Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Hiszpański i praktyki w Hiszpanii

 

Hiszpański i praktyki w Hiszpanii

 

Hiszpański i praktyki w Alicante lub Vitorii, Hiszpania

 

Praktyki w Hiszpanii od 8 do 20 tygodni: 2 lub 4 tygodnie kursu hiszpańskiego plus praktyki studenckie - Program rozwoju zawodowego w Hiszpanii.

 

Praktyka zawodowa

Kurs hiszpańskiego i program praktyk zawodowych w Hiszpanii, to niepowtarzalna okazja sprawdzenia, i zastosowania swoich umiejętności językowych i zawodowych, podczas pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym, co pozwala zdobyć wartościowe doświadczenie zawodowe i umiejętności, drogocenne w Twojej przyszłej karierze. Praktyki zawodowe w Hiszpanii, w firmach w Alicante lub w Vitorii, to niepowtarzalna możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem hiszpańskich firm od wewnątrz.

Zdobywanie doświadczenia

Praktyki w Hiszpanii, to niepowtarzalna okazja do nieustannej nauki języka hiszpańskiego, poszerzając zakres słownictwa o terminy i zwroty specjalistyczne w danej dziedzinie, oraz praktycznego sprawdzenia już posiadanych umiejętności językowych. Ale praktyki w Hiszpanii, w Alicante, lub w Vitorii, to przede wszystkim okazja do zdobycia doświadczenia zawodowego, poszerzenia horyzontów, nabycia wiedzy na temat tego jak działają hiszpańskie firmy, co na pewno stanie się ważnym punktem w Twoim CV.

Kurs hiszpańskiego

Podczas kursu hiszpańskiego będziesz uczył się zarówno gramatyki, jak i słownictwa, ale przede wszystkim, będziemy pracować nad Twoją płynnością mówienia, a to wszystko za pomocą dużej ilości ćwiczeń praktycznych, konwersacji i ćwiczeń opartych na interakcji, nie zapominając o kontekście kulturowym i przykładach "z życia wziętych", które pomogą Ci lepiej zrozumieć język hiszpański. Dzięki temu w krótkim czasie zaczniesz się porozumiewać w języku hiszpańskim, co jest niezbędne do odbycia praktyki w hiszpańskiej firmie.

 

[ Kurs hiszpańskiego i praktyki w Alicante ]

Zdobądź cenne doświadczenie zawodowe, podczas pracy w jednej z firm w Alicante. Praca w Alicante pozwoli Ci dowiedzieć się, jak działają firmy na południu Hiszpanii, poznać organizację i przebieg pracy w innym środowisku kulturowym.TłumaczeniaUsługi językowe i nauczanie

Kurs hiszpańskiego i praktyki w Alicante

Dla studentów filologii, językoznastwa, lingwistyki stosowanej i innych kierunków lingwistycznych, oraz dla przyszłych nauczycieli języków obcych, oferujemy praktyki w firmach usług lingwistycznych i szkołach językowych. Tłumaczenia, redagowanie tekstów, oraz szansa na spróbowanie swoich sił jako nauczyciel języków obcych, to tylko kilka możliwości!
Jeżeli swoją przyszłość wiążesz z branżą językową, praktyki za granicą, w Hiszpanii, staną się ważnym punktem w Twoim CV.

Turystyka Branża turystyczna Hiszpanii
Hiszpański i żeglarstwo

Dla studentów kierunków z dziedziny organizacji turystyki, dla przewodników, pilotów wycieczek, techników organizacji turystyki, oraz osób, które pracują, lub chciałyby pracować w branży turystycznej. Alicante jest jednym z najpopularniejszych kurortów w Hiszpanii - kraju, o największym przemyśle turystycznym w Europie. Praca w biurach podróży, agencjach i organizacjach turystycznych pozwoli nabrać niezbędnego doświadczenia oraz poznać hiszpański rynek usług turystycznych "od środka".

Sektor medycznyPrywatne klinikiKurs hiszpańskiego i praktyki w Alicante

Dla przyszłych lekarzy, pielęgniarek i sanitariuszy oferujemy praktyki w prywatnych klinikach w Alicante.

Hiszpania jest znana z wysokiej jakości usług medycznych, dlatego też podczas praktyk, nie tylko nabierzesz niezbędnego doświadczenia w Twojej specjalizacji, ale też nauczysz się organizacji pracy, oraz dowiesz się jak działa firma z sektora usług medycznych.

 

Sektor sportowyKluby sportowe, organizacje

Hiszpański i tenis

Dla studentów AWF, przyszłych trenerów, pracowników klubów sportowych, lub związków sportowych, które zajmują się organizacją imprez sportowych i rekraacyjnych, organizujemy praktyki w firmach, organizacjach i stowarzyszeniach sportowych, między innymi : Klub tenisowy, Klub golfowy, Klub Sportów wodnych Club Naútico i inne.
Dzięki praktykom poznasz zasady działania i koordynacji organizacji i klubów sportowych od wewnątrz.

