Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Wyjazdy językowe dla grup do Hiszpanii

 

Wyjazdy językowe dla grup zorganizowanych w Hiszpanii

Wyjazdy językowe dla grup zorganizowanych w Hiszpanii


[ Wyjazdy językowe dla grup ]:

 

Grupy szkolne: Wycieczki szkolne do Alicante i regionu Walencja, lub do Vitorii i Kraju Basków w północnej Hiszpanii. Wyjazdy studyjne i wyjazdy edukacyjne do Hiszpanii, dla grup szkolnych, gimnazjalnych, czy licealistów. Oferta wyjazdu językowego jest skierowana do grup od 10 do 40 osób, dla uczestników powyżej 8 roku życia. Szkoła językowa Zador posiada kadrę nauczycieli hiszpańskiego, oraz wychowawców i opiekunów, oraz wszystkie potrzebne materiały i wsparcie, niezbędne podczas wyjazdu językowego.

Wyjazdy językowe i mini-Wyjazdy językowe dla grup zorganizowanych: Organizujemy wyjazdy językowe dla grup w Hiszpani, które mogą trwać od 3 dni do 4, lub 5 tygodni. Wyjazdy językowe z kursem hiszpańskiego dostosowanym do wymagań grupy, są organizowane przez cały rok.

Ogólne, lub Specjalistyczne kursy hiszpańskiego dla grup zorganizowanych:Wszystkie programy wyjazdów językowych są dostosowywane do wieku uczestników. Niektóre są typowymi wyjazdami językowymi typu "zanurzenie w języku" , inne programy wyjazdów językowych, oprócz kursu hiszpańskiego, koncentrują się na danej tematyce, np. sporcie - tenis, koszykówka, golf, windsurfing, żeglarstwo, jazda konna, pływanie... - lub na kursie hiszpańskiego i wycieczkach kulturoznawczych, kursie hiszpańskiego i wizyty w firmach, hiszpański i kuchnia baskijska, lub śródziemnomorska, hiszpański i świat wina, lub hiszpański i architektura, sztuka... to tylko niektóre z organizowanych przez nas wyjazdów.

Wyjazdy językowe dla grup zorganizowanych w Hiszpanii

Zagraniczne wycieczki szkolne

szkoła podstawowa, gimnazja, licea, studenci

Zagraniczne wycieczki szkolne, oraz wyjazdy jezykowe dla grup studenckich, to połączenie kursu hiszpańskiego i zajęć dodatkowych. Wyjazdy językowe dla osób powyżej 8 roku życia, są organizowane dla grup od 10 do 40 osób, z opieką i nadzorem personelu z ZADOR. Dla nauczycieli i wychowawców ZADOR zapewnia wszelką potrzebną pomoc, aby wyjazd, czy wycieczka językowa do Alicante, na Costa Blanca, lub do Vitorii, w Kraju Basków, w Hiszpanii, okazała się sukcesem.

Zagraniczne wycieczki szkolne

Wyjazdy językowe dla grup zorganizowanych w Hiszpanii

Wycieczki językowe, oraz wczasy językowe dla dorosłych w Hiszpanii

Aktywne wakacje językowe dla grup znajomych, organizacji i klubów sportowych...

Jeżeli jesteście grupą 4, lub więcej osób o podobnych zainteresowaniach, lub jeżeli chcesz spędzić aktywne wakacje językowe w Hiszpanii, oferujemy wycieczki i wczasy językowe z programem stworzonym specjalnie dla Twojej grupy, w Alicante, lub w Vitorii. Wycieczki językowe w Hiszpanii to oferta dla osób, które chcą spędzić wakacje w Hiszpanii, zwiedzić kilka miejsc na wybrzeżu śródziemnomorskim, lub w północnej Hiszpanii, uprawiać ulubione sporty, takie jak windsurfing, tenis, golf, treking, lub wziąć udział w kursie gotowania, lub spędzić czas na plaży, na wybrzeżu Costa Blanca.

