Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Kurs języka hiszpańskiego w małych grupach

 

Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii Kursy hiszpańskiego dla dorosłych Wakacyjne kursy języka hiszpańskiego Obozy językowe i sportowe w Hiszpanii Kolonie językowe dla dzieci

 

Kursy języka hiszpańskiego w Hiszpanii


Cel: skuteczna komunikacja .

Program naszych kursów skoncentrowany jest głównie na umiejętności porozumiewania się w języku hiszpańskim, dlatego też na zajęciach skupiamy się na rozwijaniu zdolności płynnej, dokładnej i skutecznej komunikacji w języku obcym. Niemniej jednak, nasze kursy to dużo więcej: staramy się, aby nasi słuchaczepoznali nie tylko język, ale też kulturę, tradycje i zwyczaje panujące w Hiszpanii.Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii, w małych grupach, maksymalnie 7 uczniów w klasie .

Nasze kursy hiszpańskiego, to kursy typu „ zanurzenie w kulturze”, z użyciem aktywnych, nowoczesnych metodologii, co gwarantuje, że uczniowie uczą się hiszpańskiego szybko i skutecznie, aby w krótkim czasie nauczyć się porozumiewania w obcym języku:

Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii , ze Szkołą językową Zador

Studenci, na zajęciach pracują nad różnymi umiejętnościami: płynne mówienie, interakcja, rozumienie ze słuchu, rozumienie z tekstów pisanych, redagowanie tekstów w języku hiszpańskim. Dużo ćwiczeń praktycznych, dynamiczne i aktywne lekcje, metodologia skoncentrowana na efektywnej komunikacji - to wszystko gwarantuje, że uczestnicy naszych kursów uczą się hiszpańskiego w sposób szybki, skuteczny a co najważniejsze- w sposób łatwy i przyjemny.

Na zajęciach przykładamy szczególną uwagę do umiejętności płynnego, dokładnego i skutecznego wyrażania się w języku hiszpańskim. Niemniej jednak, nasze kursy to dużo więcej: staramy się, aby uczestnicy naszych kursów językowych poznali nie tylko język, ale też kulturę, tradycje i zwyczaje panujące w Hiszpanii. Dlatego też, nasze kursy nazywamy programami "zanurzenia w kulturze" hiszpańskiej, gdyż są one miejscem spotkania osób z wielu krajów i środowisk kulturowych, którzy starają się poznać hiszpańskie zwyczaje, tradycje, "fiestas" oraz zaznać, jak naprawdę się żyje w Hiszpanii.

 

Zajęcia w małych grupach

- Pozwalają czerpać jak najwięce korzyści z naszcyh spersonalizowanych metod nauczania

- Ułatwiają aktywne i dynamiczne uczestniczenie w lekcjach

- Na lekcjach maksymilizujemy użycie nowoczesnych, interaktywnych metod nauczania, co ułatwia naukę płynnego mówienia po hiszpańsku.

Lekcje hiszpańskiego w Szkole Zador

Lekcje hiszpańskiego trwają 45 minut. Indywidualnie podejście do każdego ucznia jest wpisane w misję naszej firmy.

Na początku kursu przeprowadzimy testy sprawdzające poziom językowy (pisemne i ustne). W trakcie kursu odbędziecie testy sprawdzające postępy, które pomogą nam jeszcze lepiej dostosować program do Waszych potrzeb.

Bezpłatny dostęp do internetu. Strefa WIFI.
Gwarantujemy certyfikat uczestnictwa na zakończenie kursu.