Spanish courses in Spain

Specjalistyczne Kursy hiszpańskiego

 

Specjalistyczne Kursy hiszpańskiego

 

Specjalistyczne Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Specjalistyczny trening językowyc w małych grupach

 

Priorytet : PROFESJONALIZM

Profesjonalne kursy, zaprojektowane zostały specjalnie dla potrzeb konkretnych grup zawodowych, studenckich lub prywatnych. Jeżeli Twoje studia lub Twoja sytuacja zawodowa, czy też prywatna sprawia, że musisz szybko nauczyć się hiszpańskiego wraz zcałym potrzebnym słownictwem używanym w danej branży:
TEN KURS JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Programy specjalistyczne, są kombinacją kursu ogólnego, uzupełnionego o dodatkowe lekcje indywidualne, przystosowanego do potrzeb danej grupy docelowej. Kurs może trwać od 1 do 40 tygodni.

 

Główny cel: KOMUNIKACJA

Programy kursów koncentrują się na umiejętnościach poprawnej i efektywnej komunikacji, interakcjach i sytuacjach w życiu codziennym i zawodowym, co gwarantuje rozwój umiejętności posługiwania się językiem w praktycznych sytuacjach, przy użyciu właściwego dla danej dziedziny słownictwa.
Niemniej jednak, nasze kursy to dużo więcej: staramy się, aby uczestnicy poznali nie tylko język, ale też całą kulturę Hiszpanii, a w przypadku kursów specjalistycznych - również kulturę pracy i język branży czy kierunku, w którym się specjalizują.

Kursy w małych grupach

Nasze kursy koncentrują się głównie na rozwijaniu zdolności płynnej, dokładnej i skutecznej komunikacji w języku obcym.
Dlatego też wszystkie Specjalistyczne Kursy nauki hiszpańskiego dla profesjonalistów i osób prywatnych, odbywają się w małych grupach: 1-na-1, 1-na-2 lub 1-na-3. Metoda ta pozwala na maksymalne skoncentrowanie nauczyciela na wymaganiach i potrzebach danego studenta.

Specjalistyczne kursy hiszpańskiego - stworzone z myślą o profesjonalistach.

Hiszpański w Biznesie 6 lekcji dziennie

4 lekcje kursu ogólnego + 2 lekcje hiszpańskiego w biznesie. Kurs przeznaczony jest przede wszystkim dla kadry średniego i wyższego szczebla,  menedżerów, kierowników, specjalistów, profesjonalistów i studentów kierunków ekonomicznych i biznesowych. Kurs może trwać tydzień lub więcej i obejmuje poziomy od podstawowego do zaawansowanego.

Trening dla Nauczycieli 6 lekcji dziennie

Trening językowy dla nauczycieli języka hiszpańskiego, w Alicante lub w Vitorii, to 4 intensywne lekcje hiszpańskiego ogólnego + 2 lekcje dydaktyki i metodologii nauczania języka hiszpańskiego. Kurs to nie tylko udoskonalenie umiejętności językowych, pedagogicznych i zawodowych, ale to również niepowtarzalna okazja na wymianę doświadczeń z innymi nauczycielami.

Przygotowanie do DELE5 lekcji na dzień

4 lekcje hiszpańskiego ogólnego + 2 lekcje hiszpańskiego skoncentrowane na przygotowaniu do egzaminów DELE - najważniejszy i najbardziej prestiżowy Certyfikat znajomości języka hiszpańskiego jako obcego. Certyfikat wydawany jest przez Instytut Cervantesa. Istnieje możliwość realizacji kursu obejmującego jedynie 2 lekcje przygotowujące do egzaminu DELE.

Hiszpański i kultura 6 lekcji dziennie

Kursy, które trwaja minimum 2 tygodnie, dla studentów na poziomie minimum średniozaawansowanym, zawierające elementy historii, literatury, sztuki, kina, itp.
Kurs ten jest sworzony z myślą o osobach, które studiują filogie hiszpańską, lub przygotowują się takich studiów.
Dysponujemy również kursami, które przygotowują do wstępnych egzaminów na studia w Hiszpanii, takich jak np. sztuki piekne, ekonomia itd. Pamiętaj, że kursy specjalistyczne zostały stworzone po to, abyś to Ty mógł wybrać program nauczania i zakres materiału, który spełni Twoje potrzeby.

Hiszpański w turystyce4 lekcje dziennie

Kurs Hiszpański w turystyce jest przeznaczony dla osób, które chcą nauczyć się hiszpańskiego, lub też udoskonalić swoje umiejętności językowe w określonej dziedzinie. Kursy przeznaczone są przede wszystkim dla osób z branży turystycznych, dla hotelarzy, przewodników, pilotów wycieczek i pracowników biur podróży i agencji turystycznych.

Program kursu koncentruje się na umiejętnościach poprawnej i efektywnej komunikacji, oraz interakcjach i sytuacjach w życiu codziennym i zawodowym, co gwarantuje rozwój umiejętności posługiwania się językiem w praktycznych sytuacjach, przy użyciu właściwego dla danej dziedziny słownictwa.

Kursy "Na miarę"2, 3, 4, 5, 6 lekcji dziennie

Specjlistyczne kursy dla profesjonalistów zostały zaprojektowane specjalnie dla potrzeb konkretnych grup zawodowych, studenckich lub prywatnych.
Oferujemy kursy dla wszystkich grup branżowych, m.in:
- Hiszpański dla Prawników
- Hiszpański w Medycynie
- Hiszpański dla Inżynierów
- Hiszpański w Informatyce
- Hiszpański w Handlu międzynarodowym
- Hiszpański w negocjacjach i inne.
" Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii, zaprojektowane specjalnie dla Ciebie!."

 

Napisz do nas, jaki kurs Cię interesuje, czego chcesz się nauczyć, ile lekcji dziennie chcesz pobierać, i w jakim okresie czasu, a my zaprojektujemy kurs specjalnie dla Ciebie, i prześlemy niezobowiązujący kosztorys!