Wycieczki i wczasy językowe

 

Wyjazdy językowe dla grup zorganizowanych w Hiszpanii

Szkolenia językowe dla firm w Hiszpanii

Kursy języka hiszpańskiego dla profesjonalistów

Jeżeli Twoja firma współpracuje z Hiszpanią, lub Ameryką południową, zapewne bardzo użyteczna będzie znajomość języka hiszpańskiego, a szczególnie słownictwa i zwrotów używanych w relacjach biznesowych. Oferujemy specjalistyczny kurs języka hiszpańskiego w biznesie w Hiszpanii, z zakwaterowaniem i zajęciami dodatkowymi dostosowanymi do Twoich wymagań i zainteresowań.

Szkolenia językowe dla firm

 

Wyjazdy językowe dla grup zorganizowanych w Hiszpanii

Kursy języka hiszpańskiego dla rodzin

Kursy hiszpańskiego dla dorosłych i dzieci organizowane przez cały rok.

W lipcu i sierpniu nasza Szkoła językowa w Alicante organizuje obozy letnie dla dzieci i młodzieży, z zajęciami sportowymi do południa, kursem hiszpańskiego po południu, oraz programem zajęć dodatkowych. Mogą Państwo przyjechać razem z dziećmi i uczestniczyć w programie Wczasów językowych dla dorosłych, na który składa się intensywny kurs hiszpańskiego w tej samej szkole, co Państwa dzieci, oraz program zajęć dodatkowych, wycieczek i innych atrakcji po południu.

Program jest możliwy do zrealizowania przez cały rok, w formie lekcji indywidualnych dla dzieci, oraz kursu hiszpańskiego dla dorosłych w małych grupach.

Wczasy językowe dla rodzin

 

TOP
Więcej informacji
 • Program wyjazdów językowych dla grup może zawierać...Kurs hiszpańskiego, zajęcia dodatkowe, zajęcia sportowe, wycieczki, zwiedzanie, zajęcia kulturoznawcze, kurs gotowania... ubezpieczenie, oraz transfer z i na lotnisko.

 • KIERUNKI W HISZPANIIOferujemy wyjazdy językowe dla grup głównie do dwóch miast w Hiszpanii: Alicante, na wybrzeżu Costa Blanca, w regionie Walencji, oraz w Vitorii, w północnej Hiszpanii, w Kraju Basków.
  Aby dowiedzieć się więcej na temat danego miasta, kliknij jego nazwę na poniższej mapie.

 • Spanish courses in Vitoria Basque Country Spanish courses in Alicante Spain

 • Terminy wyjazdów i kursów hiszpańskiego dla grup zorganizowanychOferta wyjazdów językowych dla grup zorganizowanych jest dostępna przez cały rok, z wyjątkiem Bożego Narodzenia. W zależności od wybranego programu, doradzimy, który termin będzie najlepszy dla wybranego programu wyjazdu językowego w Hiszpanii.

 • Wiek uczestników Wyjazdy językowe dla osób powyżej 10 roku życia.

Niektóre propozycje
 • Kursy hiszpańskiego i windsufing, lub żeglarstwo w Alicante
  Hiszpański i Windsurfing, lub Żeglarstwo dla grup szkolnych powyżej 10 osób w Alicante. Więcej informacji Hiszpański i Windsurfing >

 • Kurs hiszpańskiego i lekcje flamenco:
  Programy dla dorosłych w Alicante: kurs hiszpańskiego, lekcje flamenco, lub salsy, kolacja Tapas, Paella i inne.

 • Hiszpański, wycieczki do La Rioja i degustacja wina
  Programy dla dorosłych w Vitorii: kurs hiszpańskiego, degustacja wina, zwiedzanie Muzeum wina, gdzie dowiemy się jak przebiega produkcja rubinowego trunku, oraz wycieczki do najlepszych winiarni La Rioja —regionu słynącego z produkcji najlepszych win w Europie i jednych z najlepszych na świecie!