Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Szkoły językowe w Hiszpanii ZadorSpain

Szkoły językowe w Hiszpanii

Szkoły językowe w Hiszpanii, Costa Blanca i w Vitorii, Kraj Basków


Zador Szkoły hiszpańskiego w Alicante i Vitorii


[ Profesjonalizm w nauczaniu języka hiszpańskiego ]

 

Zador Spanish Schools to firma z długoletnim i akredytowanym doświadczeniem w nauczaniu języka hiszpańskiego, działając w branży usług językowych od 1990 roku.

ZadorSpain oferuje kursy w dwóch prywatnych Szkołach językowych w Hiszpanii — w Alicante, nad Morzem Śródziemnym, oraz wVitorii, w Kraju Basków na północy Hiszpanii. Te dwie średniej wielkości Szkoły językowe, specjalizują się w organizowaniu kursów hiszpańskiego dla dorosłych w małych grupach, z zastosowaniem specjalnej metody, gdzie największy nacisk kładziony jest na efektywną komunikację w języku hiszpańskim. Kursy hiszpańskiego w małych grupach gwarantują, że uczestnicy uczą się szybciej, a to za sprawą indywidualnego podejścia ze strony nauczyciela.

Obydwie szkoły przez cały rok oferują Intensywne kursy hiszpańskiego dla dorosłych, oraz Obozy letnie dla dzieci i młodzieży w lipcu i sierpniu w Alicante. Dodatkowo organizujemy wyjazdy i szkolenia językowe szyte na miarę dla grup zorganizowanych.

 
Spanish schools in Spain Zadorspain

ZADOR.

Profesjonalizm przede wszystkim.

Szkoły języka hiszpańskiego ZADOR to przede wszystkim profesjonalizm, rzetelność i skuteczność. Od ponad 23 lat specjalizujemy się w nauczaniu języka hiszpańskiego. W ciągu tego czasu, w naszych szkołach, w Alicante lub w Vitorii, gościliśmy studentów z niemal wszystkich zakatków świata.

Zador Spanish schools in Spain staff

Doświadczenie w nauczaniu

Uczymy hiszpańskiego od 1990 roku

Od 1990 roku do dzisiaj staramy się udoskonalać nasze programy nauczania języka hiszpańskiego. Doświadczenie jakie niesie ze sobą organizacja kursów dla wielu instytucji edukacyjnych, firm i innych ośrodków, oraz codzienna styczność ze studentami jest dla nas motorem napędzającym i zachęceniem do dalszego udoskonalania naszych usług.

Spanish courses in Spain Zadorspain

Nauka hiszpańskiego

Naszym priorytetem w nauczaniu jest płynna komunikacja w języku hiszpańskim

Nasze kursy koncentrują się głównie na umiejętności mówienia w języku hiszpańskim, dlatego też na zajęciach skupiamy się na rozwijaniu zdolności płynnej, poprawnej i skutecznej komunikacji w języku obcym, co możliwe jest jedynie w małych grupach, maksymalnie 7 osób.
Niemniej jednak, nasze kursy to dużo więcej: staramy się, aby uczestnicy naszych kursów językowych poznali nie tylko język, ale też całą kulturę Hiszpanii. Dlatego też, nasze kursy nazywamy programami "zanurzenie w języku" hiszpańskim, gdyż są one miejscem spotkania osób z wielu krajów i środowisk kulturowych, którzy starają się poznać hiszpańskie zwyczaje, tradycje, "fiestas" oraz zaznać, jak naprawdę się żyje w Hiszpanii.

Nauka hiszpańskiego>>
Spanish schools Zadorspain

Dwie szkoły językowe w Hiszpanii

Alicante & Vitoria

Zadorspain oferuje naukę w dwóch Szkołch językowych w Hiszpanii. Nasze Szkoły to średniej wielkości ośrodki edukacyjne, co sprawia, że każdy uczeń czuje się tu swobodnie, a my mamy okazję osobiście poznać naszych studentów.

