Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Kolonie dla dzieci w Hiszpanii: Kurs hiszpańskiego

 

 

Spanish courses for children in Spain

 

Kolonie i obozy językowe dla dzieci w Alicante: Kurs hiszpańskiego

Spanish courses for children in Spain


Kurs hiszpańskiego dla dzieci w Alicante, Costa Blanca, Hiszpanii


 

Charakterystyka kursu języka hiszpańskiego dla dzieci


Kursy języka hiszpańskiego dla dzieci w małych grupach maksymalnie siedmiu osób, każdego popołudnia, od poniedziałku do piątku, od 16:00 do 18:30. Metody i materiały używane podczas lekcji hiszpańskiego dla dzieci, są całkowicie przystosowane do wieku dzieci.

 

 

Kursy hiszpańskiego na Obozach letnich dla dzieci w Alicante

+ Więcej informacji
 • SZKOŁA JĘZYKOWA W ALICANTE ZADORSPAINZador szkoła języka hiszpańskiego w Alicante znajduje się na pierwszym piętrze w odrestaurowanym, zabytkowym budynku, usytuowanym w samym centrum Alicante. Szkoła języka znajduje się na ulicy Avenida de la Constitucion 14, w pobliżu rogu ulicy Alfonso X el Sabio pomiędzy Mercado Central (Centralny Market/Targ) i Teatro Municipal (Główny Teatr).
  Szkoła językowa w Alicante

 • KURSY W MAŁYCH GRUPACHIndywidualne podejście i uwaga skupiona na każdym uczniu - to zaleta kursu hiszpańskiego dla dzieci w małych grupach, maksymalnie siedmiu dzieci w klasie.

 • PODRĘCZNIK I MATERIAŁY DYDAKTYCZNE DLA KURSÓW HISZPAŃSKIEGO DLA DZIECIPodczas kursów tworzymy grupy o różnych poziomach znajomości hiszpańskiego, tak aby uczniowie mogli czerpać jak najwięcej korzyści z lekcji.


 • PODRĘCZNIK I MATERIAŁY DYDAKTYCZNE DLA KURSÓW HISZPAŃSKIEGO DLA DZIECI Dzieci otrzymają niezbędne materiały potrzebne na zajęciach, oraz podręcznik. Uczestnicy muszą przywieźć swoje własne zeszyty lub notatniki, oraz długopisy.


 • HARMONOGRAM KURSU HISZPAŃSKIEGO DLA DZIECIOd poniedziałku do piątku, od godz. 16:00 do 18:30

 • CZAS TRWANIA KURSÓW HISZPAŃSKIEGO DLA DZIECI W lipcu i w sierpniu, od 2 do 6 tygodni.
  Dla grup zorganizowanych - kursy są organizowane przez cały rok (minimalny czas trwania - 4 dni).

 

Spanish courses for children in Spain

Kursy hiszpańskiego dla dzieci

Codziennie, od poniedziałku do piątku, od 16:00 do 18:30 dzieci będą brały udział w kursie hiszpańskiego w Szkole językowej Zador.

Nasz system nauczania pozwala dzieciom rozwijać przeróżne umiejętności. Najbardziej koncentrujemy się jednak na umiejętnościach językowych: rozumieniu języka, czytaniu, pisaniu, słuchaniu i mówieniu w języku obcym.

Uczestnicy mają okazję tworzyć swój własny bank słownictwa, bazujący na różnych tematach, np.: rodzina, przyjaciele, szkoła, zwierzęta, sport, wakacje, czas wolny itd., co znacznie ułatwia postępy w nauce.

Co najważniejsze, dzieci uczą się komunikacji językowej za pomocą zdań, słownictwa i wyrażeń, co pozwala im swobodnie wyrażać się po hiszpańsku.

Metodologia i materiały używane podczas zajęć, są całkowicie dostosowane do wymagań i potrzeb dzieci w wieku 8-13 lat. Nowoczesne, kolorowe materiały sprawiają, że zajęcia są dynamiczne i ciekawe. Dużo gier i zabaw sprawia, że dzieci same kształtują swój process przyswajania wiedzy.


Spanish courses for children in Spain

Kurs hiszpańskiego - nauka przez zabawę

Jednym z naszych głównych celów w nauczaniu jest stworzenie atmosfery zabawy na zajęciach: realne sytuacje komunikacyjne, duża ilość gier, puzzli, komiksów, zabaw, piosenek, zajęć plastycznych, teatrzyków, filmów wideo itp, sprawia, że dzieci uczą się naprawdę szybko i skutecznie!

Staramy się, aby nasze kursy były skuteczne i jak najlepszej jakości, nie zapominając przy tym o zapewnieniu dzieciom dużej ilości rozrywki i zabawy, aby spędziły one niezapomniane wakacje.Spanish courses for children in Spain

Kursy hiszpańskiego w małych grupach

Dzieci uczą się hiszpańskiego w małych grupach, maksymalnie 7 osób w klasie - w wyjątkowych okolicznościach liczba osób w grupie może wzrosnąć do 9.

Nasze lekcje hiszpańskiego dla dzieci w małych grupach pozwalają na jak najlepsze wykorzystanie indywidualnego podejścia nauczyciela, ułatwiając aktywne i dynamiczne uczestnictwo w zajęciach, maksymalizując użycie technik interakcyjnych, które ułatwiają naukę płynnego porozumiewania się w języku hiszpańskim.

Maksymalna ilość 7 osób w grupie to rzeczywista korzyść dla uczniów, ponieważ uzyskują oni więcej uwagi nauczyciela oraz mnóstwo okazji do mówienia po hiszpańsku.

Kursy hiszpańskiego dla dzieci w małych grupach pozwalają dzieciom czuć się swobodniej a nauczyciel może poświęcić uczniom większą uwagę i indywidualne traktowanie.


Spanish courses for children in Spain

Wykwalifikowani nauczyciele hiszpańskiego

Dyplomowani i wykwalifikowani nauczyciele hiszpańskiego z dużym doświadczeniem w nauczaniu dzieci języka hiszpańskiego.

Nasza kadra, to młodzi i dynamiczni nauczyciele, którzy tworzą wspaniałą atmosferę na zajęciach wypełnionych grami, piosenkami i zabawami, z użyciem specjalnych materiałów dydaktycznych dostosowanych do wieku dzieci.


+ Inne opcje
 • UCZESTNICTWO W SAMYM KURSIE HISZPAŃSKIEGO DLA DZIECIDzieci w wieku od 8 do 13 lat mogą wziąć udział w samym kursie hiszpańskiego dla dzieci od 1.07 do 9.08.2013.
  Minimalny czas trwania: 2 tygodnie
  Maksymalny czas trwania: 6 tygodni

 

TOP