Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Obóz tenisowy dla dzieci w Hiszpanii

Obóz tenisowy dla dzieci i kurs hiszpańskiego w Alicante, Hiszpanii

Obóz tenisowy dla dzieci w HiszpaniiObozy językowe i
tenisowe dla dzieci

 

[Informacje ogólne o Obozie tenisowym ]

Lokalizacja: Alicante, Hiszpania.
Czas trwania: 2, 3, 4 aż do 6 tygodni w lipcu i sierpniu (od 30.06.2013 do 10.08.2013)
Kategoria: lekcje tenisa są oferowane dla średniozaawansowanych i zaawansowanych tenisistów. Prowadzimy treningi na trzech poziomach zaawansowania : od poziomu Średniozaawansowanego I - rozwój i doskonalenie umiejętności gry, poprzez poziom Średniozaawansowany II - Umiejętność gry + elementy przygotowania do turniejów, aż do poziomu dla Zaawansowanych graczy - profesjonalne przygotowanie do turniejów tenisowych.
Uczestnicy: obóz tenisowy dla chłopców i dziewcząt w wieku od 8 do 13 lat.
Kursy tenisowe: Obóz tenisowy z treningami od 10:00 do 13:00, codziennie, od poniedziałku do piątku. Intensywny program treningowy prowadzony przez profesjonalnych instruktorów, pomoże przygotować się do turniejów tenisowych (17 godz. tygodniowo).
Kurs hiszpańskiego: 3 lekcje hiszpańskiego codziennie, od poniedziałku do piątku (12 godzin 30 minut tygodniowo).
Zakwaterowanie: u rodziny goszczącej.
Zajęcia dodatkowe: wycieczki do parków rozrywki, zwiedzanie, wycieczki fakultatywne i inne zajęcia dodatkowe. 1 wycieczka całodniowa na tydzień.
Inne usługi: transport publiczny lub prywatny między obiektami obozu, bilety wstępu do muzeów, parków rozrywkowych itp. Ubezpieczenie medyczne, podróżne i wypadkowe. Dostęp do internetu w Rezydencji i w Szkole językowej.
Transfer: Opcjonalny transfer z lotniska, dworca kolejowego lub autobusowego.
Opcje obozu: obóz tenisowy jest dostępny w opcji z zakwaterowaniem, lub bez zakwaterowania (pół-obóz)
Wymagania: Aby uczestniczyć w obozie, należy prezentowac odpowiedni poziom umiejętności gry w tenisa. Zazwyczaj są to osoby biorące udział w turniejach, lub zapisane do klubów tenisowych w swoim mieście.


 

Obozu tenisowego z kursem hiszpańskiego dla dzieci w Alicante

Obóz tenisowy dla dzieci w Hiszpanii

Międzynarodowy obóz tenisowy dla dzieci

Od 2 do 6 tygodni Obozu tenisowego i kursu hiszpańskiego dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat, w lipcu i sierpniu w Hiszpanii (Alicante, Costa Blanca). Obóz tenisowy dla dzieci które posiadają wystarczające umiejętności gry w tenisa, aby współzawodniczyć, biorą udział w turniejach, lub należą do klubów, lub szkół tenisowych.

Treningi na 3 poziomach zaawansowania:

Poziom Średniozaawansowany I - należy posiadać minimalnie 3 lata doświadczenia,
Poziom Średniozaawansowany II - należy posiadać minimalnie 4 lata doświadczenia,
Poziom dla zaawansowanych z przygotowaniem do turniejów: minimum 5 lat doświadczenia w grze w tenisa.

Głównym celem tego “Turniejowego Obozu Tenisowego” jest połączenie intensywnych sesji treningowych, szczególnie skoncentrowanych na sytuacjach współzawodnictwa, z przygotowaniem do turniejów.

Kursy tenisowe dla dzieci w Alicante

Akademia tenisa w Alicante Hiszpanii

Akademia tenisa w Alicante

Akademia tenisa ziemnego w Alicante posiada nowoczesne o obiekty o wysokim standardzie, oraz zespół 32 profesjonalnych trenerów pracujących na Obozie tenisowym. Wyposażenie Szkoły tenisa w Alicante:

60,000 m2 powierzchni
21 kortów tenisowych (17 kortów ziemnych,4 korty twarde),
2 ściany tenisowe,
2 boiska do piłki nożnej,
4 korty do gry w paddle tenis
2 Siłownie cardio(200 m2 powierzchni),
Dwa baseny, w tym jeden letni basen olimpisjki 50m x 21m
Sala telewizyjna i czytelnia (z dostępem do tarasu)
Sala do gier planszowych, kawiarnia i restauracja.
Sklep sportowy Match-1, Placyk zabaw dla dziec

Akademia tenisa w Alicante, Hiszpanii

Kurs hiszpańskiego dla dzieci w Hiszpanii

Kurs hiszpańskiego dla dzieci

Każdego popołudnia, od poniedziałku do piątku, przez 2 godz. 30 min. dzieci będą uczyć się hiszpańskiego za pomocą materiałów w pełni przystosowanych do ich specyficznych potrzeb.

> Kursy hiszpańskiego dla dzieci w małych grupach maksymalnie 7 osób w grupie - w szczególnych przypadkach 9 osób - co daje możliwość prowadzenia dynamicznych lekcji z indywidualnym podejściem nauczyciela, co z pewnością ułatwi zdolność porozumewania się w języku hiszpańskim.

Kurs hiszpańskiego dla dzieci


Rodzina goszcząca Zakwaterowanie

Zakwaterowanie u rodziny goszczącej z pełnym wyżywieniem - 3 posiłki dziennie plus 1 przekąska lub kanapka w ciągu dnia. Rodziny goszczące są dobierane bardzo starannie, jak również regularnie odwiedzane przez nasz personel. Większość rodzin mieszka około 10-15 minut piechotą od Szkoły hiszpańskiego.

