Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Letni Obóz Rekreacyjny dla dzieci w Hiszpanii

Obóz Rekreacyjny i Sportowe dla dzieci w Alicante, Hiszpanii

Obóz Rekreacyjny i Sportowe dla dzieci w HiszpaniiObozy językowe, Sportowe i Rekreacyjne dla dzieci

 

[Informacje ogólne o Obozie Rekreacyjnym ]

Lokalizacja: Alicante, Hiszpania.
Czas trwania: 2, 3, 4 aż do 6 tygodni w lipcu i sierpniu (od 30.06.2013 do 10.08.2013)
Uczestnicy: obóz rekreacyjny i sportowe w wieku od 8 do 12 lat.
Obóz Rekreacyjny i Sportowy: 3-4 godziny każdego ranka, od poniedziałku do piątku
Kurs hiszpańskiego: 3 lekcje hiszpańskiego codziennie, od poniedziałku do piątku (12 godzin 30 minut tygodniowo).
Zakwaterowanie: u rodziny goszczącej.
Zajęcia dodatkowe: wycieczki do parków rozrywki, zwiedzanie, wycieczki fakultatywne i inne zajęcia dodatkowe. 1 wycieczka całodniowa na tydzień.
Inne usługi: transport publiczny lub prywatny między obiektami obozu, bilety wstępu do muzeów, parków rozrywkowych itp. Ubezpieczenie medyczne, podróżne i wypadkowe. Dostęp do internetu w Rezydencji i w Szkole językowej.
Transfer: Opcjonalny transfer z lotniska, dworca kolejowego lub autobusowego.
Opcje obozu: obóz sportów wodnych jest dostępny w opcji z zakwaterowaniem, lub bez zakwaterowania (pół-obóz)
Wymagania: brak.


 

Obóz Rekreacyjny i Sportowe dla dzieci w Alicante, Hiszpanii

Obóz Rekreacyjny i Sportowe dla dzieci w Alicante, Hiszpanii

Obóz Rekreacyjny i Sportowe dla dzieci

Od 2 do 6 tygodni Międzynarodowego Obozu Sportowego i Rekreacyjnego dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat w Alicante, w Hiszpanii:

3-4 godziny każdego ranka, od poniedziałku do piątku na Obozie Sportowym i Rekreacyjnym dla dzieci

Różnorodne zajęcia codziennie rano, od 9:30 do 14:00, z dziećmi z Hiszpanii (około 160 uczestników) z różnymi zajęciami: pływanie, koszykówka, piłka nożna, gimnastyka, atletyka, gry na świeżym powietrzu, warsztaty teatralne i plastyczne, opowiadanie bajki i inne..

3 lekcje hiszpańskiego po południu

3 lekcje hiszpańskiego dziennie od poniedziałku do piątku (16:00-18:30) w małych grupach.

Program rekreacyjny i zajęcia dodatkowe

Codziennie po lekcjach hiszpańskiego od 18:30 do 20:30, oraz w czasie weekendów, dzieci wezmą udział w programie różnorodnych zajęć dodatkowych, prowadzonych przez doświadczonych pedagogów: gry na plaży, muzea, dmuchane zamki, lekcje pieczenia Muffinów, wycieczka w sobotni poranek, oraz całodzienna wycieczka w niedzielę - do Walencji, parków rozrywki lub Aquaparku w pobliżu Alicante...

Obóz Rekreacyjny i Sportowe

Obóz Rekreacyjny i Sportowe dla dzieci w Alicante, Hiszpanii

Klub sportowy w Alicante

Klub sportowy w Alicante, założony w 1931 roku w pobliżu Alicante, jest wyposażony w nowoczesne obiekty sportowe: 2 boiska do piłki nożnej, 2 baseny, 21 kortów tenisowych, korty do Paddle tennis, obszar wypoczynkowy, Klub członkowski, sala TV, sala gier, kawiarnia i restauracja...

Trenerzy i instruktorzy posiadają duże doświadczenie w organizacji i zarządzaniu Obozów Sportowych dla dzieci. Każdy prowadzący jest odpowiedzialny za grupę maksymalnie 12 dzieci, zatem uważna opieka nad dziećmi jest gwarantowana.

Klub Sportowy w Alicante

Obóz Rekreacyjny i Sportowe dla dzieci w Alicante, Hiszpanii

Kurs hiszpańskiego dla dzieci

Każdego popołudnia, od poniedziałku do piątku, przez 2 godz. 30 min. dzieci będą uczyć się hiszpańskiego za pomocą materiałów w pełni przystosowanych do ich specyficznych potrzeb.

> Kursy hiszpańskiego dla dzieci w małych grupach maksymalnie 7 osób w grupie - w szczególnych przypadkach 9 osób - co daje możliwość prowadzenia dynamicznych lekcji z indywidualnym podejściem nauczyciela, co z pewnością ułatwi zdolność porozumewania się w języku hiszpańskim.

Kurs hiszpańskiego dla dzieci


Kolonie dla dzieci w Alicante: Rodzina goszcząca

Rodzina goszcząca Zakwaterowanie

Zakwaterowanie u rodziny goszczącej z pełnym wyżywieniem - 3 posiłki dziennie plus 1 przekąska lub kanapka w ciągu dnia. Rodziny goszczące są dobierane bardzo starannie, jak również regularnie odwiedzane przez nasz personel. Większość rodzin mieszka około 10-15 minut piechotą od Szkoły hiszpańskiego.

