Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Wakacyjne kursy hiszpańskiego w Alicante

 

Wakacyjne kursy hiszpańskiego w Alicante

Wakacyjne Kursy hiszpańskiego w lipcu i sierpniu

Programy językowe typu “zanurzenie w kulturze” to idealne połączenie urlopu, nauki języka, wycieczek i zajęć dodatkowych, co jest receptą na niezapomniane wakacje!

Wakacyjne Kursy

Na naszych Wakacyjnych lekcjach hiszpańskiego nauczysz się zarówno gramatyki jak i słownictwa, ale przede wszystkim, będziemy pracować na d Twoją płynnością mówienia, podczas licznych konwersacji, abyś mógł jak najbardziej rozwinąć swoje umiejętności.

Program zajęć dodatkowych

Wycieczki, wizyty kulturoznawcze, odpoczynek na plaży, zwiedzanie regionu, degustacja wina i jedzenia, surfing, żeglarstwo, tenis, golf, to tylko niektóre z naszych propozycji!
Alicante, stolica wybrzeża Costa Blanca, to jedno z najczęściej wybieranych miejsc wakacyjnych na całym wybrzeżu Południowej Hiszpanii!

Zakwaterowanie i inne usługi

Różne opcje zakwaterowania : rodzina goszcząca , mieszkanie współdzielone z innymi uczestnikami , apartament lub hotel .

Jeżeli istnieje taka potrzeba, możemy również zorganizować transfer z lotniska i oferujemy możliwość wykupienia polisy ubezpieczeniowej .

Wakacyjne kursy języka hiszpańskiego w Alicante, Costa Blanca:

4 lekcje hiszpańskiego w małych grupach, zajęcia sportowe i kulturale popołudniami, 1 całodniowa wycieczka w tygodniu (opcjonalnie), kolacja zlożona z hiszpańskich tapas z nauczycielami hiszpańskiego, różne opcje zakwaterowania, ubezpieczenie i transfer z lotniska i W zależności od wybranego Programu zajęć dodatkowych, popołudniami będziesz mógł wziąć udział w:



Hiszpański i Windsurfing Kurs Windsurfingu

Hiszpański i Windsurfing

1 lub 2 tygodnie, kurs hiszpańskiego rano, zajęcia z windsurfingu popołudniami, wycieczki fakultatywne..

Hiszpański i Żeglarstwo Kurs żeglowania
Hiszpański i żeglarstwo

1 lub 2 tygodnie, zajęcia z hiszpańskiego rano, 10 zajęć z żeglowania popołudniami, wycieczki, zwiedzanie, kolacja TAPAS i inne.

Hiszpański i GolfGra w golfa i język hiszpańskiHiszpański i golf

Możesz uczyć się hiszpańskiego i grać w golfa w Alicante przez cały rok. Idealna propozycja dla tych osób, które lubią spędzać czas aktywnie. Zajęcia z hiszpańskiego w grupie lub indywidualnie.

Hiszpański i TenisTrening tenisowy i językowy

Hiszpański i tenis

Oferta dostępna przez cały rok, możliwość połączenia nauki hiszpańskiego z grą w tenisa lub też nauką gry w tenisa.

Hiszpański i nauka tańca 5 godzin zajęć tanecznych
Hiszpański i nauka tańca

5 godzin zajęć tanecznych w tygodniu, to mozliwość nauki salsy lub tradycyjnego hiszpańskiego tańca - Flamenco.

Wakacyjne kursy dla grupTy wybierasz!Wakacyjne kursy dla Grup

Dla Ciebie i Twoich znajomych — minimum 4 osób — możemy zorganizować nietypowe wakacje w Hiszpanii. Napiszcie do nas, a przygotujemy niezobowizującą ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb.