Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Intensywne kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

 

Intensywne kursy języka hiszpańskiego w Hiszpanii

 

Intensywne kursy hiszpańskiego w Alicante i Vitorii, Hiszpanii

Intensywne kursy języka hiszpańskiego w HiszpaniiIntensywne kursy języka hiszpańskiego
4 lekcje języka dziennie

 

Intensywny kurs hiszpańskiego to kurs językowy najczęściej wybierany przez dorosłych kurs, zarówno w Alicante jak i w Vitorii.

Intensywne kursy hiszpańskiego zostały stworzone zarówno dla osób, które chcą zacząć uczyć się hiszpańskiego, jak i o tych, które chcą pogłębić swoją znajomość języka hiszpańskiego, podczas pobytu w Hiszpanii, w Vitorii lub w Alicante, co pozwoli na lepsze poznanie języka i kultury tego pięknego kraju.

 

Intensywne kursy hiszpańskiego na różnych poziomach: od kursy hiszpańskiego na początkujących do zaawansowanych.

Intensywne kursy hiszpańskiego w małych grupach, maksymalnie 7 uczniów w klasie.

Intensywny kurs hiszpańskiego dla dorosłych in Alicante lub Vitorii przez cały rok.

 

 

Cel: płynna komunikacja

> Intensywne kursy hiszpańskiego dla dorosłych to nauka języka hiszpańskiego w sposób globalny, rozwijając cztery podstawowe umiejętności językowe: rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstów, wypowiedź ustna i pisemna; największy nacisk kładziony jest na płynne porozumiewanie się w języku hiszpańskim.

> Na lekcjach języka hiszpańskiego pracujemy nad najważniejszymi kompetencjami językowymi, kładąc najwiekszy nacisk na płynną i efektywną komunikację, oraz wzbogacanie słownictwa, dzięki czemu nauka hiszpańskiego przebiega płynnie a studenci uczą się szybko i skutecznie.

> Nieustanne poszerzanie zakresu słownictwa i wdrażanie nowych struktur gramatycznych języka hiszpańskiego na zajęciach, pozwala na ciągłe doskonalenie umiejętności porozumiewania się w języku hiszpańskim.

> Intensywny kurs języka hiszpańskiego może zostać uzupełniony o dodatkowe zajęcia, takie jak wycieczki fakultatywne i kulturoznawcze, zwiedzanie, zajęcia sportowe, a to wszystko jest możliwe zarówno w Alicante jak i w Vitorii.

 

Uwagi Jeżeli chcesz, możesz dostosować kurs hiszpańskiego do własnych potrzeb, np.: przez pierwszą część pobytu uczestniczyć w ogólnym intensywnym kusie hiszpańskiego, a później wziąć udział w specjalistycznym kursie hiszpański w biznesie, kursie przygotowującym do egzaminów itd.

Nauka języka hiszpańskiego w Hiszpanii Nauka języka hiszpańskiego w Vitorii, Kraj Basków, Hiszpania Nauka języka hiszpańskiego w Alicante, Hiszpania

Charakterystyka

  • Intensywne kursy hiszpańskiego są organizowane przez cały rok (z wyjątkiem Świąt Bożego Narodzenia).
  • Minimalny czas trwania kursu: 1 tydzień.
  • Kursy hiszpańskiego w Alicante i w Vitorii.
  • 4 lekcje dziennie (po 45 minut, 3 godz dziennie).
  • 8 Poziomów znajomości języka hiszpańskiego (od hiszpańskiego dla początkujących do hiszpańskiego dla zaawansowanych).
  • Lekcje hiszpańskiego zazwyczaj odbywają się rano. Szkoła wyznacza rozkład i godziny zajęć.
  • Materiały i książki do nauki języka nie są wliczone w cenę kursu.
  • Minimalny wiek: 17 lat.
  • Ilość słuchaczy grupie: Minimalnie 3 osoby i maksymalnie 7 osób.

 

Intensywny kurs hiszpańskiego w Hiszpanii zawiera...

Kurs hiszpańskiego

Kursy hiszpańskiego w małych grupach, maksymalnie 7 uczniów w klasie • Testy sprawdzające poziom językowy (pisemne i ustne) • Testy sprawdzające postępy • Certyfikat na zakończenie kursu.

Informacja

Informacje na temat Alicante, lub Vitorii - informacje o mieście, mapy, opcje zakwaterowania, zajęcia dodatkowe... • Wycieczka orientacyjna po centrum Alicante, lub Vitorii w pierwszym dniu kursu.

Inne usługi

Bezpłatny dostęp do internetu. Strefa WIFI. • Możliwość odbioru faksu i spawdzenia poczty e-mail —w sekretariacie szkoły. • Możliwość wypożyczenia książek, lub filmów.

TOP