We wszystkich rodzinach odnajdziemy ciepłą, rodzinną atmosferę, co pomoże szybciej zintegrować się zarówno z członkami rodziny, jak i życiem miasta. Rodziny zazwyczaj - aczkolwiek nie zawsze - posiadają własne dzieci w wieku podobnym do uczestników Obozu.

Zakwaterowanie u rodziny goszczącej

Kolonie i obozy językowe dla dzieci w Hiszpanii

Zajęcia dodatkowe

Każdego dnia po lekcjach hiszpańskiego od 18:30 do 20:30, oraz w czasie weekendów, dzieci biorą udział w różnorodnych zajęciach dodatkowych i rekreacyjnych nadzorowanych przez opiekunów:
gry i zabawy na plaży 2 razy w tygodniu,
zajęcia kulturoznawcze i zwiedzanie Alicante: Zamek Santa Bárbara, Muzeum Szopki, Muzeum słynnych Hogueras, zamki dmuchane...
Wycieczki w czasie weekendów: Parki rozrywki takie jak Terra Natura lub Terra Mítica, Aqualandia, wycieczka do Walencji...

Zajęcia dodatkowe


Kolonie i obozy językowe dla dzieci w Hiszpanii

Ubezpieczenie i transfer

Wszyscy mali sportowcy mają zagwarantowane ubezpieczenie medyczne, podróżne, wypadkowe, oraz od Odpowiedzialności Cywilnej, które jest wliczone w cenę Obozu. W razie potrzeby, można również wykupić opcjonalne Ubezpieczenie na wypadek rezygnacji z obozu.

Oferujemy również dodatkowo płatną usługę transferu (eskorty) z i/lub na lotnisko, Dworzec kolejowy lub autobusowy. Reprezentant Szkoły Zador odbierze uczestnika z lotniska i odwiezie bezpośrednio do miejsca zakwaterowania.

TransferUbezpieczenie


+ Więcej informacji
 • OBÓZ OBÓZ REKREACYJNY I SPORTOWY W HISZPANII DLA DZIECI - LOKALIZACJANauka języka hiszpańskiego w Alicante, Hiszpania
  Alicante Hiszpania

 • OBOZÓW REKREACYJNYCH I SPORTOWYCH DLA DZIECITerminy rozpoczęcia obozów w wakacje 2013: 30.06, 14.07, 28.07
  Jeżeli interesują Cię inne terminy - napisz do nas!
  Letniego obozu rekreacyjnego i sportowego kończy się 10.08.2013

 • DOSTĘPNE MIEJSCA NA OBOZIE REKREACYJNYM I SPORTOWYM DLA DZIECI W ALICANTERAZEM: 25 miejsc / tydzień


 • OBOZY LETNIE DLA DZIECI - PROCES REJESTRACJI Przydział miejsc na obozie następuje w kolejności wpływania formularzy rejestracyjnych, oraz potwierdzenia płatności.
  Jeżeli, aby przyjechać do Hiszpanii, potrzebujesz wizy pobytowej, musisz zarejestrować się na obóz najpóźniej 4 miesiące wcześniej.
  Jak zapisać się na obóz sportowy

 • PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE UCZESTNIKÓWInformacje na temat dnia przyjazdu i dnia wyjazdu podczas obozów letnich dla dzieci w Hiszpanii.
  Przyjazd i wyjazd uczestników

 • OPIEKUNOWIE I WYCHOWAWCYMłodzi sportowcy podlegają nieustannej opiece i nadzorowi ze strony wychowawców, personelu Szkoły językowej Zador, trenerów, instruktorów, oraz rodziny goszczącej (zwłaszcza podczas drogi na lekcje hiszpańskiego, na zajęcia sportowe i rekreacyjne, na wycieczkach itp.)

 • UŻYTECZNE INFORMACJE NA TEMAT OBOZÓW LETNICH DLA DZIECI W ALICANTE W HISZPANII
  Przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych przez rodziców pytań odnośnie Obozów letnich dla dzieci, wraz z odpowiedziami, które, mamy nadzieję, pomogą rozwiać niektóre Państwa wątpliwości. Jeżeli nie znajdą Państwo poszukiwanych informacji, prosimy o kontakt.
  Użyteczne informacje

 • KOMENTARZE"Chciałabym podziękować i pogratulować świetnej jakości organizacji obozu. Mój syn jest zachwycony. Stworzyliście prawdziwie rodzinną atmosferę ..." Isabelle F.

 • Oferta dla grup

  Obóz letni dla dzieci w Hiszpanii jest otwarty zarówno dla indywidualnych uczestników, jak i dla grup szkolnych szukających wakacyjnego wyjazdu językowego w Hiszpanii. Oferujemy specjalne ceny dla grup.
  Napisz do nas

 • Wyjazdy dla rodzin

  Jeżeli chcesz przyjechać z Twoimi dziećmi na cały Obóz letni lub krócej, oraz jeżeli jesteś zainteresowany kursem językowym za granicą, możesz uczestniczyć w kursie językowym w Alicante i cieszyć się wakacjami w Alicante. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat programów językowych dla rodzin oraz różnych opcji zakwaterowania.
  Napisz do nas

 • Wyjazdy dla grup

  Wycieczki dla szkół i klas, wyjazdy treningowe dla klubów sportowych - oferujemy organizacje wyjazdów językowych dostosowanych do wymagań i zainteresowań grupy i szkolenia językowe na miarę, dostępne przez cały rok.
  Wycena wyjazdu dla grup zorganizowanych

TOP