Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Obóz golfowy w Hiszpanii

Obozy golfowe dla młodzieży w Alicante, Hiszpania

Obóz golfowy w Hiszpanii


Obozy językowe i golfowy dla młodzieży

[Informacje ogólne o Obozie golfowym ]


Lokalizacja: Alicante, Hiszpania.
Czas trwania: od 2 do 8 tygodni w lipcu i sierpniu (od 30.06.2013 do 17.08.2013)
Kategoria: obóz pomaga rozwijać umiejętności gry w golfa na różnych poziomach zaawansowania: początkujący gracze mogą odkryć uroki gry w golfa, lub udoskonalić posiadane umiejętności, a gracze na poziomie zaawansowanym mogą przygotować się do turniejów golfowych.
Uczestnicy: obóz golfowy dla chłopców i dziewcząt w wieku od 14 do 17 lat.
Kurs golfa: 3 lekcje golfa dziennie, codziennie, od poniedziałku do piątku (15 godzin tygodniowo).
Kurs hiszpańskiego: 3 lekcje hiszpańskiego dziennie, codziennie, od poniedziałku do piątku (12 godzin 30 minut tygodniowo).
Zakwaterowanie: w Rezydencji*** z pełnym wyżywieniem.
* Skontaktuj się z nami, jeśli wolisz mieszkać u rodziny goszczącej.
Zajęcia dodatkowe: wycieczki do parków rozrywki, zwiedzanie, wycieczki fakultatywne i inne zajęcia dodatkowe. 1 wycieczka całodniowa na tydzień.
Inne usługi: transport publiczny lub prywatny między obiektami obozu, bilety wstępu do muzeów, parków rozrywkowych itp. Ubezpieczenie medyczne, podróżne i wypadkowe. Dostęp do internetu w Rezydencji i w Szkole językowej.
Transfer: Opcjonalny transfer z lotniska, dworca kolejowego lub autobusowego.
Opcje obozu: obóz golfowy jest dostępny w opcji z zakwaterowaniem, lub bez zakwaterowania (pół-obóz)
Wymagania: brak.


Galeria zdjęć
Net Dhtml Menu by Vista-Buttons.com v5.7

Dodatkowe informacje na temat obozu golfowego w Alicante

Obozy językowe i golfowy dla młodzieży

Międzynarodowy Obóz golfowy

2, 3, 4… aż do 8 tygodni kursu hiszpańskiego plus obóz golfowy dla młodzieży (dziewczyn i chłopców w wieku od 14 do 17 lat) w lipcu i sierpniu w Alicante na wybrzeżu Costa Blanca w Hiszpanii.

Letni obóz golfowy dla młodzieży w Alicante jest przeznaczony dla osób, które chciałyby nauczyć się gry w golfa, lub też udoskonalić swoje umiejętności.

Obóz golfowy przeznaczony jest dla uczestników o różnych poziomach zaawansowania gry w golfa: w ciągu dwóch godzin dziennie uczestnicy będą uczyć się podstawowych technik gry w golfa z instruktorem aby udoskonalić posiadane umiejętności lub poprawiać błędy, a potem przez godzinę będą ćwiczyć nowo nabyte umiejętności.

Obóz golfowy odbywa się w prestiżowym Klubie golfowym w Alicante znanym z jednego z najlepiej zaprojektowanych i zarządzanych pól golfowych w całej Hiszpanii.

 

Kurs gry w golfa

Obozy językowe i golfowy dla młodzieży

Klub golfowy w Alicante

Klub golfowy Alicante Golf znajduje się na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w pobliżu spektakularnej plaży San Juan, zaledwie 5 minut od centrum Alicante.

Dane ogólne
Rok otwarcia: 1998
Projektant: Severiano Ballesteros
Liczba dołków: 18 ; liczba uderzeń: 72

Klub golfowy w Alicante

Kurs hiszpańskiego dla młodzieży w Hiszpanii

Kurs hiszpańskiego

Kurs hiszpańskiego dla młodzieży, to 3 lekcje dziennie. Lekcje odbywają się w Szkole językowej Zador w Alicante, codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 16:00 do 18:30 (12 godzin 30 minut kursu hiszpańskiego.

Nasze kursy hiszpańskiego, to kompleksowe programy językowe: aktywne i dynamiczne lekcje z dużą ilością ćwiczeń praktycznych i gier, mają na celu przede wszystkim wypracowanie umiejętności płynnego komunikowania się w języku hiszpańskim.

Kurs hiszpańskiego dla młodzieży


Obozy młodzieżowe w Hiszpanii: Zakwaterowanie w Rezydencji

Zakwaterowanie w Rezydencji

Młodzi golfiści zakwaterowani są w apartamentach dla 4 osób (2 pokoje 2-osobowe). W każdym apartamencie znajduje się łazienka, wspólny salon z aneksem kuchennym, kuchenką mikrofalową i małą lodówką. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację. Obóz z zakwaterowaniem i pełnym wyżywieniem w formie bufetu.

