Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Nauka języka hiszpańskiego w Hiszpanii

 

cours d'espagnol en Espagne Wakacyjne kursy hiszpańskiego w Obozy językowe dla młodzieży w Hiszpanii Obozy i kolonie językowe dla dzieci w Hiszpanii Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii dla dorosłych

Nauka języka hiszpańskiego w Alicante i Vitorii, Hiszpanii

 
 
Różne kursy hiszpańskiego w Hiszpanii dostosowane do różnych potrzeb.


Nacisk na komunikację

Kursy języka hiszpańskiego są prowadzone z wykorzystaniem metodologii aktywnej komunikacji, z wykorzystaniem dużej ilości ćwiczeń praktycznych, co pozwala uczestnikom uczyć sie hiszpańskiego szybko i skutecznie. Podczas naszych kursów duży nacisk kładziemy na rozwój umiejętności płynnej i poprawnej wypowiedzi w języku hiszpańskim.

Kursy w małych grupach

Kursy hiszpańskiego w małych grupach z maksymalną ilością 7 osób w grupie, co pozwala na indywidualne podejście nauczyciela do każdego ucznia, oraz ułatwia aktywne i dynamiczne uczestnictwo na zajęciach. Małe grupy umożliwiają maksymalne wykorzystanie technik nauczania opartych na interakcji, co pozwala na łatwiejszą i szybszą naukę płynnego mówienia po hiszpańsku.

Miasta w Hiszpanii

Dwa miasta w Hiszpanii Kursy hiszpańskiego w Vitorii, Kraj Basków Kursy hiszpańskiego w Alicante, Costa Blanca Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii: możliwość zwiedzenia Hiszpanii i
poznania hiszpańskiej kultury.

[ Intensywne kursy hiszpańskiego dla dorosłych ]

Długoterminowe i krótkoterminowe intensywne kursy języka hiszpańskiego, które koncentrują się na nauce płynnego wyrażania się w języku hiszpańskim. Nasz główny cel, to dołożyć wszelkich starań, aby Twoj kurs językowy za granicą, w Szkole językowej ZADOR w Alicante, lub w Vitorii, był dużym krokiem na przód w Twojej nauce hiszpańskiego.

Kursy Standardowe 3 lekcje dziennie

Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Nasze Kursy Standardowe zostały stworzone dla osób, które chcą nauczyć się, lub udoskonalić swoją znajomość języka hiszpańskiego w sposób globalny. Dlatego też na zajęciach koncentrujemy się przede wszystkim na żywym, prawdziwym języku, używanym przez Hiszpanów w życiu codziennym.

Kursy Intensywne4 lekcje dziennie
Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Intensywny kurs języka hiszpańskiego jest najczęściej wybieranym przez dorosłych kursem hiszpańskiego, zarówno w Alicante jak i w Vitorii. Intensywne kursy hiszpańskiego dla początkujących, oraz kursy hiszpańskiego dla zaawansowanych, odbywają się w małych grupach maksymalnie 7 osób.

Kursy Super Intensywne5 lekcji dziennieKursy hiszpańskiego w Hiszpanii

5 lekcji hiszpańskiego dziennie sprawi, że nauczysz się języka szybko i skutecznie. Połączenie zajęć w grupie i lekcji indywidualnych, sprawia, że Super-intensywnego kursu hiszpańskiego dostosowuje się do potrzeb, wymagań i oczekiwań studentów.


Kurs Super Intensywny PLUS6 lekcji dziennie

Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Kursy hiszpańskiego Super Intensywne PLUS, w Alicante, lub w Vitorii. Nasi słuchacze uczą się języka w sposób globalny, co pozwala stworzyć solidne podstawy leksykalne, gramatyczne i praktyczne. 4 lekcje hiszpańskiego w grupie + 2 lekcje indywidualne z nauczycielem, to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą się nauczyć języka szybko i skutecznie!

Kurs Indywidualny języka Hiszpańskiego2, 3, 4, lub więcej lekcji dziennie

Kurs Indywidualny Języka HiszpańskiegoIndywidualne Kursy języka hiszpańskiego w Alicante, lub Vitorii, mogą trwać już od 1 tygodnia, a do wyboru masz 2, 3, 4, 5, lub 6 lekcji indywidualnych dziennie.

Indywidualne kursy, to program prywatnych lekcji hiszpańskiego, który zostanie dostosowany do preferencji ucznia pod względem poziomu znajomości języka, rytmu, szybkości i metody przyswajania wiadomości. Tematyka kursu i zakres słownictwa również zostaną dostosowane do zainteresowań uczestnika.

