Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Wakacyjne kursy w Alicante - kurs Windsurfingu

 

Wakacyjne kursy hiszpańskiego w Alicante

Wakacyjne ursy hiszpańskiego i kurs WINDSURFINGU

Wakacyjny kurs hiszpańskiego i kurs WINDSURFINGU w Alicante, Costa Blanca

Alicante, Costa Blanca

Alicante to dużo więcej, niż tylko malownicze, śródziemnomorskie miasto z pięknymi plażami: jeżeli lubisz aktywny wypoczynek, to Alicante jest idealnym miejscem, gdyż zarówno miasto, jak cąłe wybrzeże Costa Blanca oferuje naprawdę szeroki wachlarz oferty kulturowej i rozrywkowej.

Alicante nad Morzem Śródziemnym to połączenie klasycyzmu i nowoczesności, rozrywki i biznesu, zabawy i nauki, a nawet miejsce, gdzie spotykają się góry i morzem.

Ale przede wszystkim Alicante to miasto z pięknymi plażami i promenadami, które zachęcają do spacerów. To także kulinarny raj dla smakoszy, z wieloma restauracjami, w których spędzicie miło czas smakując miejscowych specjałów. Więcej informacji >>

Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii

Kurs hiszpańskiego

Wakacyjne kursy hiszpańskiego dla dorosłych w Alicante, to 4 lekcje hiszpańskiego dziennie w małych grupach, maksymalnie 7 uczniów w klasie.

Wakacyjne kursy hiszpańskiego w małych grupach: pozwalają czerpać jak najwięcej korzyści z naszych autorskich programów treningu językowego, ułatwiają aktywne i dynamiczne uczestnictwo w zajęciach z języka hiszpańskiego, maksymalizują możliwość wykorzystania nowoczesnych technik interakcyjnych, które ułatwiają przyswojenie języka hiszpańskiego.

Podczas Wakacyjnych kursów językowych będziesz pracował nad różnymi umiejętnościami: zajęcia z hiszpańskiego koncentrują się przede wszystkim na umiejętności mówienia, tak, abyś mógł porozumiewać się płynnie, poprawnie i adekwatnie do sytuacji.Intensywne Kursy >>

Kurs Windsurfingu w Hiszpanii

Kurs Windsurfingu

Kurs windsurfingu w Szkole Windsurfingu Club Naútico w pobliżu Alicante, od poniedziałku do piątku od 16 do 18 lub od poniedziałku do czwartku od 16 do 18.30, w sumie 10 godzin tygodniowo na naukę lub doskonalenie Twoich umiejętności windsurfingowych.

Club Naútico może zmienić nieco rozkład zajęć, ale gwarantujemy, że liczba godzin kursu pozostanie bez zmian.

Kurs windsurfingowy z wykwalifikowaną kadra instruktorską oraz 2 poziomy zaawansowania. Do Club Naútico można dojechać lokalnym tramwajem.

 

Szkoła Windsurfingu >>

tapas

Zajęcia dodatkowe

2 lwycieczki z przewodnikiem na tydzień: Zamek Santa Bárbara, Muzea, zabytki archeologiczne, kolacja złożona z hiszpańskich TAPAS wraz z nauczycielami hiszpańskiego. Zajęcia dodatkowe >>

accommodation

Opcje zakwaterowania

Różne opcje zakwaterowania w Alicante: Rodzina goszcząca - z wyżywieniem: śniadanie, obiad, kolacja (Full Board) lub śniadanie, kolacja (Half Board), mieszkanie współdzielone, pokój jednoosobowy, Mieszkanie współdzielone, pokój dwuosobowy, Apartment dla 1, 2, 3 lub 4 osób lub Hotel ****, Hotel *** , Hotel ** , AkademikZakwaterowanie >>

Transfer

Inne usługi

Transfer z/ i na lotnisko w Alicante (prywatne środki transportu)
Ubezpieczenie podróżne, medyczne i następstw nieszczęśliwych wypadków (NWW). Dostęp do intenretu bezpłatnie na terenie szkoły. Inne usługi >>

Opis oferty
 • W lipcu i sierpniu1 tydzień lub 2 tygodnie Wakacyjnych Intensywnych Kursów hiszpańskiego, z programem zajęć dodatkowych w Alicante.

 • Termin rozpoczęcia Kurs Windsurfingu w Alicante: 25 czerwca, 16 lipca, 30 lipca, 6 sierpnia i 13 sierpnia.


 • Hiszpański i Kurs Windsurfingu w Alicante OPIS Nauka hiszpańskiego w wakacje w Alicante, w Hiszpanii połączona z nauką Windsurfingu. Kurs hiszpańskiego i program zajęć dodatkowych obejmuje: letnie kursy w lipcu i sierpniu , 4 lekcje hiszpańskiego rano, kurs windsurfingu (10 godzin tygodniowo) popołudniami, w Club Naútico w pobliżuAlicante, kolacja TAPAS z nauczycielami hiszpańskiego, wycieczki, zwiedzanie, różne opcje zakwaterowania, i opcjonalnie ubezpieczenie i transfer z lotniska.

 • Przykładowy program Przykładowy Program wczasów językowych
  Program

 • Ceny kursów i innych usług Zakwaterowanie, transfer, ubezpieczenie
  Pobierz CennikSpecjalnie dla grup
 • Powyższy program jest dostępny również dla grup zorganizowanych - minimum 4 osoby - przyjazd możliwy od marca do listopada.

 • Możesz dostosować powyższą ofertę do wieku, zainteresowań, potrzeb i wymagań Twojej grupy: możesz wybrać rodzaj zakwaterowania (hostel, hotel, apartamenty, akademik, ośrodek wypoczynkowy), wybrać inne zajęcia dodatkowe, wybrać liczbę lekcji języka hiszpańskiego itp.
  Napisz do nas, a przygotujemy ofertę dla Twojej grupy.

 

Naucz się windsurfingu!