Na terenie rezydencji znajdują się: kawiarnio-restauracja, bilbioteka, sala telewizyjna i komputerowa (z dostępem do internetu), basen, boisko koszykarskie. Wychowawcy i opiekunowie są zakwaterowani w tym samym budynku co uczestnicy.

Zakwaterowanie w Rezydencji

Program zajęć dodatkowych

Zajęcia dodatkowe

Oprócz zajęć z hiszpańskiego i lekcji golfa, uczestnicy obozu dla młodzieży w Alicante biorą również udział w innych zajęciach dodatkowych, organizowanych po lekcjach hiszpańskiego i w czasie weekendu.

Wycieczki kulturoznawcze, zajęcia na plaży, wyjście na zakupy, kolacja Tapas, wycieczki do parków rozrywkowych i wiele innych zajęć dodatkowych... dodatkowo 1 wycieczka całodniowa tygodniowo, np. do Walencji, Elche, Calpe i innych.

Program zajęć dodatkowych


Obozy młodzieżowe w Hiszpanii

Ubezpieczenie i transfer

W cenę obozu golfowo-językowego wliczone jest kompleksowe, prywatne ubezpieczenie podróżne, medyczne i wypadkowe.

Dodatkowo oferujemy usługę transferu (eskorty). Osoba reprezentująca Szkołę języka hiszpańskiego może odwieźć uczestnika z i na lotnisko w Alicante, lub z i na Dworzec kolejowy, lub też z i na Dworzec Autobusowy w Alicante. Usługa transferu jest płatna dodatkowo.

TransferUbezpieczenie


+ Więcej informacji
 • OBÓZ GOLFOWY DLA JUNIORÓW - LOKALIZACJA: ALICANTE HISZPANIANauka języka hiszpańskiego w Alicante, Hiszpania
  Alicante Hiszpania

 • TERMINY OBOZÓW GOLFOWYCH W 2013 ROKUTerminy rozpoczęcia turnusów w lipcu 2013: 30.06, 14.07 i 28.07
  Terminy rozpoczęcia turnusów w sierpniu 2013: 4.08 i 11.08
  Jeżeli interesują Cię inne terminy - napisz do nas!
  Ostatni turnus obozu golfowego kończy się w dniu 24.08.2013

 • LICZBA MIEJSC NA OBOZIE GOLFOWYM 201325 miejsc /turnus

 • JAK ZAREJESTROWAĆ SIĘ DO GRY W GOLFA OBOZU Miejsca na obozie przydzielane są w kolejności przyjmowania potwierdzonych rezerwacji (otrzymanie potwierdzenia zapłaty za obóz).
  Jak zapisać się na obóz żeglarski • UŻYTECZNE INFORMACJE NA TEMAT OBOZÓW MŁODZIEŻOWYCH W HISZPANII
  Przygotowaliśmy dla Państwa listę najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie, które pomogą rozwiać niektóre wątpliwości. Jeżeli nie znajdą Państwo poszukiwanych informacji, prosimy o kontakt. Jesteśmy też otwarci na wszelkie sugestie!
  Użyteczne informacje

 • PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE UCZESTNIKÓWInformacje na temat dnia przyjazdu i wyjazdu z obozu.
  Przyjazd i wyjazd uczestników

 • OPIEKUNOWIE I WYCHOWAWCYWysoki stopień nadzoru.

 • KATALOG OBOZU GOLFOWEGO W HISZPANIIObóz Golfowy w Hiszpanii 2013

 • NAPISZ DO NAS, A PRZEŚLEMY WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT OBOZU GOLFOWEGOSkontaktuj się z nami • Oferta dla grup

  W obozie golfowym w Alicante mogą również uczestniczyć grupy szkolne, kluby golfowe i organizacje - przygotowaliśmy specjalne ceny.
  Kontakt

 • Wyjazdy dla rodzin

  Nasze programy młodzieżowe odbywają się w tych samych miastach, co programy wczasowe dla dorosłych, dlatego też możliwy jest udział rodziców, znajomych bądź krewnych w kursach hiszpańskiego odbywających się w tej samej szkole co kursy dla młodzieży. Napisz do nas, a prześlemy Ci pełną ofertę kursów dla dorosłych w Alicante.

 • Wyjazdy dla grup

  W ciągu roku organizujemy obozy golfowe i wyjazdy treningowe dla grup szkolnych i klubów golfowych. Napisz do nas, a przygotujemy wstepną kalkulację kosztów
  Zapytanie o wstępną kalkulację kosztów


 • Przyjedź na obóz letni, graj w golfa, ucz się hiszpańskiego i spędź niezapomniane wakacje!
TOP