Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Wakacyjne kursy hiszpańskiego w Kraj Basków

 

acyjne kursy hiszpańskiego w Kraj Basków

Wakacyjne Kursy hiszpańskiego w Vitorii, Kraj Basków

Intensywne, Wakacyjne Kursy hiszpańskiego w Vitorii, to idealny sposób na spędzenie urlopu,łączącego naukę języka hiszpańskiego, oraz relaks i wypoczynek podczas wycieczek i zajęć dodatkowych.

Wakacyjne Kursy w Vitorii

Na naszych wakacyjnych lekcjach hiszpańskiego nauczysz się zarówno gramatyki jak i słownictwa, ale przede wszystkim, będziemy pracować nad Twoją płynnością mówienia, a to wszystko za pomocą ćwiczeń praktycznych, konwersacji i interakcji na lekcji.

PROGRAM ZAJĘĆ DODATKOWYCH
Wycieczki krajoznawcze i kulturoznawcze, odpoczynek na plaży, zwiedzanie regionu, degustacja wina i jedzenia, surfing, żeglarstwo, tenis, golf, to tylko niektóre z naszych propozycji!

Vitoria - stolica Kraju Basków

Poznaj Kraj Basków: malowniczy region, o widokach zapierających dech w piersiach, gdzie skaliste góry łączą się z jeziorami i z morzem. Kultura baskijska jest jedną z najstarszych i najbardziej tajemniczych kultur w Europie, gdyż po dziś dzień nie jest znane pochodzenie tej narodowości.
Co ciekawe, język, kultura, tradycje i zwyczaje, przetrwały na tych terenach tysiące lat, i są pielęgnowane po dziś dzień.
Oprócz walorów historycznych i kulturowych, Kraj Basków to również jedna z najsmaczniejszych kuchni na świecie, jedne z najlepszych win w Europie, piękna architektura, niesamowite widoki i bardzo sympatyczni, gościnni ludzie.

Zakwaterowanie i inne usługi

Różne opcje zakwaterowania : rodzina goszcząca , mieszkanie współdzielone, akademik, apartament lub hotel .

Istenieje mozliwość wykupienia usługi transferu z lotniska oraz ubezpieczenie podróżnego, zdrowotnego, OC i NWW.



Wakacyjne kursy języka hiszpańskiego w Vitoria, Kraj Basków :

4 lekcje hiszpańskiego w małych grupach, zajęcia sportowe i kulturoznawcze, 1 całodniowa wycieczka w tygodniu (opcjonalnie), kolacja zlożona z baskijskich PINTXOS z nauczycielami hiszpańskiego, różne opcje zakwaterowania, ubezpieczenie i transfer z lotniska. W zależności od wybranego Programu zajęć dodatkowych, popołudniami będziesz mógł wziąć udział w:



Hiszpański i GOLF 5 lekcji gry w Golfa/tydzień

Hiszpański i Golf

Kurs hiszpańskiego i nauka gry w Golfa w Vitorii. Intensywna nauka hiszpańskiego podczas lekcji indywidualnych, lub w małej grupie. Nauka gry w Golfa z instruktorem, lub też gra rekraacyjna na profesjonalnych Polach golfowych.

Hiszpański i WINO Degustacja wina
Hiszpański i Wino

1 lub 2 tygodnie w Stolicy Wina - Kraju Basków!
4 lekcje z hiszpańskiego dziennie, zwiedzanie z przewodnikiem, wycieczki do różnych winiarni Kraju Basków i regionu La Rioja, gdzie produkowane są najlepsze w Hiszpanii, i jedne z najlepszych win na świecie.

Hiszpański i WYCIECZKI w Kraj BaskówHiszpański i wycieczki

1 lub 2 tygodnie w Kraju Basków, z intensywnym kursem hiszpańskiego i wycieczkami, to możliwość poznania przepięknego Kraju Basków oraz północnej części Hiszpanii (Bilbao, La Rioja oraz San Sebastian), gdzie będziesz mieć okazję zasmakować w kuchni baskijskiej, jednej z najsmaczniejszych na świecie, degustować wyśmiewite wina, poznać zwyczaje i tradycje jednej z najstarszych zachowanych kultur w Europie, oraz podziwiać niesamowite miejsca i widoki, których nie zapomnisz do końca życia.