Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii dla dorosłych


Różne rodzaje kursów języka hiszpańskiego dla dorosłych, z większą, lub mniejszą ilością lekcji dziennie, w Szkołach językowych w Alicante, Costa Blanca, lub w Vitorii, w Kraju Basków.

  1. Ogólne intensywne kursy języka hiszpańskiego
  2. Wakacyjne kursy hiszpańskiego w Hiszpanii
  3. Specjalistyczne kursy hiszpańskiego
  4. Kurs hiszpańskiego i praktyki w Hiszpanii
  5. Indywidualne kursy hiszpańskiego
    Wyjazdy językowe dla grup

 

Kursy hiszpańskiego dla dorosłych w Alicante, lub w Vitorii

 
 
Różne kursy hiszpańskiego dla dorosłych w Hiszpanii dostosowane do różnych potrzeb.


Metodologia komunikatywna

Nasze kursy hiszpańskiego, to kursy typu "zanurzenie w języku", czyli połączenie kursu hiszpańskiego z pobytem w Hiszpanii, co pozwala na nieustanne praktykowanie nowych umiejętności językowych w życiu codziennym. Kurs hiszpańskiego prowadzony jest za pomocą metody aktywnej komunikacji, z użyciem dużej ilości ćwiczeń praktycznych, opartych na przykładach z życia codziennego, co gwarantuje szybką i skuteczną naukę języka.

Kursy w małych grupach

Kursy hiszpańskiego w Szkole językowej Zador zawsze odbywają się w małych grupach maksymalnie siedmiu osób. Kursy w małych grupach

  1. - pozwalają w maksymalny sposób wykorzystać indywidualne podejście nauczyciela,
  2. ułatwiają aktywny i dynamiczny udział w zajęciach,
  3. dają możliwość wykorzystania technik interakcyjnych w klasie, ułatwiając naukę płynnego mówienia w języku hiszpańskim.

Miasta w Hiszpanii

Nauka języka hiszpańskiego w Hiszpanii Kursy hiszpańskiego w Vitorii, Kraj Basków Kursy hiszpańskiego w Alicante, Costa Blanca Kursy hiszpańskiego dla dorosłych w Hiszpanii: możliwość zwiedzenia Hiszpanii i poznania hiszpańskiej kultury.

[ Intensywne kursy hiszpańskiego dla dorosłych ]

Długoterminowe i krótkoterminowe intensywne kursy języka hiszpańskiego prowadzone za pomocą aktywnej i dynamicznej metody komunikacji się w języku hiszpańskim gwarantuje, ze nasi słuchacze uczą się języka szybko i skutecznie

Kursy Standardowe 3 lekcje dziennie

Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Standardowe kursy języka hiszpańskiego zostały zaprojektowane dla osób dorosłych, które chcą zacząć, lub kontynuować naukę hiszpańskiego.

Kursy Intensywne4 lekcje dziennie
Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Intensywne Kursy hiszpańskiego w Alicante lub w Vitorii, to 4 lekcje hiszpańskiego dziennie. Jest to najczęściej wybierany typ kursu hiszpańskiego.

Kursy Super Intensywne5 lekcji dziennie

Super intensywny kurs hiszpańskiego jest połączeniem lekcji hiszpańskiego w małej grupie z indywidualnymi lekcjami dostosowanymi do Twoich preferencji.


Kurs Super-Intensywny PLUS6 lekcji dziennie

Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Dla osób, które chcą szybko nauczyć się języka hiszpańskiego, ale nie mogą poświęcić dużo czasu na kurs językowy, polecamy nasz program kursu w trybie Super intensywnym: 4 lekcje w małej grupie + 2 lekcje indywidualne dziennie pozwolą szybko nauczyć się języka hiszpańskiego.

Kurs Indywidualny języka Hiszpańskiego2, 3, 4, lub więcej lekcji dziennie

Indywidualne kursy języka hiszpańskiegoKursy Indywidualne typu 1-na-1, zostały stworzone dla profesjonalistów, osób zarządzających, menedżerów, oraz dla studentów, którzy nie mogą poświęcić dużo czasu na kurs hiszpańskiego za granicą, w Hiszpanii, a szukają intensywnego kursu językowego, który pozwoli im szybko i skutecznie nauczyć się języka, lub też podszkolić swoje umiejętności. Jest to program językowy typu "zanurzenie w w języku" w Hiszpanii, dostosowany do wymagań, potrzeb, trybu i prędkości nauki danego ucznia.

Jeżeli dwie lub trzy osoby,(o tym samym poziomie umiejętności językowych, lub o tych samych preferencjach co do programu kursu) chcą uczestniczyć w naszym indywidualnym kursie, mogą one wspólnie zamówić nasz indywidualny kurs języka hiszpańskiego.

