Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Obóz Sportów Wodnych dla dzieci w Hiszpanii

Obóz Sportów Wodnych dla dzieci i kurs hiszpańskiego w Alicante

Obóz Sportów Wodnych dla dzieci w Hiszpanii
Obozy językowe i Sportów Wodnych dla dzieci

 

[Informacje ogólne o Obozie Sportów Wodnych ]

Lokalizacja: Alicante, Hiszpania.
Czas trwania: 2, 3, 4 aż do 6 tygodni w lipcu i sierpniu (od 30.06.2013 do 10.08.2013)
Uczestnicy: obóz Sportów Wodnych w wieku od 8 do 13 lat.
Kursy Obozu Sportów wodnych: 3-4 godziny każdego poranka, od poniedziałku do piątku na Obozie Sportów wodnych, to możliwość uprawiania żeglarstwa, windsurfingu, kajakarstwa, stand up paddle surfing...
Kurs hiszpańskiego: 3 lekcje hiszpańskiego codziennie, od poniedziałku do piątku (12 godzin 30 minut tygodniowo).
Zakwaterowanie: u rodziny goszczącej.
Zajęcia dodatkowe: wycieczki do parków rozrywki, zwiedzanie, wycieczki fakultatywne i inne zajęcia dodatkowe. 1 wycieczka całodniowa na tydzień.
Inne usługi: transport publiczny lub prywatny między obiektami obozu, bilety wstępu do muzeów, parków rozrywkowych itp. Ubezpieczenie medyczne, podróżne i wypadkowe. Dostęp do internetu w Rezydencji i w Szkole językowej.
Transfer: Opcjonalny transfer z lotniska, dworca kolejowego lub autobusowego.
Opcje obozu: obóz sportów wodnych jest dostępny w opcji z zakwaterowaniem, lub bez zakwaterowania (pół-obóz)
Wymagania: W obozie mogą uczestniczyć jedynie osoby, które potrafią pływać.


 

Obozu Sportów Wodnych z kursem hiszpańskiego dla dzieci w Alicante

Obozy językowe i Sportów Wodnych dla dzieci w Hiszpanii

Obóz Sportów Wodnych, Kurs hiszpańskiego i rekreacja dla dzieci

Od 2 do 4 tygodni Obozu Sportów Wodnych z hiszpańskimi dziećmi, oraz intensywny kurs hiszpańskiego, w lipcu i sierpniu w Alicante.

3 godziny każdego ranka, od poniedziałku do piątku, na Obozie sportów wodnych dla dzieci

Podczas Obozu w Alicante dzieci uczą się żeglarstwa, windsurfingu, kajakarstwa z doświadczonymi instruktorami, a to wszystko w świetnej międzynarodowej atmosferze.


Obóz Sportów Wodnych

Obóz Sportów Wodnych dla dzieci w Hiszpanii

Klub sportów wodnych

Klub Sportów Wodnych w Alicante, wybrzeże Costa Blanca, jest zlokalizowany w północnej części zatoki, blisko plaży Albufereta, w zacisznym zakątku otoczonym plażami. Dlatego też Nautical Club jest idealnym miejscem dla dzieci, aby zacząć i kontynuować ich przygodę z falami i wiatrem.

Ten mały Klub sportów Wodnych ( Nautical Club ) ma długą historię. Został założony w 1973 roku w pobliżu Alicante, przez grupę entuzjastów w celu propagowania idei sportów wodnych. Klub jest organizacją oficjalnie zatwierdzoną przez Żeglarską Federację w Walencji, i spełnia wszystkie wymagane restrykcje dotyczące treningów, bezpieczeństwa, materiałów oraz innych udogodnień: instruktor na każdych 7 studentów, łodzie ratunkowe, część morza tylko do dyspozycji klubowiczów – chroniona przez straż przybrzeżną, różne typy łodzi, instruktor bezpieczeństwa.

Klub Sportów wodnych został wybrany przez ekipę Puma podczas The Round the World Tour Alicante 2008 (aktualnie Volvo Race) jako Oficjalna Szkoła, uznając przy tym rolę Klubu w świecie żeglarstwa i promowaniu sportów wodnych.

Klub sportów wodnych w Alicante

Kurs hiszpańskiego dla dzieci w Hiszpanii

Kurs hiszpańskiego dla dzieci

Każdego popołudnia, od poniedziałku do piątku, przez 2 godz. 30 min. dzieci będą uczyć się hiszpańskiego za pomocą materiałów w pełni przystosowanych do ich specyficznych potrzeb.

> Kursy hiszpańskiego dla dzieci w małych grupach maksymalnie 7 osób w grupie - w szczególnych przypadkach 9 osób - co daje możliwość prowadzenia dynamicznych lekcji z indywidualnym podejściem nauczyciela, co z pewnością ułatwi zdolność porozumewania się w języku hiszpańskim.

Kurs hiszpańskiego dla dzieci


Kolonie dla dzieci w Alicante: Rodzina goszcząca

Rodzina goszcząca Zakwaterowanie

Zakwaterowanie u rodziny goszczącej z pełnym wyżywieniem - 3 posiłki dziennie plus 1 przekąska lub kanapka w ciągu dnia. Rodziny goszczące są dobierane bardzo starannie, jak również regularnie odwiedzane przez nasz personel. Większość rodzin mieszka około 10-15 minut piechotą od Szkoły hiszpańskiego.

We wszystkich rodzinach odnajdziemy ciepłą, rodzinną atmosferę, co pomoże szybciej zintegrować się zarówno z członkami rodziny, jak i życiem miasta. Rodziny zazwyczaj - aczkolwiek nie zawsze - posiadają własne dzieci w wieku podobnym do uczestników Obozu.

