Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Wakacyjne kursy języka hiszpańskiego

 

Specjalistyczne Kursy hiszpańskiego Wakacyjne kursy języka hiszpańskiego Alicante Wakacyjne kursy języka hiszpańskiego w Kraj Basków

Wakacyjne Kursy hiszpańskiego, w lipcu i sierpniu

Intensywne kursy hiszpańskiego w Hiszpanii, to idealny sposób na spędzenie urlopu, łączącego naukę języka hiszpańskiego, oraz relaks i wypoczynek podczas zajęć dodatkowych i innych atrakcji.
Naucz się hiszpańskiego i spęd niezapomniany urlop!

Wakacyjne kursy

Na naszych wakacyjnych lekcjach hiszpańskiego nauczysz się zarówno gramatyki jak i słownictwa, ale przede wszystkim, będziemy pracować nad Twoją płynnością mówienia, a to wszystko za pomocą ćwiczeń praktycznych, konwersacji i interakcji na lekcji.

Program zajęć dodatkowych

Wycieczki, wizyty kulturoznawcze, odpoczynek na plaży, zwiedzanie regionu, degustacja wina i wyśmienitej kuchni, windsurfing, żeglarstwo, tenis, golf, to tylko niektóre z naszych propozycji!

Zakwaterowanie i inne usługi

Różne opcje zakwaterowania : rodzina goszcząca , mieszkanie współdzielone z innymi uczestnikami , apartament, akademik lub hotel .

Jeżeli istnieje taka potrzeba, możemy również zorganizować transfer z lotniska, oraz oferujemy możliwość wykupienia polisy ubezpieczeniowej .

Wakacyjne kursy języka hiszpańskiego w Alicante :

4 lekcje hiszpańskiego w małych grupach, zajęcia sportowe i kulturale popołudniami, 1 całodniowa wycieczka w tygodniu (opcjonalnie), kolacja zlożona z hiszpańskich tapas z nauczycielami hiszpańskiego, różne opcje zakwaterowania, ubezpieczenie i transfer z lotniska i w zależności od wybranego Programu Zajęć dodatkowych, popołudniami będziesz mógł wziąć udział w następujących zajęciach:Hiszpański i Windsurfing Kurs Windsurfingu

Hiszpański i Windsurfing

1 lub 2 tygodnie, kurs hiszpańskiego rano, zajęcia z windsurfingu popołudniami, wycieczki fakultatywne..

Hiszpański i Żeglarstwo Kurs żeglowania
Hiszpański i żeglarstwo

1 lub 2 tygodnie, zajęcia z hiszpańskiego rano, 10 zajęć z żeglowania popołudniami, wycieczki, zwiedzanie, kolacja TAPAS i inne.

Hiszpański i GolfGra w golfa i język hiszpańskiHiszpański i golf

Możesz uczyć się hiszpańskiego i grać w golfa w Alicante przez cały rok. Idealna propozycja dla tych osób, które lubią spędzać czas aktywnie. Zajęcia z hiszpańskiego w grupie lub indywidualnie.

Hiszpański i TenisTrening tenisowy i językowy

Hiszpański i tenis

Oferta dostępna przez cały rok, możliwość połączenia nauki hiszpańskiego z grą w tenisa lub też nauką gry w tenisa.

Hiszpański i nauka tańca 5 godzin zajęć tanecznych
Hiszpański i nauka tańca

5 godzin zajęć tanecznych w tygodniu, to mozliwość nauki salsy lub tradycyjnego hiszpańskiego tańca - Flamenco.

Wakacyjne kursy dla grup Ty wybierasz!Wakacyjne kursy dla Grup

Dla Ciebie i Twoich znajomych — minimum 4 osób — możemy zorganizować nietypowe wakacje w Hiszpanii. Napiszcie do nas, a przygotujemy niezobowiazującą ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb.

Wakacyjne kursy języka hiszpańskiego w Vitoria:

Intensywne lekcje hiszpańskiego w małych grupach, zajęcia sportowe i fakultatywne popołudniami, 1 całodniowa wycieczka w tygodniu (opcjonalnie), kolacja zlożona z hiszpańskich tapas z nauczycielami hiszpańskiego, różne opcje zakwaterowania, ubezpieczenie i transfer z lotniska. W zależności od wybranego Programu Zajęć dodatkowych, popołudniami będziesz mógł wziąć udział w:Hiszpański i gra w Golfa 5 lekcji golfa/tydzień

Hiszpański i Golf

Kurs hiszpańskiego i nauka gry w Golfa w Vitorii. Intensywna nauka hiszpańskiego podczas lekcji indywidualnych, lub w małej grupie. Nauka gry w Golfa z instruktorem, lub też gra rekraacyjna na profesjonalnych Polach golfowych.

Hiszpański i WINO Degustacja wina!
Hiszpański i Wino

1 lub 2 tygodnie w Stolicy Wina - Kraju Basków!
4 lekcje z hiszpańskiego dziennie, zwiedzanie z przewodnikiem, wycieczki do różnych winiarni Kraju Basków i regionu La Rioja, gdzie produkowane są najlepsze w Hiszpanii, i jedne z najlepszych win na świecie.

Hiszpański i wycieczki Kraj Basków Hiszpański i wycieczki

1 lub 2 tygodnie w Kraju Basków, z intensywnym kursem hiszpańskiego i wycieczkami, to możliwość poznania przepięknego Kraju Basków oraz północnej części Hiszpanii (Bilbao, La Rioja oraz San Sebastian), gdzie będziesz mieć okazję zasmakować w kuchni baskijskiej, jednej z najsmaczniejszych na świecie, degustować wyśmiewite wina, poznać zwyczaje i tradycje jednej z najstarszych zachowanych kultur w Europie, oraz podziwiać niesamowite miejsca i widoki, których nie zapomnisz do końca życia.