Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Intensywne kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

 

Intensywne kursy języka hiszpańskiego w Hiszpanii

 

Ogólne kursy języka hiszpańskiego w Alicante, lub Vitorii

[Krótkoterminowe i długoterminowe kursy hiszpańskiego ]


Cel: skuteczna komunikacja

Nasze kursy koncentrują się głównie na umiejętności porozumiewania się w języku hiszpańskim, dlatego też na zajęciach skupiamy się na rozwijaniu zdolności płynnej, dokładnej i skutecznej komunikacji w języku obcym. Niemniej jednak, nasze kursy to dużo więcej: staramy się, aby uczestnicy naszych kursów językowych poznali nie tylko język, ale też całą kulturę Hiszpanii.

 

Kursy w małych grupach

Intensywne kursy hiszpańskiego dla dorosłych zawsze odbywają się w małych grupach: maksymalnie 7 osób na zajęciach. W ten sposób nasi słuchacze:

  1. mogą w maksymalny sposób wykorzystać indywidualne podejście nauczyciela,
  2. mają ułatwiony aktywny i dynamiczny udział w zajęciach,
  3. mogą maksymalnie wykorzystać techniki interakcyjne w klasie, ułatwiając naukę płynnego mówienia w języku hiszpańskim.

 

Miasta w Hiszpanii

Nauka języka hiszpańskiego w Hiszpanii Nauka języka hiszpańskiego w Vitorii, Kraj Basków, Hiszpania Nauka języka hiszpańskiego w Alicante, Hiszpania Intensywne hiszpańskiego dla dorosłych w Hiszpanii to szansa na naukę hiszpańskiego połączoną z urlopem w Hiszpanii.

[Kursy hiszpańskiego z możliwością wyboru ilości lekcji dziennie]

Kursy Standardowe 3 lekcje dziennie

Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Nasze Standardowe kursy języka hiszpańskiego są zaprojektowane dla osób dorosłych, które chcą zacząć, lub kontynuować naukę hiszpańskiego, jednocześnie korzystając z uroków pobytu w Alicante, Hiszpanii. Dynamiczne lekcje z dużą ilością ćwiczeń praktycznych to gwarancja efektywnej nauki.

Kursy Intensywne4 lekcje dziennie
Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Intensywne Kursy hiszpańskiego w Alicante, lub w Vitorii, to 4 lekcje hiszpańskiego dziennie. Nasz Intensywny Kurs hiszpańskiego, to kompleksowy program typu "zanurzenie w języku". Jest to najpopularniejszey i najczęściej wybierany program z naszej oferty kursów, zarówno w Alicante, jak i w Vitorii.

Kursy Super Intensywne5 lekcji dziennieKursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Obok Intensywnego kursu, Super intensywny kurs hiszpańskiego jest drugi na liście najczęściej wybieranych kursów. Jest on połączeniem zajęć z hiszpańskiego w małej grupie, oraz indywidualnych lekcji w trybie 1-na-1, co pozwala przystosować program nauczania do indywidualnych potrzeb naszych słychaczy.

Kurs Super Intensywny PLUS6 lekcji dziennie

Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Jeżeli chcesz nauczyć sie hiszpańskiego szybko, polecamy nasz kompleksowy program typu "zanurzenie w języku" w trybie super-intensywnym. 4 lekcje w małej grupie + 2 lekcje indywidualne z nauczycielem dziennie, pozwolą w szybki i efektywny sposób nauczyć się języka hiszpańskiego.

Kurs Indywidualny języka hiszpańskiego2, 3, 4, lub więcej lekcji dziennie

Kursy hiszpańskiego w HiszpaniiIndywidualne kursy hiszpańskiego, to prywatne lekcje z nauczycielem, polecane zwłaszcza dla profesjonalistów, menedżerów, oraz studentów, którzy nie mogą poświęcić dużo czasu na kurs językowy za granicą, w Hiszpanii, i szukają intensywnego kursu językowego, który pozwoli im szybko i skutecznie nauczyć się języka, lub też podszkolić swoje umiejętności. Jest to program językowy typu "zanurzenie w języku" hiszpańskim, dostosowany do wymagań, potrzeb, trybu i szybkości nauki danego ucznia.

Jeżeli znasz jedną lub dwie osoby, które chciałyby wziąć udział w kursie hiszpańskiego, a posiadają ten sam poziom znajomości języka hiszpańskiego i są zainteresowane tą samą tematyką, mogą one współdzielić indywidualny kurs hiszpańskiego razem z Tobą.

TOP