Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Wakacyjne kursy hiszpańskiego - Learn & Travel

 

Wakacyjne kursy hiszpańskiego w Alicante

Wakacyjne Kursy hiszpańskiego i WYCIECZKI

Wakacyjny kurs hiszpańskiego i ZWIEDZANIE KRAJU BASKÓW

Vitoria, Kraj Basków

Vitoria, stolica niezwykłego regionu zwanego Krajem Basków, jest położona 500 metrów n.p.m i otoczona ze wszystkich stron malowniczymi górami. Od morza miasto dzieli jedynie 60 km, 30 km od słynnych winnic regionu La Rioja

Vitoria - Gasteiz stolica Kraju Basków to miasto o wielu twarzach - idealnie łączy tradycję z nowoczesnością i dynamicznym rozwojem. Dzięki temu od wielu lat cieszy się opinią miasta o najwyższym standardzie życia, z bogatą ofertą kulturalną, oraz przepięką architekturą, oraz liczną zielenią - Vitoria-Gasteiz w 2012 roku dzierży tytuł Europejskiej Stolicy Zieleni (European Green Capital 2012) , gdyż przypada tu więcej obszarów zielonych na jednego mieszkańca niż w jakimkolwiek innym mieście.

Miasto nie zostało skalane masową turystyką, dlatego tez możemy tutaj poczuć prawdziwy klimat północnej Hiszpanii, gdzie historia, tradycje, zwyczaje i kultura baskijska przeplata się z dynamiką i energia tętniącego życiem, nowoczesnego miasta. Więcej informacji >>

Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii

Kurs hiszpańskiego

Wakacyjne kursy hiszpańskiego dla dorosłych w Vitorii, to 4 lekcje hiszpańskiego dziennie w małych grupach, maksymalnie 7 uczniów w klasie lub 2, 3, 4, lub 5 lekcji indywidualnych.

Wakacyjne kursy hiszpańskiego w małych grupach: pozwalają czerpać jak najwięcej korzyści z naszych autorskich programów treningu językowego, ułatwiają aktywne i dynamiczne uczestnictwo w zajęciach z języka hiszpańskiego, maksymalizują możliwość wykorzystania nowoczesnych technik interakcyjnych, które ułatwiają przyswojenie języka hiszpańskiego.

Podczas Wakacyjnych kursów językowych będziesz pracował nad różnymi umiejętnościami: zajęcia z hiszpańskiego koncentrują się przede wszystkim na umiejętności mówienia, tak, abyś mógł porozumiewać się płynnie, poprawnie i adekwatnie do sytuacji.Intensywne Kursy >>

Kurs Windsurfingu w Hiszpanii

Wycieczki po KRAJU BASKÓW

Programy językowe typu “zanurzenie w kulturze” to idealne połączenie urlopu, nauki języka i zajęć dodatkowych, co jest receptą na niezapomniane wakacje!

Wakacyjne, intensywnych kursów hiszpańskiego, to możliwość poznania przepięknego Kraju Basków oraz północnej części Hiszpanii: Bilbao, La Rioja, San Sebastian, Vitoria-Gastiez, Pompeluna, Burgos i inne. To również okazja do poznania kultury i tradycji Kraju Basków.
Baskowie są prawdopodobnie najstarszym ludem w Europie. Zamieszkiwali te tereny jeszcze przed przybyciem indoeuropejczyków, dlatego też język baskijski nie ma związku z żadnym innym językiem europejskim.
Niezwykła kultura, tradycje, zwyczaje, muzyka, tradycyjne tańce, czy orginalnesporty baskijskie np. łupanie drewna i podnoszenie kamieni, przetrwały ponad 10 tysiącleci i sa pielęgnowane po dziś dzień.
Podczas 1 lub 2 tygodni kursu będziesz mieć możliwość zasmakować w kuchni baskijskiej, jednej z najsmaczniejszych na świecie, degustować wyśmiewite wina, czy podziwiać dzieła architektury na światowym poziomie, takich jak Muzeum Guggenheim w Bilbao, oraz poznać kulturę tego ciekawego i sympatycznego ludu.

La Rioja Kraj Basków>>

tapas

Zajęcia dodatkowe

Kolacja złożona ze złynnych baskijskich PINTXOS (czyt. “pinczos”) czyli małych kanapeczek z owocami morza, hiszpańską szynką, kozim serem, chorizo, serem lub innych małych przekąsek do których podawane jest wyśmienite wino, baskijski Txakolin, Mosto i inne baskijskie przysmaki. Kolacja razem z nauczycielami języka hiszpańskiego.

.Wakacyjne kursy języka hiszpańskiego z degustacja wina, to połączenie nauki, zwiedzania najpiekniejszych i najlepszych winnic, orazi możliwości zwiedzenia takich słynnych miast jak San Sebastian, Pampeluna, Burgos, czy malowniczego regionu La Rioja, oraz innych ciekawych miejsc w przepieknym Kraju Basków.Zajęcia dodatkowe >>

accommodation

Opcje zakwaterowania

Różne opcje zakwaterowania w Vitorii: Rodzina goszcząca - z wyżywieniem: śniadanie, obiad, kolacja (Full Board) lub śniadanie, kolacja (Half Board), mieszkanie współdzielone, pokój jednoosobowy, Mieszkanie współdzielone, pokój dwuosobowy, Apartment dla 1, 2, 3 lub 4 osób lub Hotel ****, Hotel *** , Hotel ** , oraz luksusowy akademik. Zakwaterowanie >>

Transfer

Inne usługi

Transfer z/ i na lotnisko w (prywatne środki transportu).
Ubezpieczenie podróżne, medyczne i następstw nieszczęśliwych wypadków (NWW). Dostęp do intenretu bezpłatnie na terenie szkoły. Inne usługi >>

Opis oferty
 • W lipcu i sierpniu1 tydzień lub 2 tygodnie Wakacyjnych Intensywnych Kursów hiszpańskiego, z programem zajęć dodatkowych w Vitorii-Gasteiz.

 • Termin rozpoczęcia Przez cały rok: na zapytanie.


 • Hiszpański i wycieczki, w Vitorii OPIS Kurs hiszpańskiego oraz zwiedzanie Kraju Basków. Intensywna nauka hiszpańskiego podczas lekcji indywidualnych, lub w małej grupie. Wycieczki fakultatywne do Bilbao, San Sebastian, La Rioja, Pompeluny, Vitoria-Gasteiz, Burgos i inne. Różne opcje zakwaterowania, i opcjonalnie ubezpieczenie i transfer z lotniska.

 • Przykładowy program Przykładowy Program wczasów językowych
  Program

 • Ceny kursów i innych usług Zakwaterowanie, transfer, ubezpieczenie
  Pobierz CennikSpecjalnie dla grup
 • Powyższy program jest dostępny również dla grup zorganizowanych - minimum 4 osoby - przyjazd możliwy przez cały rok.

 • Możesz dostosować powyższą ofertę do wieku, zainteresowań, potrzeb i wymagań Twojej grupy: możesz wybrać rodzaj zakwaterowania (hostel, hotel, apartamenty, akademik, ośrodek wypoczynkowy), wybrać inne zajęcia dodatkowe, wybrać liczbę lekcji języka hiszpańskiego itp.
  Napisz do nas, a przygotujemy ofertę dla Twojej grupy.

 

Odkryj kulturę Kraju ba!