Możesz uczestniczyć w indywidualnym kursie hiszpańskiego przez cały swój pobyt w Hiszpanii, lub tylko przez część.

Jeżeli znasz jedną, lub dwie osoby, które chciałyby wziąć udział w kursie hiszpańskiego, a posiadają ten sam poziom znajomości języka hiszpańskiego i są zainteresowane tą samą tematyką, mogą one współdzielić indywidualny kurs hiszpańskiego razem z Tobą.

[ Specjalistyczne kursy hiszpańskiego]

Specjalistyczne kursy hiszpańskiego to połączenie Ogólnego Kursu hiszpańskiego w małej grupie —maksymalnie 7 słuchaczy w grupie— z dodatkowym specjalistycznym kursem hiszpańskiego.

Hiszpański w Biznesie 6 lekcji dziennie

Hiszpański w Biznesie w Hiszpanii

Kurs hiszpańskiego w biznesie to połączenie 4 lekcji Ogólnego Intensywnego kursu hiszpańskiego z 2 lekcjami specjalistycznego kursu hiszpańskiego języka biznesu dziennie. Na kursie zostaną poruszone tematy z dziedziny finansów, bankowości, marketingu, oraz etykieta i zasady panujące w hiszpańskim świecie biznesu.

Hiszpański dla Nauczycieli6 lekcji dziennie
Kursy dla nauczycieli języka hiszpańskiego

Podczas 2-tygodniowego kursu językowego za granicą, z 20 ogólnymi lekcjami hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym, lub na poziomie biegłości językowej, w grupie maksymalnie 7 osób, uczestnicy wezmą również udział w specjalistycznym kursie dla nauczycieli hiszpańskiego.

Kurs przygotowawczy DELE6 lekcji na dzieńKurs przygotowawczy DELE w Hiszpanii

Kurs przygotowujący do egzaminu DELE to program, który pozwoli zapoznać się ze strukturą egzaminu i mechanizmem jego przeprowadzania, co jest jest niezbędne aby zdobyć ten najbardziej prestiżowy Certyfikat z języka hiszpańskiego wydawany przez Instituto Cervantes.

Hiszpański i kultura 6 lekcji dziennie
Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Kurs hiszpański i kutura Hiszpanii to program stworzony dla tych, którzy chcą poszerzyć swoja wiedzę na temat Hiszpanii i jej kultury: geografia i jej wpływ na politykę i gospodarkę, Wspólnoty autonomiczne i regiony, literatura, historia...

Hiszpański w turystyce6 lekcji dziennie
Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Kursy hiszpańskiego w turystyce zostały stworzone dla studentów kierunków zwiazanych z turystyką, lub osób pracujących w branży turystycznej i hotelarskiej, pilotów wycieczek zagranicznych, pracowników biur podróży, pracowników linii lotniczych i innych osób powiązanych z hiszpańskim rynkiem usług turystycznych.

Kursy "na miarę"2, 3, 4, 5, lub 6 lekcji dziennieSpecjalistyczne indywidualne kursy hiszpańskiego

Specjalistyczne indywidualne kursy hiszpańskiego "szyte na miarę" to propozycja dla specjalistów, profesjonalistów i studentów, którzy nie dysponują dużą ilością czasu na kurs językowy za granicą, a szukają intensywnego kursu, który pozwoli im szybko nauczyć się języka.

[Wakacyjne kursy hiszpańskiego w Alicante]

1, 2, 3, lub 4 tygodnie wakacyjnych kursów hiszpańskiego dla dorosłych w Alicante, Costa Blanca, to możliwość połączenia nauki języka i aktywnych wakacji: hiszpański i windsurfing, hiszpański i żeglarstwo, hiszpański i golf, hiszpański i tenis, hiszpański i flamenco...Hiszpański i Windsurfing Kurs Windsurfingu

Hiszpański i Windsurfing w Hiszpanii

1, 2, 3, lub 4 tygodnie wczasów językowych z 20 lekcjami hiszpańskiego i 10 lekcjami windsurfingu tygodniowo, wycieczki z przewodnikiem, wycieczki, zajęcia kulturoznawcze i kulinarne, oraz opcjonalne wycieczki po wybrzeżu Costa Blanca. Dla 2, lub 3 osób przyjeżdżających razem, program "Hiszpański i windsurfing" jest dostępny od marca do października.

