Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

Intensywne kursy hiszpańskiego dla dorosłych

 

Standardowe kursy języka hiszpańskiego

Standardowe kursy języka hiszpańskiego

STANDARDOWE KURSY HISZPAŃSKIEGO

“Program nauki języka hiszpańskiego typu "zanurzenie w kulturze"”
Standardowe kursy języka hiszpańskiego


Standardowe kursy języka hiszpańskiego są zaprojektowane dla osób dorosłych, które chcą zacząć, lub kontynuować naukę hiszpańskiego, jednocześnie korzystając z uroków pobytu w Hiszpanii, w Alicante lub w Vitorii.

Standardowe Kursy języka hiszpańskiego w Alicante lub Vitorii, od dwóch do 60 tygodni z 3 lekcjami dziennie pozwala nauczyć się hiszpańskiego w sposób globalny, tworząc solidne podstawy leksykalne, gramatyczne i praktyczne.

Możesz uczestniczyć w Standardowych Kursach przez cały rok, bez względu na Twój poziom umiejętności językowych, od poziomu początkującego do zaawansowanego.

NAUCZ SIĘ HISZPAŃSKIEGO RAZ NA CAŁE ŻYCIE!

Nasze Kursy Standardowe zostały stworzone dla osób, które chcą nauczyć się, lub udoskonalić swoją znajomość języka hiszpańskiego w sposób globalny. Dlatego też na zajęciach koncentrujemy się przede wszystkim na żywym, prawdziwym języku, użawnym przez Hiszpanów na codzień.

Na lekcjach hiszpańskiego pracujemy nad wszystkimi częściami, składającymi się na umiejętność władania językiem obcym : bogate słownictwo, czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu. Jednak nawiększy akcent kładziemy na umiejętność skutecznej i płynnej komunikacji w języku hiszpańskim, oraz na znajomość kontekstu kulturowego Hiszpanii,dzięki czemu nasi słuchacze lepiej rozumieją język hiszpański.

Ciągłe poszerzanie zakresu słownictwa i wdrażanie nowych struktur gramatycznych języka hiszpańskiego na zajęciach, pozwala na nieustanne doskonalenie umiejętności porozumiewania się w języku hiszpańskim.

Oprócz zajęć z hiszpańskiego, nasze programy zawierają zajęcia dodatkowe i zajęcia sportowe zarówno w Alicante jak i w Vitorii.

Minimalny czas trwania Standardowych Kursów hiszpańskiego dla dorosłych, to 2 tygodnie. Jeżeli chcesz uczyć się hiszpańskiego w Hiszpanii tylko przez jeden tydzień - sprawdź nasze LEKCJE INDYWIDUALNE w trybie 1-na-1. Jeżeli chcesz uczyć się hiszpańskiego przez 12 tygodni lub więcej: sprawdź ofertę KURSÓW DŁUGOTERMINOWYCH.

Standardowe kursy hiszpańskiego- Charakterystyka

Szkoły

Szkoła w Alicante

Poziomy

8 Poziomów znajomości języka hiszpańskiego (od poziomu początkującego do zaawansowanego).

Liczba lekcji dziennie

3 lekcje dziennie (po 45 minut)

Rozkład zajęć

Lekcje hiszpańskiego zazwyczaj odbywają się rano. Niemniej jednak, w zależności od poziomu znajomości języka, daty kursu, lub preferencji studentów, kursy mogą być przesunięte na popołudnie. Szkoła ustala rozkład zajęć na bieżąco, w zależności od liczby grup.

Materiały do nauki

Materiały i książki do nauki języka nie są wliczone w cenę kursu.

Minimalny wiek

17 lat uczestnika

Ilość słuchaczy/grupie

Minimalnie 3 osoby i maksymalnie 7 osób

 

Najważniejsze na deser: jeżeli chcesz dostosować swój kurs hiszpańskiego do Twoich specjalnych potrzeb, wymagań lub zainteresowań, możesz spersonalizować Twój kurs hiszpańskiego podczas całego pobytu w Hiszpanii, lub też na pewien okres czasu, dzięki czemu, np.: na początku możesz uczestniczyć w ogólnym kursie hiszpańskiego, a następnie dostosować kurs do Twoich wymagań, np. hiszpański w biznesie, przygotowanie do egzaminów czy studiów.

DOSTOSUJ SWÓJ KURS HISZPAŃSKIEGO DO WŁASNYCH WYMAGAŃ!


Standardowe kursy języka hiszpańskiego