Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Letnie obozy sportowe dla dzieci w Hiszpanii

 

 

Obóz rekreacyjny i sportowe dla dzieci w Hiszpanii Obóz tenisowy dla dzieci w Hiszpanii Obóz sportów wodnych dla dzieci w Hiszpanii Obóz rekreacyjny i sportowe dla dzieci w Hiszpanii Obóz rekreacyjny, sportowe I golf dla dzieci

 

Letnie obozy sportowe dla dzieci w Alicante, Costa Blanca, Hiszpania

Obóz tenisowy dla dzieci w Hiszpanii


Letnie
Obozy Sportowe
dla dzieci w Alicante, Hiszpania


 

Obozy sportowe codziennie rano z profesjonalnymi trenerami


Międzynarodowe Obozy sportowe z dziećmi z Hiszpanii i innych krajów

 

 

Różne Obozy sportowe dla dzieci w Alicante, HiszpaniaTennis camp for kids in Spain
Obóz sportów wodnych dla dzieci w Hiszpanii
Obóz rekreacyjny i sportowe dla dzieci w Hiszpanii
Obóz Rekreacyjny i Sportowy + golf dla dzieci w Hiszpanii

Obóz tenisowy
> 20 miejsc

Od 2 do 6 tygodni Obozu tenisowego z kursem hiszpańskiego dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat w lipcu i sierpniu w Hiszpanii (Alicante Costa Blanca). Obóz tenisowy dla dzieci grających na poziomie co najmniej średniozaawansowanym, wystarczającym do udziału w turniejach, lub zapisanych do szkoły tenisa ziemnego.

Obóz sportów wodnych
> 20 miejsc

Od 2 do 4 tygodni Obozu Sportów wodnych dla dzieci od 8 do 13 lat w Alicante, Hiszpania. Obóz Sportów wodnych dla dzieci to 3 godziny codziennie rano, od poniedziałku do piątku Dzieci będą uczyły się żeglarstwa, windsurfingu i kajakarstwa za pomocą gier i zabaw, co gwarantuje dużo śmiechu i wspomnień na całe życie.

Obóz Rekreacyjny i Sportowy
> 25 miejsc

Od 2 do 6 tygodni w lipcu i sierpniu w Alicante, dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Zajęcia rekreacyjne i sportowe na obozie letnim z hiszpańskimi dziećmi (ok. 160 dzieci), pod kierunkiem wyspecjalizowanej kadry: pływanie, koszykówka, piłka nożna, gimnastyka, lekko atletyka, gry na świeżym powietrzu...

Obóz Rekreacyjny i Sportowy + golf
> 20 miejsc

Od 2 do 6 tygodni w lipcu i sierpniu w Alicante, dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Zajęcia sportowe i rekreacyjne każdego ranka na obozie letnim z dziećmi z Hiszpanii i innych krajów (ok. 160 dzieci), prowadzonych przez wyspecjalizowanych trenerów: pływanie, piłka nożna, gimnastyka, lekko atletyka... i 2 lekcje golfa tygodniowo.

+ Więcej informacji
 • TERMINY ROZPOCZĘCIA OBOZÓW SPORTOWYCH DLA DZIECI W HISZPANII Terminy rozpoczęcia obozów w Wakacje 2013:
  30.06.2013
  14.07.2013
  28.07.2013
  Jeżeli interesują Cię inne terminy - napisz do nas!
  Ostatnie turnusy Obozów sportowych kończą się w dniu 10.08.2013

 • OBOZY SPORTOWE DLA DZIECI - PROCES REJESTRACJIPrzydział miejsc na obozie następuje w kolejności otrzymywania przez nas formularzy rejestracyjnych, oraz potwierdzenia płatności. Jeżeli, aby przyjechać do Hiszpanii, potrzebujesz wizy pobytowej, musisz zarejestrować się na obóz najpóźniej 4 miesiące wcześniej.
  Jak zapisać się na obóz sportowy
TOP