Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Szkoły Językowe w Hiszpanii

 

Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii Kursy hiszpańskiego dla dorosłych Wakacyjne kursy języka hiszpańskiego Obozy językowe i sportowe w Hiszpanii Kolonie językowe dla dzieci

Szkoły Językowe w Hiszpanii: Alicante i Vitoria

[ Zador Szkoły hiszpańskiego w Hiszpani oferują... ]

 

Dwie prywatne Szkoły językowe, obydwie średniej wielkości, są świetnie wyposażone i bardzo przytulne,co kreuje prawdziwie rodzinną atmosferę: Szkoła językowa w Alicante, na Wybrzeżu Costa Blanca, oraz w Vitorii, w Kraju Basków.

Kursy hiszpańskiego odbywają się w małych grupach, co sprzyja szybkiej i efektywnej nauce i daje możliwość uzyskania bardziej indywidualnego podejścia nauczyciela i koncentracji na umiejętności płynnego i poprawnego porozumiewania się w języku hiszpańskim.

 

Szkoła Językowa w Alicante Costa Blanca, Hiszpania

Szkoła Językowa w Vitorii

ZADOR Szkoła języka hiszpańskiego w Alicante zajmuje pierwsze piętro w odnowionym, historycznym budynku, po prawej stronie centrum miasta. Alicante Szkoła hiszpańskiego znajduje się na ulicy Avenida de la Constitución 14, w pobliżu rogu ulicy Alfonso X i el Sabio, pomiędzy Mercado Central (Centralny Market/Targ) i Teatro Municipal (Główny Teatr).

Szkoła języka hiszpańskiego jest bardzo dobrze usytuowana: znajduje się 7-10 minut piechotę od plaży, w bardzo dynamicznej dzielnicy usługowej.

Główny Targ (Mercado Central), Główny Teatr, sklepy, kafejki, restauracje z ogródkami, tworzą niesamowitą atmosferę o każdej porze dnia czy nocy.

Uzyskaj więcej informacji...

Szkoła Językowa w Vitorii Kraj Basków, Hiszpania

Szkoła Językowa w Vitorii

Zador Szkoła Języka hiszpańskiego w Vitorii mieści się na ulicy calle CERCAS BAJAS 15, w ścisłym centrum miasta, blisko do Plaza de España, tj. placu, który pełni funkcję rynku miejskiego oraz głównego placu miasta - Virgen Blanca, słynnej Katedry Santa Maria oraz innych zabytków Starego Miasta.

Wąskie uliczki rozciągajace się wokół wzgórza starego miasta, pełne zabytkowych kamienic, wypełnione są barami i kafejkami z niepowtarzalnym klimatem, a ich ogródki zachęcają do relaksu przy kawie lub winie. W pobliżu możemy też znaleźć dzielnicę handlową, z licznymi sklepami, oraz kilka parków, deptaków, które zachęcają do spacerów po zajęciach. Dwa Centra Kulturalne (Centros Civicos), mieszczące się w pobliżu szkoły, posiadają szeroką gamę zajęć sportowych, kulturalnych i rekreacyjnych.

Uzyskaj więcej informacji...