Zakwaterowanie u rodziny goszczącej

Obozy językowe dla dzieci w Alicante, Hiszpanii: Zajęcia dodakowe

Zajęcia dodatkowe

Każdego dnia po lekcjach hiszpańskiego od 18:30 do 20:30, oraz w czasie weekendów, dzieci biorą udział w różnorodnych zajęciach dodatkowych i rekreacyjnych nadzorowanych przez opiekunów:
gry i zabawy na plaży 2 razy w tygodniu,
zajęcia kulturoznawcze i zwiedzanie Alicante: Zamek Santa Bárbara, Muzeum Szopki, Muzeum słynnych Hogueras, zamki dmuchane...
Wycieczki w czasie weekendów: Parki rozrywki takie jak Terra Natura lub Terra Mítica, Aqualandia, wycieczka do Walencji...

Zajęcia dodatkowe


Summer camps for kids in Spain transfer

Ubezpieczenie i transfer

Wszyscy mali miłośnicy sportów wodnych mają zagwarantowane ubezpieczenie medyczne, podróżne, wypadkowe, oraz od Odpowiedzialności Cywilnej, które jest wliczone w cenę Obozu. W razie potrzeby, można również wykupić opcjonalne Ubezpieczenie na wypadek rezygnacji z obozu.

Oferujemy również dodatkowo płatną usługę transferu (eskorty) z i/lub na lotnisko, Dworzec kolejowy lub autobusowy. Reprezentant Szkoły Zador odbierze uczestnika z lotniska i odwiezie bezpośrednio do miejsca zakwaterowania.

TransferUbezpieczenie


+ Więcej informacji
 • OBÓZ SPORTÓW WODNYCH W HISZPANII DLA DZIECI - LOKALIZACJANauka języka hiszpańskiego w Alicante, Hiszpania
  Alicante Hiszpania

 • TERMINY ROZPOCZĘCIA OBOZÓW WODNYCH DLA DZIECI DZIECITerminy rozpoczęcia obozów w wakacje 2013: 30.06, 14.07, 28.07
  Jeżeli interesują Cię inne terminy - napisz do nas!
  Ostatni turnus Obozu Sportów wodnych kończy się w dniu 10.08.2013

 • DOSTĘPNE MIEJSCA NA SPORTÓW WODNYCH DLA DZIECI W ALICANTERAZEM: 25 miejsc / tydzień


 • OBOZY LETNIE DLA DZIECI - PROCES REJESTRACJI Przydział miejsc na obozie następuje w kolejności wpływania formularzy rejestracyjnych, oraz potwierdzenia płatności.
  Jeżeli, aby przyjechać do Hiszpanii, potrzebujesz wizy pobytowej, musisz zarejestrować się na obóz najpóźniej 4 miesiące wcześniej.
  Jak zapisać się na obóz sportów wodnych

 • PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE UCZESTNIKÓWInformacje na temat dnia przyjazdu i dnia wyjazdu podczas obozów letnich dla dzieci w Hiszpanii.
  Przyjazd i wyjazd uczestników

 • OPIEKUNOWIE I WYCHOWAWCYMłodzi miłośnicy sportów wodnych podlegają nieustannej opiece i nadzorowi ze strony wychowawców, personelu Szkoły językowej Zador, trenerów, instruktorów, oraz rodziny goszczącej (zwłaszcza podczas drogi na lekcje hiszpańskiego, na zajęcia sportowe i rekreacyjne, na wycieczkach itp.)

 • UŻYTECZNE INFORMACJE NA TEMAT OBOZÓW LETNICH DLA DZIECI W ALICANTE W HISZPANII
  Przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych przez rodziców pytań odnośnie Obozów letnich dla dzieci, wraz z odpowiedziami, które, mamy nadzieję, pomogą rozwiać niektóre Państwa wątpliwości. Jeżeli nie znajdą Państwo poszukiwanych informacji, prosimy o kontakt.
  Użyteczne informacje

 • KOMENTARZE"Chciałabym podziękować i pogratulować świetnej jakości organizacji obozu. Mój syn jest zachwycony. Stworzyliście prawdziwie rodzinną atmosferę ..." Isabelle F.

 • Oferta dla grup

  Obóz sportów wodnych dla dzieci jest otwarty zarówno dla uczestników indywidualnych, grup szkolnych i szkół sportów wodnych, którzy poszukują Obozu sportów wodnych w Hiszpanii. Przygotowaliśmy specjalne ceny dla grup!
  Kontakt

 • Wyjazdy dla rodzin

  Jeżeli chcesz przyjechać z Twoimi dziećmi na cały Obóz letni lub krócej i jesteś zainteresowany kursem językowym za granicą, możesz uczestniczyć w kursie hiszpańskiego i ewentualnie w programie zajęć dodatkowych (żeglarstwo, windsurfing, tenis, flamenco lub salsa itp) i cieszyć się wakacjami w Hiszpanii. Napisz do nas a prześlemy Ci pełną ofertę kursów hiszpańskiego i programów wyjazdów dla rodzin, wraz z różnymi opcjami zakwaterowania.
  Napisz do nas

 • Wyjazdy dla grup

  W ciągu całego roku organizujemy obozy treningowy i wyjazdy językowe szyte na miarę: wycieczki dla szkół i klas, dla organizacji, szkolenia dla firm, klubów sportowych, dostosowane do potrzeb i wymagań danej grupy.
  Wycena wyjazdu dla grup zorganizowanych

TOP