Hiszpański i Żeglarstwo Kurs żeglowania
Hiszpański i Żeglarstwo w Hiszpanii

1 do 4 tygodni intensywnego kursu hiszpańskiego i 10 lekcji żeglarstwa tygodniowo, wycieczki, zwiedzanie, zajęcia dodatkowe oraz opcjonalne wycieczki po wybrzeżu Costa Blanca. Dla 2 lub 3 osób przyjeżdżających razem program "Hiszpański i żeglarstwo" dostępny jest od marca do października.

Hiszpański i GolfGra w golfa i język hiszpańskiHiszpański i Golf w Hiszpanii

Możesz wybrać między różnymi rodzajami kursów hiszpańskiego w godzinach porannych - Intensywny kurs hiszpańskiego, lub 2, 3, lub 4 indywidualne lekcje dziennie. Możesz pobierać lekcje golfa, lub cieszyć się grą na jednym z najpiękniejszych pól golfowych w Hiszpanii. W lecie możesz korzystać z programu zajęć dodatkowych i wycieczek. Program dostępny przez cały rok w Alicante.

Hiszpański i TenisTrening tenisowy i językowy

Hiszpański i Tenis w Hiszpanii

Kurs hiszpańskiego i lekcje tenisa organizowane przez cały rok: intensywny kurs hiszpańskiego w małej grupie, lub indywidualne lekcje, oraz lekcje tenisa na różnych poziomach zaawansowania z profesjonalnym trenerem, w klubie tenisowym o długiej historii. Program "Hiszpański i tenis" w wakacje jest uzupełniony o program zajęć dodatkowych.

Hiszpański i nauka tańca 5 godzin zajęć tanecznych
Hiszpański i nauka tańca w Hiszpanii

1 lub 2 tygodnie wczasów w Hiszpanii, ze specjalnym programem, który jest połączeniem Intensywnego kursu hiszpańskiego z lekcjami salsy lub flamenco, oraz wycieczek, zwiedzania, kolacji Tapas, aby zasmakować w kuchni śródziemnomorskiej, oraz opcjonalnie wycieczki do Walencji, Elche, Calpe, Guadalest...

Wakacyjne kursy dla grup Ty wybierasz!Wakacyjne kursy dla grup w Hiszpanii

Dla nauczycieli hiszpańskiego, dla grup znajomych, rodzin i innych grup zorganizowanych, możemy stworzyć specjalny program wczasów językowych w Alicante. 3, 4, lub więcej osób może uczestniczyć w programie "Hiszpański i żeglarstwo", "Hiszpański i windsurfing, "Hiszpański i nurkowanie" przez cały rok, aczkolwiek polecamy okres od marca do października.

[Wakacyjne kursy hiszpańskiego w Vitorii, Kraj Basków ]

Wakacyjne kursy hiszpańskiego dla dorosłych w Vitorii, w Kraju Basków, to połączenie intensywnego kursu hiszpańskiego w godzinach porannych, z programem zajęć dodatkowych: wycieczek, zwiedzania Europejskiej Stolicy Zieleni 2012, degustacji znakomitej baskijskiej kuchni i wyśmienitego wina, oraz wycieczek po Kraju Basków. Programy dostępne w wyznaczonych datach, lub przez cały rok dla grup zamkniętych.Hiszpański i gra w Golfa 5 lekcji golfa/tydzień

Hiszpański i gra w Golfa w Kraju Basków

1 Akademia Golfa w Vitorii, oraz 3 pola golfowe na przedmieściach Vitorii, stwarzają możliwość spędzenia wczasów golfowych i językowych w Kraju Basków: kurs hiszpańskiego w małych grupach, lub lekcje indywidualne w godzinach porannych, oraz lekcje golfa, lub gra w golfa po południu. Program dostępny przez cały rok, aczkolwiek zalecamy przyjazd od marca do października.

Hiszpański i WINO Degustacja wina!
Wakacyjne kursy hiszpańskiego i degustacja wina

1, 2 tygodnie wczasów w lipcu i wrześniu w Vitorii, w Kraju Basków: intensywny kurs hiszpańskiego w godzinach porannych, wycieczka z przewodnikiem po centrum miasta i powitalna lampka wina, wycieczki do La Rioja, ze zwiedzaniem najlepszych winnic i degustacją wina, oraz kolacja podczas której uczestnicy spróbują baskijskiej kuchni.

