Szkoła językowa w Vitorii, Hiszpanii

 

Szkoła językowa w Vitorii, Hiszpanii

 

Szkoła językowa w Vitorii, Kraj Basków, Hiszpanii


[ Zador Szkoła językowa w Vitorii, Kraj Basków ]

Zador Szkoła Języka hiszpańskiego mieści się na ulicy calle CERCAS BAJAS 15, w ścisłym centrum miasta, blisko do Plaza de España, tj.placu, który pełni funkcję rynku miejskiego oraz głównego Placu miasta - Virgen Blanca, słynnej Katedry Santa Maria oraz innych zabytków Starego Miasta.

Wąskie uliczki rozciągajace się wokół wzgórza, na którym rozciąga się Stare miasto, pełne jest zabytkowych kamienic, wypełnione są barami i kafejkami z niepowtarzalnym klimatem, a ich ogródki zachęcają do relaksu przy kawie lub winie.

W pobliżu możemy też znaleźć obszar komercyjny z licznymi sklepami, oraz kilka parków, deptaków, które zachęcają do spacerów po zajęciach. Dwa Centra Kulturalne (Centros Civicos), mieszczące się blisko szkoły, posiadają szeroka ofertę zajęć sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych.

Szkoła Językowa w Vitorii Kraj Basków, Hiszpania


Szkoła językowa w Vitorii, Kraj Basków


Powiększ mapę, aby zobaczyć gdzie mieści się Szkoła Językowa ZADOR w Vitorii

Szkoła językowa w Vitorii, Kraj Basków Szkoła językowa w Vitorii, Kraj Basków Szkoła językowa w Vitorii, Kraj Basków Szkoła językowa w Vitorii, Kraj Basków

Szkoła językowa w Vitorii, Kraj Basków Szkoła językowa w Vitorii, Kraj Basków Szkoła językowa w Vitorii, Kraj Basków Szkoła językowa w Vitorii, Kraj Basków

Szkoła Językowa w Vitorii Szkoła języka hiszpańskiego w Vitorii posiada


Przestronną recepcję, tutaj znajdą Państwo również wiele informacji turystycznych o Vitoria, wydarzeniach, festiwalach odbywających się w mieście i okolicach, jak również tablice informacyjne z innymi ofertami usług jakimi dysponuje Szkoła języka hiszpańskiego Zador.

W biurze zawsze znajdziesz osobę, która chętnie Państwu pomoże i udzieli wszelkich potrzebnych informacji.

9 sal do nauczania, każda ma swój niepowtarzalny wystrój. Wszystkie bardzo przytulne i dobrze wyposażone w nowoczesne urządzenia, aby ułatwić i uprzyjemnić Pańśtwa naukę hiszpańskiego.

Bezpłatny dostęp do internetu.


Szkoły języka hiszpańskiego Zador spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa i są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.
 


TOP