[ Specjalistyczne kursy hiszpańskiego]

Specjalistyczne kursy hiszpańskiego to połączenie Ogólnego Kursu hiszpańskiego w małej grupie —maksymalnie 7 uczniów w grupie— z dodatkowym specjalistycznym kursem hiszpańskiego.

Hiszpański w Biznesie 6 lekcji dziennie

Hiszpański w Biznesie w Hiszpanii

Kurs hiszpańskiego w biznesie to połączenie 20 lekcji Ogólnego Intensywnego kursu hiszpańskiego z 10 lekcjami specjalistycznego kursu hiszpańskiego języka biznesu tygodniowo. Na zajęciach zostaną poruszone tematy z dziedziny handlu, finansów, bankowości, marketingu, oraz zasady panujące w hiszpańskim świecie biznesu.

Hiszpański dla Nauczycieli 6 lekcji dziennie
Kursy dla nauczycieli języka hiszpańskiego

Podczas 2-tygodniowego kursu hiszpańskiego w Hiszpanii, z 20 ogólnymi lekcjami hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym, lub na poziomie biegłości językowej, w grupie maksymalnie 7 osób, uczestnicy wezmą również udział w specjalistycznym kursie dla nauczycieli hiszpańskiego.

Przygotowanie do DELE6 lekcji dzienniePrzygotowanie do DELE

Kurs przygotowujący do egzaminu DELE to program, który pozwoli zapoznać się ze strukturą egzaminu i mechanizmem jego przeprowadzania, co jest jest niezbędne aby zdać ten najbardziej prestiżowy egzamin z języka hiszpańskiego wydawany i uzyskać certyfikat DELE - Diploma de Español como Lengua Extranjera.

Hiszpański i kultura 6 lekcji dziennie

Intensywne kursy języka hiszpańskiego w Hiszpanii

Kurs hiszpański i kutura Hiszpanii to 20 lekcji hiszpańskiego i dziesięć lekcji warsztatów kulturowych tygodniowo. Program został stworzony dla tych, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat Hiszpanii: geografia i jej wpływ na politykę i gospodarkę, Wspólnoty autonomiczne, sztuka, literatura, historia...

Hiszpański w turystyce6 lekcji dziennie
Kursy Hiszpanskiego w Hiszpanii

Kursy hiszpańskiego w turystyce to propozycja dla studentów turystyki i osób pracujących w branży turystycznej i hotelarskiej, przewodników i pilotów wycieczek, pracowników biur podróży, pracowników linii lotniczych i innych osób powiązanych z hiszpańskim rynkiem usług turystycznych.

Kursy "na miarę"2, 3, 4, 5, lub 6 lekcji dziennieIndywidualne kursy języka hiszpańskiego

Specjalistyczne indywidualne kursy hiszpańskiego "szyte na miarę" to propozycja dla specjalistów, profesjonalistów i studentów, którzy nie dysponują dużą ilością czasu na kurs językowy za granicą, a szukają intensywnego kursu hiszpańskiego, który pozwoli im szybko nauczyć się władać językiem.

[Wakacyjne kursy hiszpańskiego w Alicante]

1, 2, 3, lub 4 tygodnie wakacyjnych kursów hiszpańskiego dla dorosłych w Alicante, Costa Blanca, to nauka języka hiszpańskiego i wczasy w Hiszpanii: hiszpański i windsurfing, hiszpański i żeglarstwo, hiszpański i tenis, hiszpański i flamenco, hiszpański i golf...Hiszpański i Windsurfing Kurs Windsurfingu

Hiszpański i Windsurfing w Hiszpanii

1, 2, 3, lub 4 tygodnie wczasów językowych z 20 lekcjami hiszpańskiego i 10 lekcjami windsurfingu tygodniowo, wycieczki z przewodnikiem, zajęcia dodatkowe, warsztaty kulturoznawcze i kulinarne, oraz opcjonalne wycieczki po wybrzeżu Costa Blanca. Dla 2, 3, 4 lub więcej osób przyjeżdżających razem, program "Hiszpański i windsurfing" jest dostępny od marca do października.

Hiszpański i Żeglarstwo Kurs żeglowania
Hiszpański i Żeglarstwo w Hiszpanii

1 do 4 tygodni intensywnego kursu hiszpańskiego oraz 10 lekcji żeglarstwa tygodniowo, a do tego wycieczki, zwiedzanie Alicante, zajęcia kulturoznawcze i inne, oraz opcjonalne wycieczki po wybrzeżu Costa Blanca. Dla 2 lub 3 osób przyjeżdżających razem program "Hiszpański i żeglarstwo" dostępny jest od marca do października.