Szkoły językowe >>

Spanish courses for adults in Spain

Usługi dodatkowe podczas kursów hiszpańskiego w Hiszpanii

Zakwaterowanie, zajęcia dodatkowe

Jednym z naszych głównych celów, oprócz nauczania hiszpańskiego, jest dołożenie wszelkich starań, aby pobyt naszych uczniów w Hiszpanii był naprawdę udany i stał się niezapomnianym przeżyciem.

— wiele rozmaitych zajęć dodatkowych, to wspaniały sposób na spędzanie czasu wolnego po kursie hiszpańskiego.
— zakwaterowanie podczas pobytu
— transfer z lotnisk w poblizu Alicante lub Vitorii
— ubezpieczenie podczas Twojego pobytu za granicą.

Więcej informacji >>

" Cały zespół tworzący Szkoły ZADOR dokłada wszelkich starań, aby pobyt w czasie nauki hiszpańskiego, w Vitorii lub w Alicante, był niezapomnianym przeżyciem, okresem nie tylko efektywnej nauki, ale również rozrywki, zabawy, relaksu i odpoczynku.."


...do zobaczenia wkrótce w Hiszpanii!

Kursy hiszpańskiego
 • Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii dla dorosłychKursy hiszpańskiego w Hiszpanii dla dorosłych odbywają się w małych grupach. Intensywne kursy hiszpańskiego dla dorosłych odbywają się przez cały rok: ogólne Intensywne kursy hiszpańskiego, Specjalistyczne kursy hiszpańskiego - Hiszpański w biznesie, Hiszpański i przygotowanie do DELE, Kursy dla nauczycieli hiszpańskiego lub Hiszpański w turystyce itd. - oraz Wakacyjne kursy hiszpańskiego, które są idealną okazją do połączenia nauki hiszpańskiego z windsurfingiem, żeglarstwem, golfem, tenisem lub flamenco...
  Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii dla dorosłych

 • Obozy młodzieżowe w Hiszpanii Letnie obozy językowe i sportowe dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat w Alicante, na wybrzeżu Costa Blanca, w lipcu i sierpniu, to kompletne programy zanurzenia w języku w Hiszpanii: zajęcia z Hiszpańską młodzieżą, podczas różnych młodzieżowych obozów sportowych, kurs hiszpańskiego dla młodzieży w małych grupach, zakwaterowanie w Rezydencji z pełnym wyżywieniem, wycieczki, zwiedzanie, oraz prywatne ubezpieczenie.
  Obozy letnie dla młodzieży

 • Obozy letnie w Hiszpanii dla dzieciObozy letnie w Hiszpanii dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat, to połączenie kursów hiszpańskiego z zajęciami sportowymi i rekreacyjnymi na różnych obozach i koloniach letnich z hiszpańskimi dziećmi - tenis, sporty wodne, sport i rekreacja -, zakwaterowanie u rodziny goszczącej oraz wycieczki w Alicante. Obozy letnie dla dzieci to szansa nie tylko na naukę hiszpańskiego, ale też odkrywanie innej kultury, oraz nawiązywanie przyjaźni z dziećmi z Hiszpanii i innych krajów.
  Obozy letnie w Hiszpanii dla dzieci

 • Wyjazdy i szkolenia językowe dla grup zorganizowanych Wyjazdy i szkolenia językowe szyte na miarę dla grup zorganizowanych organizowane są w Alicante i w Vitorii: wycieczki szkolne i klasowe, wycieczki gimnazjalne, dla liceum i wyjazdy dla studentów, oraz szkolenia językowe dla dorosłych oraz dla rodzin. W każdym przypadku program wyjazdu czy podróży językowej zostanie przystosowany do wieku oraz wymagań grupy. Możecie wybrać jeden z dostępnych kursów, lub dostosować program wyjazdu językowego do waszych potrzeb i zainteresowań.
  Wyjazdy językowe dla grup


Learn Spanish and enjoy Spain!


TOP