Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Kolonie dla dzieci w Hiszpanii: Rejestracja

 

 

Kolonie dla dziecii w Hiszpanii

Kolonie i obozy językowe dla dzieci w Alicante: Rejestracja


+ Więcej informacji

 • PROCES REJESTRACJI NA OBOZIE LETNIM DLA DZIECI W ALICANTE W HISZPANII Przydział miejsc na obozie następuje w kolejności wpływania formularzy rejestracyjnych, oraz potwierdzenia płatności. Jeżeli, aby przyjechać do Hiszpanii, potrzebujesz wizy pobytowej, musisz zarejestrować się na obóz najpóźniej 4 miesiące wcześniej.

 • PROCES REJESTRACJI NA OBOZIE DLA DZIECI W ALICANTE W HISZPANII
  1 Proszę wypełnić i wysłać formularz ONLINE. Jeżeli wolą Państwo wypełnić formularz w formie PDF, proszę pobrać go klikając link znajdujący się w kolumnie w dalszej części strony.
  2 W ciągu 2 dni roboczych powinni Państwo otrzymać od nas email z informacją o wszystkich zamówionych usługach, oraz informacją o sposobach dokonania płatności.
  3 Rejestracja nie jest ważna, dopóki nie otrzymamy potwierdzenia pełnej płatności. Miejsca na obozie są rezerwowane w kolejności przyjmowania potwierdzonych rezerwacji i w kolejności otrzymania wpłaty od Państwa. Zapłaty za obóz należy dokonać w pełnej kwocie, w walucie Euro, w ciągu 15 dni od daty otrzymania potwierdzenia rejestracji. Jeżeli dokonujesz opłaty za pomocą przelewu bankowego, prosimy o przesłanie potwierdzenia zapłaty przez fax lub email. Jeżeli chcą Państwo dokonać zapłaty za pomocą karty kredytowej, prosimy o wypełnienie formularza płatności kartą kredytową, oraz przesłać do nas emailem lub faksem, wraz z kopią paszportu, oraz kopią karty kredytowej (z obydwu stron).
  4 Po otrzymaniu przez formularza rejestracji, oraz kopii potwierdzenia zapłaty, prześlemy do Państwa email z potwierdzeniem rejestracji na obozie (Confirmation).
  5 Najpóźniej w ciągu 3 tygodni przed datą rozpoczęcia obozu letniego, konieczne jest przesłanie do nas formularza Parental Permission Form (zgody rodziców na uczestnictwo w obozie), podpisany formularz General Conditions, zaświadczenie lekarskie (Health Certificate), oraz zdjęcie uczestnika. Wszystkie powyższe dokumenty można pobrać klikając linki znajdujące się w poniższej części strony.
  6 Jeżeli wykupili Państwo usługę transferu z lotniska: najpóźniej 2 dni przed przyjazdem powinni Państwo wypełnić formularz dotyczący szczegółów transferu:
  Transfer request form
  * Akceptujemy jedynie dane wysłane za pośrednictwem formularza online. Dane dotyczące przelotu i transferu, wysłane za pośrednictwem faksu, e-maila lub telefonu.
  7 Jeżeli masz zamiar osobiście przywieźć uczestników na obóz, prosimy o powiadomienie nas o dokładnej godzinie przyjazdu.
  8 W przypadku uczestników, którzy mają zostać zakwaterowani u rodziny goszczącej, tydzień przed rozpoczęciem obozu rodzice otrzymają pakiet informacji związanych z zakwaterowaniem: adres rodziny goszczącej, wiek i zawód jej członków, hobby członków rodziny, oraz email kontaktowy, abyście mogli się poznać. Otrzymasz także informator z najważniejszymi informacjami, które pomogą przygotować uczestnika do podróży.
  1. Informacje użyteczne w dniu przyjazdu i w dniu wyjazdu.
  2. Rzeczy, które powinno się przywieźć na obóz
  3. Plan i program obozu
  4. Informacje dla uczestników z wykupioną usługą transferu.
  5. Reguły panujące na obozie
  6. Numery telefonów kontaktowych

 • DOKUMENTY DO POBRANIA DLA OBOZÓW LETNICH DLA DZIECI
  Prosimy o wypełnienie formularza i przesłanie go przez fax lub email do naszego biura w Alicante.
  Email: alicante@zadorspain.com
  Fax: +34 965 14 23 71
  Formularz rejestracyjny (plik PDF)
  Musisz również pobrać i wypełnić następujące dokumenty:
  Zezwolenie rodziców (Parental Permission)
  Zaświadczenie lekarskie (Health Statement)


 • OGÓLNE WARUNKIProsimy o uważne zapoznanie się z Ogólnymi warunkami na obozach letnich. • Oferta dla grup

  Obóz letni dla dzieci w Hiszpanii jest otwarty zarówno dla indywidualnych uczestników, jak i dla grup szkolnych szukających wakacyjnego wyjazdu językowego w Hiszpanii. Oferujemy specjalne ceny dla grup.
  Napisz do nas

 • Wyjazdy dla rodzin

  Jeżeli chcesz przyjechać z Twoimi dziećmi na cały Obóz letni lub krócej, oraz jeżeli jesteś zainteresowany kursem językowym za granicą, możesz uczestniczyć w kursie językowym w Alicante i cieszyć się wakacjami w Alicante. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat programów językowych dla rodzin oraz różnych opcji zakwaterowania.
  Napisz do nas

 • Wyjazdy dla grup

  Wycieczki dla szkół i klas, wyjazdy treningowe dla klubów sportowych - oferujemy organizacje wyjazdów językowych dostosowanych do wymagań i zainteresowań grupy i szkolenia językowe na miarę, dostępne przez cały rok.
  Wycena wyjazdu dla grup zorganizowanych

 • Sports, zajęcia dodatkowe, hiszpański, dzieci z Hiszpanii i innych krajów, wycieczki... niezapomniane wakacje dla dzieci w Hiszpanii!


TOP