Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Wakacyjne kursy w Alicante - Żeglarstwo

 

Wakacyjne kursy hiszpańskiego w Alicante

Wakacyjne kursy hiszpańskiego: ŻEGLARSTWO w Alicante

Wakacyjny kurs hiszpańskiego i nauka ŻEGLOWANIA w Alicante, Costa Blanca

Alicante, Costa Blanca

Alicante, to nie tylko typowo śródziemnomorskie miasto na wybrzeżu Costa Blanca, regionie słynącym z sadów pełnych drzewek pomarańczowych i cytrynowych, pięknych piaszczystych plaż, czy deptaków wśród palmi i śródziemnomorskiej roślinności.
Alicante to dużo więcej: jeżeli lubisz aktywny wypoczynek i rozrywkę, to Alicante jest idealnym miejscem, gdyż zarówno w mieście, jak i na całym wybrzeżu Costa Blanca znajdziemy naprawdę szeroki wachlarz oferty kulturalno-rozrywkowej.

Alicante nad Morzem Śródziemnym to połączenie klasycyzmu i nowoczesności, rozrywki i biznesu, zabawy i nauki. Miasto położone jest na styku gór z morzem, dlatego też z każdego zakątka możemy podziwiać niesamowite widoki.

Ale przede wszystkim, Alicante to miasto z pięknymi plażami i promenadami, które zachęcają do spacerów oraz restauracjami i kafejkami, w których zasmakujecie w specjałach hiszpańskiej kuchni. Więcej informacji >>

Obóz koszykarski w Hiszpanii

Kurs hiszpańskiego

Wakacyjne kursy hiszpańskiego dla dorosłych w Alicante, to 4 lekcje hiszpańskiego dziennie w małych grupach, maksymalnie 7 uczniów w klasie.

Wakacyjne kursy hiszpańskiego w małych grupach: pozwalają czerpać jak najwięcej korzyści z naszych autorskich programów treningu językowego, ułatwiają aktywne i dynamiczne uczestnictwo w zajęciach z języka hiszpańskiego, maksymalizują możliwość wykorzystania nowoczesnych technik interakcyjnych, które ułatwiają przyswojenie języka hiszpańskiego.

Podczas Wakacyjnych kursów językowych będziesz pracował nad różnymi umiejętnościami: zajęcia z hiszpańskiego koncentrują się przede wszystkim na umiejętności mówienia, tak, abyś mógł porozumiewać się płynnie, poprawnie i adekwatnie do sytuacji.Intensywne Kursy >>

Kurs żeglarski w Hiszpanii

Kurs żeglowania

Kurs żeglarski, to 10 godzin nauki żeglowania tygodniowo, w Klubie Żeglarstwa Śródziemnomorskiego (Club Naí) w pobliżu Alicante.

Szkolenie z żeglowania, z wyspecjalizowaną kadrą instruktorską , to 3 poziomy zaawansowania techniki żeglarskiej, które pomogą swobodnie żeglować i sterować łodzią.
Kurs żeglarski na jachtach klasy Laser dla początkujących: idealny początek przygody z żeglarstwem. Kurs ten skierowany jest osób, które nie miały dotąd doświadczenia w żeglarstwie ani w sterowaniu łodzią. 10 godzin kursu podzielone na 4 lub 5 dni a łodzi typu Gamba.
Kurs średniozaawansowany na łodziach klasy Laser : doskonalenie umiejętności, na jednoosobowych lub dwuosobowych łodziach. Uczestnicy żeglują samodzielnie ze wsparciem trenera, który towarzyszy im z łodzi ratunkowej.
Kurs zaawansowny na łodzi klasy OMEGA : to specjalistyczny kurs żeglarski na łodziach typu Topper Omega - bardzo szybkie, nowoczesne łodzie, bogato wyposażone w nowoczesny sprzęt. Długość łodzi jest idealna dla 4 osób. Praktyka na morzu i letnie wakacje - idealny sposób na spędzenie czasu! Szkoła Żeglarska >>

tapas

Zajęcia dodatkowe

2 wycieczki z przewodnikiem na tydzień: Zamek Santa Bárbara, muzea, zabytki archeologiczne, i inne atrakcje!

Również zapraszamy na kolacje złożoną z hiszpańskich TAPAS, czyli tradycyjnych przyspamów hiszpańkiej kuchni, oraz wina i Sangri, czyli typowych hiszpańkich trunków.Zajęcia dodatkowe >>

accommodation

Opcje zakwaterowania

Różne opcje zakwaterowania w Alicante: Rodzina goszcząca - z wyżywieniem: śniadanie, obiad, kolacja (Full Board) lub śniadanie, kolacja (Half Board), mieszkanie współdzielone, pokój jednoosobowy, Mieszkanie współdzielone, pokój dwuosobowy, Apartment dla 1, 2, 3 lub 4 osób lub Hotel ****, Hotel *** , Hotel ** , AkademikZakwaterowanie >>

Transfer

Inne usługi

Transfer z/ i na lotnisko w Alicante (prywatne środki transportu)
Ubezpieczenie podróżne, medyczne i następstw nieszczęśliwych wypadków (NWW). Dostęp do internetu bezpłatnie na terenie szkoły. Inne usługi >>

Opis oferty
 • W lipcu i sierpniu1 tydzień lub 2 tygodnie Wakacyjnych Intensywnych Kursów hiszpańskiego z programem zajęć dodatkowych w Alicante.

 • Termin rozpoczęcia 25 czerwca, 16 lipca, 30 lipca, 6 sierpnia i 13 sierpnia


 • Hiszpański i żeglarstwo w Alicante OPIS Nauka hiszpańskiego w wakacje w Alicante, w Hiszpanii połączona z nauką żeglarstwa i Szkole Żeglarskiej. Kurs hiszpańskiego i program zajęć dodatkowych obejmuje: letnie kursy w lipcu i sierpniu , 4 lekcje hiszpańskiego rano, kurs żeglarski (10 godzin tygodniowo) popołudniami, w Club Nautico w pobliżu Alicante, kolacja TAPAS z nauczycielami hiszpańskiego, wycieczki, zwiedzanie, różne opcje zakwaterowania, opcjonalnie: transfer i ubezpieczenie.

 • Przykładowy program Przykładowy Program wczasów językowych
  Program

 • Cennik Kursów i innych usług Zakwaterowanie, transfer, ubezpieczenie
  Pobierz CennikSpecjalnie dla grup
 • Powyższy program jest dostępny również dla grup zorganizowanych - minimum 4 osoby - przyjazd możliwy od marca do listopada.

 • Możesz dostosować powyższą ofertę do wieku, zainteresowań, potrzeb i wymagań Twojej grupy: możesz wybrać rodzaj zakwaterowania (hostel, hotel, apartamenty, akademik, ośrodek wypoczynkowy), wybrać inne zajęcia dodatkowe, wybrać liczbę lekcji języka hiszpańskiego itp.
  Napisz do nas, a przygotujemy ofertę dla Twojej grupy.

 

ucz się hiszpańskiego. żegluj.
ciesz się wakacjami!