Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Kursy hiszpańskiego super intensywne plus

 

Intensywne kursy języka hiszpańskiego w Hiszpanii

 

Kursy hiszpańskiego super intensywne plus w Alicante, lub Vitorii

Intensywne kursy języka hiszpańskiego w Hiszpanii


Super intensywny Kurs języka hiszpańskiego
4 lekcje w grupie i 2 lekcje indywidualne na dzień

Dostosuj kurs hiszpańskiego do własnych potrzeb!

 

Podczas tego intensywnego kursu hiszpańskiego typu "zanurzenie w języku" dla dorosłych, oprócz 4 ogólnych lekcji hiszpańskiego w małych grupach (maksymalnie 7 osób), dysponujesz pakietem 10 indywidualnych lekcji tygodniowo, co daje możliwość pracy nad tymi aspektami, które Twoim zdaniem wymagają większej uwagi.

> Kurs hiszpańskiego "zanurzenie w języku" jest polecany zwłaszcza studentom i profesjonalistom, którzy mają niewiele czasu na kurs językowy, a potrzebują szybko polepszyć swoją znajomość języka hiszpańskiego.

Możesz uczestniczyć w kursie "zanurzenie w języku" przez cały rok w naszej Szkole językowej w Alicante, lub w Vitorii, niezależnie od Twojego poziomu znajomości języka (kursy od poziomu hiszpański dla początkujących do poziomu hiszpański dla zaawansowanych).

Kursy w małych grupach

Podczas kursu hiszpańskiego w małej grupie pracujemy nad wszystkimi częściami, składającymi się na umiejętność władania językiem obcym : bogate słownictwo, czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu. Koncentrujemy się zwłaszcza na umiejętności skutecznej i płynnej komunikacji w języku hiszpańskim.

Podczas zajęć kładziemy też nacisk na znajomość kontekstu kulturowego Hiszpanii, dzięki czemu nasi słuchacze lepiej rozumieją język hiszpański.

 

Indywidualny kurs
hiszpańskiego

Podczas 2 indywidualnych lekcji hiszpańskiego dziennie, możesz uczyć się specjalistycznego słownictwa powiązanego z Twoją pracą, lub studiami, możesz przygotować się do egzaminów z z języka hiszpańskiego, lub też do egzaminów wstępnych na wyższą uczelnię w Hiszpanii, lub też poprawić płynność porozumiewania się.... Ty decydujesz czego chcesz się uczyć!


Tydzień przed rozpoczęciem kursu prosimy o wypełnienie formularza, aby określić tematykę, której mają dotyczyć indywidualne lekcje. W ten sposób wspólnie możemy stworzyć program kursu, aby jasno określić rozkład zajęć i cele programu.

 

Nauka języka hiszpańskiego w Hiszpanii

Kursy hiszpańskiego w Vitorii, Kraj Basków Kursy hiszpańskiego w Alicante, Costa Blanca

Charakterystyka

  • Super-Intensywne kursy hiszpańskiego są organizowane przez cały rok (z wyjątkiem Świąt Bożego Narodzenia, oraz miejscowych i ustawowych dni wolnych).
  • Minimalny czas trwania kursu hiszpańskiego "zanurzenie w języku": od 1 tygodnia.
  • Kursy hiszpańskiego w Alicante i w Vitorii.
  • 6 lekcji dziennie (po 45 minut) (4 w grupie + 2 lekcje indywidualne).
  • 8 Poziomów znajomości języka hiszpańskiego (od hiszpańskiego dla początkujących do hiszpańskiego dla zaawansowanych).
  • Lekcje hiszpańskiego zazwyczaj odbywają się rano. Szkoła wyznacza rozkład i godziny zajęć.
  • Materiały i książki do nauki języka nie są wliczone w cenę kursu.
  • Minimalny wiek: 17 lat.
  • Ilość słuchaczy grupie: Minimalnie 3 osoby i maksymalnie 7 osób.

Kursy hiszpańskiego super intensywne plus w Hiszpanii zawierają...

Kurs hiszpańskiego

Kursy hiszpańskiego w małych grupach, maksymalnie 7 uczniów w klasie + 2 indywidualne lekcje hiszpańskiego dziennie • Testy sprawdzające poziom językowy • Testy sprawdzające postępy • Certyfikat.

Informacja

Informacje na temat Alicante, lub Vitorii - informacje o mieście, mapy, opcje zakwaterowania, zajęcia dodatkowe... • Wycieczka orientacyjna po centrum Alicante, lub Vitorii w pierwszym dniu kursu.

Inne usługi

Bezpłatny dostęp do internetu. Strefa WIFI. • Możliwość odbioru faksu i spawdzenia poczty e-mail —w sekretariacie szkoły. • Możliwość wypożyczenia książek, lub filmów.

TOP