Hiszpański i wycieczki Kraj Basków Wakacyjny kurs hiszpańskiego i zwiedzanie Kraju Basków

1 lub 2 tygodnie w Kraju Basków, z 4 lekcjami hiszpańskiego dziennie oraz programem zajęć dodatkowych w lipcu i wrześniu: wycieczki ze zwiedzaniem do Bilbao, San Sebastian, La Rioja, Pampeluny, oraz do Burgos to możliwość poznania Kraju Basków, oraz północnej części Hiszpanii. Kolacja złożona z Baskijskich pinchos wraz z nauczycielami hiszpańskiego.

[ Hiszpański i praktyki w Hiszpanii ]

Praktyki w Hiszpanii, lub kurs hiszpańskiego połączony z praktykami w Alicante, lub w Vitorii, to możliwość zastosowania posiadanych umiejętności w biznesie, oraz zdobycia cennego doświadczenia, nieocenionego w Twojej przyszłej karierze zawodowej. 2, lub 4 tygodnie kursu hiszpańskiego, oraz 2 do 6 miesięcy praktyk studenckich w hiszpańskiej firmie w Alicante, Vitorii lub okolicach. Praktyki dla uczestników programu Leonardo da Vinci, Erasmus, i innych programów stypedialnych, którzy posiadają umowę, lub porozumienie z Uniwersytetem.TłumaczeniaUsługi językowe i nauczanie

Dla studentów filologii, językoznawstwa, lingwistyki stosowanej i innych kierunków lingwistycznych, oraz dla przyszłych nauczycieli języków obcych, oferujemy praktyki w firmach usług lingwistycznych i szkołach językowych.

Turystyka Branża turystyczna Hiszpanii

Dla studentów kierunków z dziedziny organizacji turystyki, dla przewodników, pilotów wycieczek, techników turystyki i osób, które pracują, lub chciałyby pracować w szeroko pojętej branży turystycznej.

Winoznastwo Zostań znawcą wina

Praktyki w Stolicy Wina - regionie La Rioja, gdzie produkowane są najlepsze w Hiszpanii, i jedne z najlepszych win na świecie! Niepowtarzalna okazja pracy w tradycyjnych, profesjonalnych winiarniach.


Sektor sportowyKluby sportowe, organizacje

Hiszpański i tenis

Dla studentów AWF, przyszłych trenerów, pracowników klubów sportowych, lub związków sportowych, organizujemy praktyki w firmach, organizacjach, klubach i stowarzyszeniach sportowych.

Marketing i komunikacjaMarketing od podszewki

Dla wszystkich, którzy interesują się marketingiem, proponujemy praktyki w firmach w Alicante, lub w Vitorii.
Oferujemy również możliwość odbycia praktyk w firmach z branży nieruchomości.

Projektowanie graficzneoraz webdeveloping
Hiszpański i nauka tańca

Dla studentów kierunków związanych z projektowaniem graficznym, lub projektowaniem stron internetowych, którzy mają doświadczenie w pracy w środowisku Adobe - praktyki dla osób z podstawową znajomością programów Photoshop/Illustrator/In-design, oraz tradycyjnymi narzędziami.

[ Obozy językowe dla młodzieży w Hiszpanii ]

2, 3, 4, 6 aż do 8 tygodni Intensywnego Kursu języka hiszpańskiego plus Obóz sportowy dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat. Międzynarodowe Obozy młodzieżowe organizowane są w lipcu i sierpniu, w Alicante, lub Vitorii. Programy dla młodzieży, to połączenie specjalnych kusrów hiszpańskiego dla młodzieży, oraz zajęć sportowych z profesjonalnymi trenerami i instruktorami: Koszykówka, Tenis, Windsurfing, Żeglarstwo, czy Golf. Dodatkowo zakwaterowanie w nowoczesnym Rezydencji***, wycieczki, plażowanie i inne atrakcje.Obóz koszykarski w Alicante Hiszpański i obóz koszykarskiObóz koszykarski w Alicante Hiszpanii

1, lub 2 tygodnie Obozu językowego i koszykarskiego w lipcu w Alicante, na wybrzeżu Costa Blanca: Międzynarodowy obóz koszykarski prowadzony w językach hiszpańskim i angielskim, z doświadczonymi trenerami i asystentami z Hiszpanii i USA. Obóz koszykarski dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat, chłopców i dziewczyn, którzy posiadają doświadzcenie w grze w koszykówkę.