We wszystkich rodzinach odnajdziemy ciepłą, rodzinną atmosferę, co pomoże szybciej zintegrować się zarówno z członkami rodziny, jak i życiem miasta. Rodziny zazwyczaj - aczkolwiek nie zawsze - posiadają własne dzieci w wieku podobnym do uczestników Obozu.

Zakwaterowanie u rodziny goszczącej

Kolonie i obozy językowe dla dzieci w Hiszpanii

Zajęcia dodatkowe

Każdego dnia po lekcjach hiszpańskiego od 18:30 do 20:30, oraz w czasie weekendów, dzieci biorą udział w różnorodnych zajęciach dodatkowych i rekreacyjnych nadzorowanych przez opiekunów:
gry i zabawy na plaży 2 razy w tygodniu,
zajęcia kulturoznawcze i zwiedzanie Alicante: Zamek Santa Bárbara, Muzeum Szopki, Muzeum słynnych Hogueras, zamki dmuchane...
Wycieczki w czasie weekendów: Parki rozrywki takie jak Terra Natura lub Terra Mítica, Aqualandia, wycieczka do Walencji...

Zajęcia dodatkowe


Kolonie i obozy językowe dla dzieci

Ubezpieczenie i transfer

Wszyscy mali tenisiści otrzymają ubezpieczenie medyczne, podróżne, wypadkowe, oraz od Odpowiedzialności Cywilnej, które jest wliczone w cenę Obozu. W razie potrzeby, można również wykupić opcjonalne Ubezpieczenie na wypadek rezygnacji z obozu.

Oferujemy również dodatkowo płatną usługę transferu (eskorty) z i/lub na lotnisko, Dworzec kolejowy lub autobusowy. Reprezentant Szkoły Zador odbierze uczestnika z lotniska i odwiezie bezpośrednio do miejsca zakwaterowania.

TransferUbezpieczenie


+ Więcej informacji
 • OBÓZ TENISOWY W HISZPANII DLA DZIECI - LOKALIZACJANauka języka hiszpańskiego w Alicante, Hiszpania
  Alicante Hiszpania

 • TERMINY ROZPOCZĘCIA OBOZÓW TENISOWYCH DLA DZIECITerminy rozpoczęcia obozów w wakacje 2013: 30.06, 14.07, 28.07
  Jeżeli interesują Cię inne terminy - napisz do nas!
  Ostatni turnus Obozu tenisowego kończy się w dniu 10.08.2013

 • DOSTĘPNE MIEJSCA NA OBOZIE TENISOWYM DLA DZIECI W ALICANTERAZEM: 25 miejsc / tydzień


 • OBOZY LETNIE DLA DZIECI - PROCES REJESTRACJI Przydział miejsc na obozie następuje w kolejności wpływania formularzy rejestracyjnych, oraz potwierdzenia płatności.
  Jak zapisać się na obóz tenisowy

 • PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE UCZESTNIKÓWInformacje na temat dnia przyjazdu i dnia wyjazdu podczas obozów letnich dla dzieci w Hiszpanii.
  Przyjazd i wyjazd uczestników

 • OPIEKUNOWIE I WYCHOWAWCYMłodzi tenisiści podlegają nieustannej opiece i nadzorowi ze strony wychowawców, personelu Szkoły językowej Zador, trenerów, oraz rodziny goszczącej.

 • UŻYTECZNE INFORMACJE NA TEMAT OBOZÓW LETNICH DLA DZIECI W ALICANTE W HISZPANII
  Przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych przez rodziców pytań odnośnie Obozów letnich dla dzieci, wraz z odpowiedziami, które, mamy nadzieję, pomogą rozwiać niektóre Państwa wątpliwości. Jeżeli nie znajdą Państwo poszukiwanych informacji, prosimy o kontakt. Jesteśmy też otwarci na wszelkie sugestie!
  Użyteczne informacje

 • KOMENTARZE"Chciałabym podziękować i pogratulować świetnej jakości organizacji obozu. Mój syn jest zachwycony. Stworzyliście prawdziwie rodzinną atmosferę ..." Isabelle F.

 • Oferta dla grup

  Obóz tenisowy dla dzieci jest otwarty zarówno dla uczestników indywidualnych, grup szkolnych i szkół tenisa, którzy poszukują Obozu tenisowego w Hiszpanii. Przygotowaliśmy specjalne ceny dla grup!
  Kontakt

 • Wyjazdy dla rodzin

  Jeżeli chcesz przyjechać z Twoimi dziećmi na cały Obóz letni lub krócej i jesteś zainteresowany kursem językowym za granicą, i grą w tenisa, możesz uczestniczyć w kursie hiszpańskiego rano i lekcjach tenisa po południu, oraz cieszyć się wakacjami w Hiszpanii. Napisz do nas, a prześlemy Ci pełną ofertę kursów hiszpańskiego i programów wyjazdów dla rodzin, wraz z różnymi opcjami zakwaterowania.
  Napisz do nas

 • Wyjazdy dla grup

  W ciągu całego roku organizujemy obozy treningowe szyte na miarę: wyjazdy dla grup szkolnych, klubów tenisowych, szkół tenisowych i innych organizacji sportowych, dostosowane do potrzeb i wymagań danej grupy.
  Wycena wyjazdu dla grup zorganizowanych

 • Lekcje tenisa, zajęcia rekreacyjne, gry na plaży, kurs hiszpańskiego, wycieczki... Niezapomniane wakacje dla dzieci w Hiszpanii


TOP