego w Hiszpanii Hiszpański w Biznesie
Trening dla nauczycieli
Hiszpański w turystyce
Przygotowanie do egzaminów
Kursy specjalistyczne, przystosowane do Państwa potrzeb i wymagań.

Profesjonalne kursy, których program stworzony został specjalnie dla potrzeb konkretnych grup zawodowych, studenckich, lub prywatnych. Jeżeli Twoje studia, lub Twoja sytuacja zawodowa, czy też prywatna sprawia, że musisz szybko nauczyć się hiszpańskiego, oraz słownictwa, używanego w danej branży: TEN KURS JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Rejestracja

1-na-1, 1-na-2, 1-na32, 3, 4, lub więcej lekcji

Indywidualne kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Istnieje możliwość zorganizowania specjalistycznego kursu indywidualnego, lub dla dwóch, lub trzech osób, na tym samym poziomie umiejetności językowych, oraz o tych samych zainteresowaniach, które chcą razem przyjechać na na indywidualny kurs hiszpańskiego w Hiszpanii.

Rejestracja