Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Wakacyjne kursy w Alicante - Kurs gry w golfa

 

Wakacyjne kursy hiszpańskiego w Alicante

Wakacyjne Kursy hiszpańskiego i nauka gry w Golfa

Wakacyjny kurs hiszpańskiego i nauka gry w golfa, w Alicante, Costa Blanca

Alicante, Costa Blanca

Alicante to dużo więcej, niż tylko malownicze, śródziemnomorskie miasto z pięknymi plażami: jeżeli lubisz aktywny wypoczynek, to Alicante jest idealnym miejscem, gdyż zarówno miasto, jak cąłe wybrzeże Costa Blanca oferuje naprawdę szeroki wachlarz oferty kulturowej i rozrywkowej.

Alicante nad Morzem Śródziemnym to połączenie klasycyzmu i nowoczesności, rozrywki i biznesu, zabawy i nauki, a nawet miejsce, gdzie spotykają się góry i morzem.

Ale przede wszystkim Alicante to miasto z pięknymi plażami i promenadami, które zachęcają do spacerów. To także kulinarny raj dla smakoszy, z wieloma restauracjami, w których spędzicie miło czas smakując miejscowych specjałów. Więcej informacji >>

Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii

Kurs hiszpańskiego

Wakacyjne kursy hiszpańskiego dla dorosłych w Alicante, to 4 lekcje hiszpańskiego dziennie w małych grupach, maksymalnie 7 uczniów w klasie.

Wakacyjne kursy hiszpańskiego w małych grupach: pozwalają czerpać jak najwięcej korzyści z naszych autorskich programów treningu językowego, ułatwiają aktywne i dynamiczne uczestnictwo w zajęciach z języka hiszpańskiego, maksymalizują możliwość wykorzystania nowoczesnych technik interakcyjnych, które ułatwiają przyswojenie języka hiszpańskiego.

Podczas Wakacyjnych kursów językowych będziesz pracował nad różnymi umiejętnościami: zajęcia z hiszpańskiego koncentrują się przede wszystkim na umiejętności mówienia, tak, abyś mógł porozumiewać się płynnie, poprawnie i adekwatnie do sytuacji.Intensywne Kursy >>

Kurs Windsurfingu w Hiszpanii

Nauka gry w Golfa

Programy językowe typu “zanurzenie w kulturze” to idealne połączenie urlopu, nauki języka i kursu golfowego co jest receptą na niezapomniane wakacje!

Nasza oferta to zarówno propozycja dla osób, które chcą nauczyć się gry, jak i też tych, które umieją grać, a chcieliby praktykować swoje umiejętności na jednym z najpiękniejszych pól golfowych w Hiszpanii.
Kurs golfowy odbywa się na polu w pobliu Alicante, umiejscowionym tuż koło plaży. Doskonałe połączenia z centrum Alicante ułatwiają dojazd do Klubu golfowego, dlatego jest to doskonała opcja, aby nauczyć się gry, lub praktykować grę, jednocześnie mieszkając w centrum Alicante.

Pole golfowe, zaprojektowane przez Severiano Ballesteros, posiada 18 dołków. Mieści się tuż koło plaży. Na terenie obiektu znajdują się: szkoła golfowa, club, sauna, restauracja i kafejka, oraz podziemny parking.

Jeżeli chcesz tylko pograć w golfa, możesz przywieźć swój własny sprzęt lub też wypożyczyć go ze Szkoły golfowej za dodatkową opłatą. Transport z centrum do Klubu Golfowego, oraz piłeczki golfowe nie są wliczone w cenę kursu.

Alicante Golf Club>>

tapas

Zajęcia dodatkowe

2 wycieczki z przewodnikiem na tydzień: Zamek Santa Bárbara, muzea, zabytki archeologiczne, i inne atrakcje!

Również zapraszamy na kolacje złożoną z hiszpańskich TAPAS, czyli tradycyjnych przyspamów hiszpańkiej kuchni, oraz wina i Sangri, czyli typowych hiszpańkich trunków.

Zajęcia dodatkowe >>

accommodation

Opcje zakwaterowania

Różne opcje zakwaterowania w Alicante: Rodzina goszcząca - z wyżywieniem: śniadanie, obiad, kolacja (Full Board) lub śniadanie, kolacja (Half Board), mieszkanie współdzielone, pokój jednoosobowy, Mieszkanie współdzielone, pokój dwuosobowy, Apartment dla 1, 2, 3 lub 4 osób lub Hotel ****, Hotel *** , Hotel ** , AkademikZakwaterowanie >>

Transfer

Inne usługi

Transfer z/ i na lotnisko w Alicante (prywatne środki transportu)
Ubezpieczenie podróżne, medyczne i następstw nieszczęśliwych wypadków (NWW). Dostęp do intenretu bezpłatnie na terenie szkoły. Inne usługi >>

Opis oferty
 • W lipcu i sierpniu1 tydzień lub 2 tygodnie Wakacyjnych Intensywnych Kursów hiszpańskiego, z programem zajęć dodatkowych w Alicante.

 • Termin rozpoczęcia Kurs Windsurfingu w Alicante: 25 czerwca, 16 lipca, 30 lipca, 6 sierpnia i 13 sierpnia.


 • Hiszpański i nauka gry w golfa w Alicante OPIS Nauka hiszpańskiego w wakacje w Alicante, w Hiszpanii połączona z nauką gry w golfa. Kurs hiszpańskiego i program zajęć dodatkowych obejmuje: letnie kursy w lipcu i sierpniu , 4 lekcje hiszpańskiego rano, kurs gry w golfa, kolacja TAPAS z nauczycielami hiszpańskiego, wycieczki, zwiedzanie, różne opcje zakwaterowania, i opcjonalnie ubezpieczenie i transfer z lotniska.

 • Przykładowy program Przykładowy Program wczasów językowych
  Program

 • Ceny kursów i innych usług Zakwaterowanie, transfer, ubezpieczenie
  Pobierz CennikSpecjalnie dla grup
 • Powyższy program jest dostępny również dla grup zorganizowanych - minimum 4 osoby - przyjazd możliwy od marca do listopada.

 • Możesz dostosować powyższą ofertę do wieku, zainteresowań, potrzeb i wymagań Twojej grupy: możesz wybrać rodzaj zakwaterowania (hostel, hotel, apartamenty, akademik, ośrodek wypoczynkowy), wybrać inne zajęcia dodatkowe, wybrać liczbę lekcji języka hiszpańskiego itp.
  Napisz do nas, a przygotujemy ofertę dla Twojej grupy.

 

Graj w golfa w Hiszpanii!