Obóz koszykarski w Vitorii Obóz koszykarskiObóz koszykarski CAJA LABORAL VITORIA

1, lub 2 tygodnie Obozu koszykarskiego dla młodzieży w pierwszej połowie lipca w Vitorii, w północnej Hiszpanii. Obóz koszykarski CAJA LABORAL Baskonia, dla dziewczyn i chłopców na średniozaawansowanym i zaawansowanym poziomie umiejętności gry w koszykówkę. Obóz koszykarski w Vitorii z programem intensywnych treningów koszykarskich z profesjonalnymi trenerami z dużym doświadczeniem.


Obóz tenisowy Hiszpański i obóz tenisowyHiszpański i obóz tenisowy w Hiszpanii

2, 3, 4.. az do 8 tygodni Obozu tenisowego dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat, z intensywnym kursem hiszpańskiego w lipcu i sierpniu w Alicante. Aby wziąć udział w obozie tenisowym w Alicante, należy posiadać umiejętności na poziomie turniejowym, mieć doświadczenie w uczestnictwie w turniejach, lub być członkiem Klubu tenisowego, gdyż jest to Obóz treningowy przygotowujący do turniejów.


Obóz żeglarski Hiszpański i obóz żeglarski

Hiszpański i obóz żeglarski w Hiszpanii

Od 2 do 4 tygodni Obozu żeglarskiego i kursu hiszpańskiego dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat, w lipcu i sierpniu w Alicante, to 3 godziny kursu żeglowania każdego ranka, od poniedziałku do piątku, oraz 3 lekcje intensywnego kursu hiszpańskiego po południu, plus wycieczki, zwiedzanie, Alicante, plaża... Nauka żeglowania odbywa się na 3 poziomach zaawansowania, dlatego nawet jeżeli jesteś początkujacy, juz po tygodniu zaczniesz uczyć się sterowania łodzią.

Obóz windsurfingowy Hiszpański i Windsurfingowy
Hiszpański i Windsurfingowy w Hiszpanii

Od 2 do 4 tygodni obozu windsurfingowego wraz z kursem hiszpańskiego w Hiszpanii, dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat, w lipcu i sierpniu. Windsurfing to sport, który dostarcza młodym ludziom wiele wrażeń, a sama nauka jest dobrą zabawą, gdyż nauka równowagi na desce, często kończy się kąpielą w morzu. Po opanowaniu podstaw sterowania deską i żaglem, nauczysz się jak swobodnie windsurfować. Uczestnicy przez cały czas są pod kontrolą doświadczonych instruktorów i wychowawców.


Obóz golfowy Hiszpański i obóz golfowy
Hiszpański i obóz golfowy w Hiszpanii

Od 2 do 8 tygodni Obozu golfowego dla młodzieży w Alicante w Hiszpanii, w lipcu i sierpniu. Letni obóz dla młodzieży, dziewczyn i chłopców, którzy chcą nauczyć się gry w golfa, lub też polepszyć posiadane umiejętności. Lekcje golfa odbywają się każdego ranka: w zależności od poziomu umiejętności, uczestnicy wezmą udział w 2 godzinach lekcji golfa z profesjonalnym instruktorem, aby nauczyć się podstaw gry w golfa, lub też będą mogli udoskonalic technikę i poprawić błędy w czasie gry na polu golfowym

[ Obozy i kolonie językowe dla dzieci w Hiszpanii ]

Kolonie i obozy językowe i sportowe dla dzieci od 8 do 13 lat to połączenie kursu hiszpańskiego z zajęciami na różnych obozach sportowych, z hiszpańskimi dziećmi - tenis, sporty wodne, lub obozy multi sportowe i multi aktywność- oraz zakwaterowanie u rodziny goszczącej i wycieczki w Alicante. Obozy sportowe i językowe dla dzieci to możliwość nauki hiszpańskiego, oraz odkrywania nowej kultury i nawiązania znajomości z dziećmi z Hiszpanii.Obóz koszykarski dla dzieci Obóz koszykarski Caja Laboral Obóz koszykarski CAJA LABORAL VITORIA

Od 1 do 2 tygodni Obozu koszykarskiego CAJA LABORAL Baskonia w Vitorii, w północnej Hiszpanii. Obóz koszykarski dla dziewczyn i chłopców od 12 do 17 lat na średniozaawansowanym i zaawansowanym poziomie umiejętności gry w koszykówkę. Obóz koszykarski w Vitorii z programem intensywnych treningów koszykarskich, z dużym naciskiem na rozwój techniki indywidualnej.

0bóz tenisowy dla dzieci Hiszpański i tenis dla dzieci0bóz tenisowy dla dzieci w Hiszpanii

Od 2 do 6 tygodni Obozu tenisowego oraz kursu hiszpańskiego dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat, w lipcu i sierpniu w Hiszpanii (Alicante, Costa Blanca). Obóz tenisowy dla dzieci, które umieją już grać w tenisa i biorą udział w turniejach tenisowych, lub są członkami Klubu tenisowego, lub Szkoły tenisa ziemnego.


0bóz sportów wodnych Żeglarstwo, windsurfing...0bóz sportów wodnych  dla dzieci w Hizpanii

Obóz sportów wodnych dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Od 2 do 4 tygodni Obozu Sportów Wodnych z hiszpańskimi dziećmi, oraz intensywny kurs hiszpańskiego, w lipcu i sierpniu w Hiszpanii. Podczas Obozu w Alicante dzieci uczą się żeglarstwa, windsurfingu, kajakarstwa z doświadczonymi instruktorami, a to wszystko w świetnej międzynarodowej atmosferze.

 

Letni Obóz Rekreacyjny Hiszpański, sporty i rekreacja

Letni Obóz Rekreacyjny w Hiszpanii

Obóz Multi sportowy z zajęciami dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Od 2 do 6 tygodni rekreacyjnego obozu sportowego i warsztatów w godzinach porannych, oraz intensywny kurs hiszpańskiego dla dzieci po południu, zakwaterowanie u rodziny goszczącej, zajęcia dodatkowe, wycieczki i inne atrakcje w Alicante, w Hiszpanii.

Obóz Rekreacyjny + golf Hiszpański, sporty, golf
Obóz Rekreacyjny + golf w Hiszpanii

Od 2 do 6 tygodni Obozu letniego dla dzieci w Alicante: warsztaty i zajęcia sportowe każdego ranka z hiszpańskimi dziećmi, w godzinach od 9:30 do 14:00 (ok. 160 dzieci) z doświadczoną kadrą ternerów, prowadzących i wychowawców: pływanie, koszykówka, piłka nożna, gimnastyka, gry i zabawy na świeżym powietrzu, opowiadanie historii...

[ Wyjazdy językowe w Hiszpanii dla grup]

Wyjazdy dla grup dla nauczycieli hiszpańskiego, wycieczki językowe dla grup zorganizowanych, wyjazdy językowe dla rodzin, dla osób, które szukają wczasów językowych w Hiszpanii, Alicante, Costa Blanca, lub w Vitorii, w Kraju Basków.Wycieczki szkolne Alicante i Vitoria, Hiszpania


Wycieczki szkolne do Hiszpanii

Organizujemy wyjazdy językowe dla szkół podstawowych, gimnazjów i liceum, jak również wyjazdy językowe dla studentów: nasza oferta, to kursy hiszpańskiego na miarę, organizowane przez cały rok, z wyjątkiem Bożego Narodzenia. Organizujemy zarówno wyjazdy językowe z ogólnymi kursami hiszpańskiego, jak i tematyczne wyjazdy językowe skoncentrowane wokół konkretnego tematu, np. gastronomia, kultura, sztuka, lub sport.

Wyjazdy dla grup dla grup zorganizowanychProgram wyjazdów językowych dla grup zorganizowanych

Dla grup 3,4, lub więcej osób organizujemy wyjazdy językowe dostosowane do potrzeb i zainteresowań grupy. Program wyjazdów językowych dla grup zorganizowanych to oferta dla Uniwersytetów, szkół, organizacji, firm, grup znajomych, czy klubów i stowarzyszeń. Tematyka wyjazdów językowych może być związana np. z historią, sztuką, winem, nauką gotowania, językiem, czy wybranym sportem.


Wyjazdy dla rodzin Dostępne przez cały rokWyjazdy dla rodzin do Hiszpanii

Nasze obozy letnie dla dzieci i młodzieży mogą Państwo połączyć z wczasami językowymi dla dorosłych: mogą Państwo wziąć udział w kursie językowym w tej samej szkole, co Państwa dzieci, oraz wziąć udział w programie zajęć dodatkowych, wycieczek i innych atrakcji. Program jest możliwy do zrealizowania przez cały rok (lekcje indywidualne dla dzieci, oraz kurs dla dorosłych w małych grupach).

TOP