Marketing i komunikacjaMarketing od podszewki

Dla wszystkich, którzy interesują się marketingiem i dziedziną komunikacji marketingowej, proponujemy praktyki, dzięki którym poznasz przebieg procesu marketingowego: począwszy od badań rynku, na marketingu internetowym i pozycjonowaniu kończąc, co uzależnione jest od wymagań danej firmy. Zdobądź cenne doświadczenie w marketingu podczas praktyk w Hiszpanii.

Projektowanie graficzneoraz grafika artystyczna
Hiszpański i nauka tańca

Współpracujemy również z firmami, które zajmują się projektowaniem graficznym i grafiką artystyczną. Podczas pracy w danej firmie będziesz mógł nauczyć się, lub udoskonalić swoje umiejętności tworzenia grafiki komputerowej, obsługi programów graficznych, makietowania, tworzenia pełnych projektów graficznych, czy też dowiedzieć się czym jest Corporate Identity, i jak się go tworzy.

[ Kurs hiszpańskiego i praktyki w Vitorii ]

Zdobądź cenne doświadczenie w najlepiej prosperującym regionie w Hiszpanii - w Kraju Basków. Tutejsze firmy są znane z profesjonalizmu i wysokiej jakości usług, dlatego też praca w jednej z firm w Vitorii, lub okolicach, pozwoli Ci nabrać doświadczenia, które będzie nieocenione w przyszłej karierze zawodowej. Kurs hiszpańskiego i praktyki w jednej z firm, z pewnością staną się kamieniem milowym w Twojej karierze zawodowej.

Tłumaczenia Usługi językowe i nauczanie

Kurs hiszpańskiego i praktyki w Alicante

Dla studentów filologii, językoznawstwa, lingwistyki stosowanej i innych kierunków lingwistycznych, oraz dla przyszłych nauczycieli języków obcych, oferujemy praktyki w firmach usług lingwistycznych i szkołach językowych. Tłumaczenia, interpretacje, redagowanie tekstów oraz możliwość prowadzenia zajęć z języków obcych, to tylko kilka możliwości!
Dodatkowo , dla filologów i językoznawców: niepowtarzalna okazja zapoznania się z kulturą i językiem baskijskim, jednym z niewielu języków izolowanych.

Winoznastwo Zostań znawcą wina

Praktyki w Stolicy Wina - regionie La Rioja, gdzie produkowane są najlepsze w Hiszpanii, i jedne z najlepszych win na świecie! Niepowtarzalna okazja pracy w tradycyjnych, lub nowoczesnych winiarniach. Wina z La Rioja są znane na całym świecie z doskonałego smaku i aromatu. Tutaj też znajdziesz winnice o wielowiekowej tradycji, jak również winnicę ze SPA i winoterapią i inne. Dlatego też, jeżeli wiążesz swoją przyszłość z przemysłem winiarskim - nie ma lepszego miejsca na zdobywanie doświadczenia, niż La Rioja Alavesa.

Zarządzanie kulturą i organizacja eventów

Chcesz pracować w firmie, która zajmuje się organizacją eventów i wydarzeń kulturalnych?
Proponujemy praktyki w firmach, które zajmują się marketingiem, promocją kultury, zarządzaniem kulturą, promowaniem wydarzeń kulturalnych czy komunikacją.
Vitoria jest znana jako miasto o bardzo bogatej kulturze i życiu społecznym. Dlatego też praktyki w tym mieście to idealna okazja na rozwinięcie skrzydeł dla osób aktywnych i charyzmatycznych, które widzą swoją przyszłość w przemyśle kulturalnym

Turystyka Branża Turystyczna HiszpaniiKurs hiszpańskiego i praktyki w Alicante

Dla studentów kierunków z dziedziny organizacji turystyki, dla przewodników, pilotów wycieczek, techników turystyki i osób, które pracują, lub chciałyby pracować w szeroko pojętej branży turystycznej.

Marketing i komunikacjaKomunikacja marketingowa

Dla wszystkich, którzy interesują się marketingiem i dziedziną komunikacji marketingowej, proponujemy praktyki, dzięki którym dowiesz się czym naprawdę jest marketing, poznasz procesy tworzenia i promowania produktu, sposoby komunikacji z klientami itp.

Golf Klub Golfowy w VitoriiHiszpański i Golf

Dla wszystkich, którzy interesuja się golfem, lub chcą poznać działanie klubu sportowego "od podszewki", polecamy praktyki w Klubie golfowym niedaleko Vitorii.