 

Hiszpański i GolfGra w golfa i język hiszpańskiHiszpański i Golf w Hiszpanii

Możesz wybrać rodzaj kursu hiszpańskiego rano - Intensywny kurs hiszpańskiego, lub 2, 3, lub 4 indywidualne lekcje dziennie. Możesz pobierać lekcje golfa, lub cieszyć się grą na jednym z najpiękniejszych pól golfowych w Hiszpanii. W lecie możesz korzystać z programu zajęć dodatkowych i wycieczek. Program dostępny przez cały rok w Alicante.


Hiszpański i TenisTrening tenisowy i językowy

Hiszpański i Tenis w Hiszpanii

Intensywny kurs hiszpańskiego i gra w tenisa, to program dostępny przez cały rok: intensywny kurs hiszpańskiego w małych grupach, oraz tygodniowo 5 godzin lekcji tenisa na różnych poziomach zaawansowania, z profesjonalnymi trenerami, w prestiżowym klubie tenisowym. W wakacje program "Hiszpański i tenis" jest uzupełniony o specjalny program zajęć dodatkowych.

Hiszpański i nauka tańca 5 godzin zajęć tanecznych
Hiszpański i nauka tańca w Hiszpanii

1, lub 2 tygodnie wczasów językowych, ze specjalnym programem, który jest połączeniem Intensywnego kursu hiszpańskiego z lekcjami salsy lub flamenco, wycieczkami, zwiedzaniem, kolacją Tapas, podczas której będziesz mógł zasmakować w kuchni śródziemnomorskiej, oraz opcjonalnymi wycieczkami do Walencji, Elche, Calpe, Guadalest...

Wakacyjne kursy dla grup Ty wybierasz!Wakacyjne kursy dla grup w Hiszpanii

Dla grup znajomych, dla nauczycieli hiszpańskiego, i innych grup zorganizowanych, które chcą spędzić aktywne wakacje możemy stworzyć specjalny program wczasów językowych w Alicante. 3, 4, lub więcej osób może uczestniczyć w programie "Hiszpański i żeglarstwo", "Hiszpański i windsurfing, "Hiszpański i nurkowanie" przez cały rok, aczkolwiek polecamy okres od marca do października.

[Wakacyjne kursy hiszpańskiego w Vitorii, Kraj Basków ]

Wakacyjne kursy hiszpańskiego dla dorosłych w Vitorii, w Kraju Basków, to połączenie intensywnego kursu hiszpańskiego w godzinach porannych, z programem zajęć dodatkowych: wycieczek, zwiedzania Europejskiej Stolicy Zieleni 2012, degustacji znakomitej baskijskiej kuchni i wyśmienitego wina, oraz wycieczek po Kraju Basków. Programy dostępne w wyznaczonych terminach, lub przez cały rok dla grup zamkniętych.Hiszpański i gra w Golfa 5 lekcji golfa/tydzień

Hiszpański i gra w Golfa w Kraju Basków

1 Akademia Golfa w Vitorii, oraz 3 pola golfowe na przedmieściach Vitorii, stwarzają możliwość spędzenia wczasów golfowych i językowych w Kraju Basków: kurs hiszpańskiego w małych grupach, lub lekcje indywidualne w godzinach porannych, oraz lekcje golfa, lub gra w golfa po południu. Program dostępny przez cały rok, aczkolwiek zalecamy przyjazd od marca do października.

Hiszpański i WINO Degustacja wina!
Wakacyjne kursy hiszpańskiego i degustacja wina

1, 2 tygodnie wczasów w lipcu i wrześniu - to czas zbioru winogron - w Vitorii: intensywny kurs hiszpańskiego w godzinach porannych, wycieczka z przewodnikiem po centrum miasta i powitalna lampka wina, wycieczki do La Rioja, ze zwiedzaniem najlepszych winnic i degustacją wina, oraz kolacja podczas której uczestnicy spróbują baskijskiej kuchni.

Hiszpański i wycieczki Kraj Basków Wakacyjny kurs hiszpańskiego i zwiedzanie Kraju Basków

1 lub 2 tygodnie w Kraju Basków, z 4 lekcjami hiszpańskiego dziennie oraz programem zajęć dodatkowych w lipcu i wrześniu: wycieczki ze zwiedzaniem do Bilbao, San Sebastian, La Rioja, Pampeluny, oraz do Burgos to możliwość poznania Kraju Basków, oraz północnej części Hiszpanii. Kolacja złożona z Baskijskich pinchos wraz z nauczycielami hiszpańskiego.

[ Hiszpański i praktyki w Hiszpanii ]

Zdobądź cenne doświadczenie zawodowe, podczas pracy w jednej z firm w Alicante lub w Vitorii. Praca w Hiszpanii pozwoli Ci dowiedzieć się, jak działają firmy w Hiszpanii, poznać organizację i przebieg pracy w innym środowisku kulturowym. Praca za granicą to możliwość poszerzenia horyzontów, zdobywania doświadczeń, które będą nieocenione w Twojej przyszłej karierze zawodowej. Praktyki dla uczestników programu Leonardo da Vinci, Erasmus, i innych programów stypendialnych, którzy posiadają umowę, lub porozumienie z Uniwersytetem.TłumaczeniaUsługi językowe i nauczanie

Hiszpański i praktyki w Hiszpanii

Dla studentów filologii, językoznastwa, lingwistyki stosowanej i innych kierunków lingwistycznych, oraz dla przyszłych nauczycieli języków obcych, oferujemy praktyki w firmach usług lingwistycznych i szkołach językowych.

Turystyka Branża turystyczna Hiszpanii
Hiszpański i praktyki w Hiszpanii

Dla studentów kierunków z dziedziny organizacji turystyki, dla przewodników, pilotów wycieczek, techników turystyki i osób, które pracują, lub chciałyby pracować w branży związanej z organizacją turystyki.

Winoznastwo Zostań znawcą wina

Praktyki w Stolicy Wina - regionie La Rioja, gdzie produkowane są najlepsze w Hiszpanii, i jedne z najlepszych win na świecie! Niepowtarzalna okazja pracy w tradycyjnych, profesjonalnych winiarniach.


Sektor sportowyKluby sportowe, organizacje

Hiszpański i tenis

Dla studentów AWF, przyszłych trenerów, pracowników klubów sportowych, lub związków sportowych, organizujemy praktyki w firmach, organizacjach, klubach i stowarzyszeniach sportowych.

Marketing i komunikacjaMarketing od podszewki

Dla wszystkich, którzy interesują się marketingiem, proponujemy praktyki w firmach w Alicante lub w Vitorii.
Oferujemy również możliwość odbycia praktyk w firmach z branży nieruchomości.

Projektowanie graficzne oraz webdeveloping

Dla studentów kierunków związanych z projektowaniem graficznym, lub projektowaniem stron internetowych, którzy mają doświadczenie w pracy w środowisku Adobe. Proponujemy praktyki dla osób z podstawową znajomością programów Photoshop/Illustrator/In-design, oraz tradycyjnymi narzędziami.

[ Wyjazdy językowe dla grup]

Wyjazdy dla grup dla nauczycieli hiszpańskiego, wycieczki językowe dla grup zorganizowanych, wyjazdy językowe dla rodzin, dla osób, które szukają wczasów językowych w Hiszpanii, Alicante, Costa Blanca, lub w Vitorii, w Kraju Basków.Wycieczki szkolne Alicante i Vitoria, Hiszpania


Wycieczki szkolne do Hiszpanii

Organizujemy wyjazdy językowe dla szkół podstawowych, gimnazjów i liceum, jak również wyjazdy językowe dla studentów. Nasza oferta wyjazdów językowych to połączenie wyjazdowych kursów hiszpańskiego dostosowanych do wymagań grupy i programu zajęć dodatkowych, który może koncentrować się np. na sztuce, kulturze, wycieczkach (Elche, Walencja, Bilbao), sportach (koszykówka, tenis, windsurfing, żeglarstwo, golf lub jazda konna).

Hiszpański dla grup Kursy szyte na miaręWyjazdy językowe dla grup w Hiszpanii

Ciesz się wakacjami w Hiszpanii oraz ucz się hiszpańskiego, zwiedzaj Hiszpanię podczas wycieczek fakultatywnych : windsurfing, surfing, degustacja wina, nauka gotowania, odkrywanie smaków hiszpanii, kultura i sztuka oraz rozmaite sporty. Zarówno Alicante jak i Vitoria oferują szeroką gamę różnych aktywności, dlatego napiszcie do nas o Waszych zainteresowaniach, a my prześlemy Wam wstępna kalkulację kosztów.


Programy dla rodzin Dostępne przez cały rokKursy języka hiszpańskiego dla rodzin

Nasze obozy letnie dla dzieci i młodzieży mogą Państwo połączyć z wczasami językowymi dla dorosłych: istnieje możliwość odbycia kursu hiszpańskiego w tej samej szkole, w której czasie obozu uczą się Państwa dzieci, oraz wziąć udział w programie zajęć dodatkowych, wycieczek i innych atrakcji. Program jest możliwy do zrealizowania przez cały rok (lekcje indywidualne dla dzieci, oraz kurs dla dorosłych w małych grupach).

TOP